Skocz do zawartości

SOFT99 Wash Mist


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Czy ktoś testował Wash Mist+ (ten złoty) w rozcieńczeniu? Zastanawiam się, jak taki zabieg, przykładowo 1:1 może wpłynąć na deklarowaną przez producenta tygodniową powłokę antybakteryjną, bo takie coś na QD jak znalazł, a i moc czyszcząca niczego sobie (testowane na tłustej po smażeniu kuchence 🤓)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Traktujecie Wash Mista jako formę rozcieńczonego APC/interior cleanera do wyczyszczenia, a następnie nakładacie dressing, czy jako interior quick detailera w stylu przetrzyj i zapomnij?

2. Czy są miłośnicy tego produktu, którzy zauważyli jakąkolwiek różnicę miedzy zwykłą wersją, a PLUS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam na zwykłe przetarcie kurzu przy sprzątaniu. Na konkretniejsze mycie plastików APC lub mocny interior cleaner. Plusa nie używałem, więc się nie wypowiem.

Używam go również jako płyn do wstępnego czyszczenia soczewek w okularach z największego gruzu i tłuszczu. Następnie wykańczam nawilżanymi chusteczkami do okularów. Jest delikatny i nic z powłokami na soczewkach się nie dzieje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, blazej napisał(a):

1. Traktujecie Wash Mista jako formę rozcieńczonego APC/interior cleanera do wyczyszczenia, a następnie nakładacie dressing, czy jako interior quick detailera w stylu przetrzyj i zapomnij?

2. Czy są miłośnicy tego produktu, którzy zauważyli jakąkolwiek różnicę miedzy zwykłą wersją, a PLUS?

1. Nie rozcieńczam, traktuje jako interior cleaner osobny i przed dressingiem. Stosuje też jako QD do wnętrza w aucie, w domu, w garażu. Ogólnie jest to jeden z moich ulubionych produktów do wszystkiego. Bardzo duży plus że praktycznie nie zostawia po sobie żadnego specjalnego wyglądu. Nie marze się, nie klei. Ogólnie mega produkt.
2. Teraz będę testował wersję + czy są jakieś różnice, akurat na BF dorwałem w fajnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już ten produkt i byłem bardzo zadowolony, tylko zastanawia mnie czy po nim trzeba nakładać dressingi czy niekoniecznie, ale chyba nie. Oduczyłem się już dwuetapowych środków do wnętrza ( cleaner + dressing ) i używam tylko jednego. 


Wash mist + podobno jest mocniejszy, więc nie wiem czy to nie jest ukłon właśnie w kierunku produktu typowo czyszczącego, zbyt agresywnego na używanie co 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.