Skocz do zawartości

ADBL MP Tire Mousse


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

ADBL MP Tire Mousse

2018-05-25_19_03_58-_Window.png

 

Witam.

Nie jest to test - tylko prezentacja.

W moim zamyśle jest tworzenie oddzielnych tematów dla każdego produktu który "testuje" - porządek musi być.

 

Cytat

ADBL MP Tire Mousse to kremowy dressing do opon nadający niesamowity połysk. Forma lekkiego musu sprawia, że aplikacja jest bajecznie prosta, a zapach cytrynowego ciasta skutecznie umila pracę.

ADBL MP Tire Mousse został stworzony dla wszystkich fanów zlotów i imprez motoryzacyjnych, dla których najważniejsza jest łatwość aplikacji i spektakularny efekt.

Sposób aplikacji:

Nanieś równomiernie niewielką ilość ADBL MP Tire Mousse na boczną część opony czarnym aplikatorem piankowym ADBL.

Temperatura przechowywania 10-25 °C.

 

Jest to prezentacja w nawiązaniu do tego posta:

Produkt był szeroko komentowany w mediach społecznościowych - jako dressing który został stworzony na wszelkiego rodzaju zloty, spoty, wystawy, wesela etc, gdzie potrzebny jest efekt WOW. Trwałość jest na ostatnim miejscu. To jest jedyne kryterium które też tu biorę pod uwagę.

Oto jak ADBL MP Tire Mousse prezentuje sie na oponach mk1. W porównaniu do tych opon Continentala z mk3 i Audi a4 - uważam że - robi robotę jak należy !

Dodatkowo bardzo ładnie pachnie, co umila pracę, i bardzo dobrze się go nakłada. Spełnia wymagania "show and shine"

DSC09302.jpg


DSC09303.jpg


DSC09304.jpg


DSC09305.jpg


DSC09307.jpg


DSC09308.jpg


DSC09309.jpg


DSC09310.jpg


DSC09311.jpg


DSC09312.jpg


DSC09314.jpg


DSC09316.jpg


DSC09317.jpg


DSC09318.jpg


DSC09320.jpg


DSC09321.jpg


DSC09322.jpg


DSC09323.jpg


DSC09332.jpg


DSC09334.jpg


DSC09336.jpg


DSC09337.jpg


DSC09338.jpg


DSC09340.jpg


DSC09341.jpg


DSC09343.jpg


DSC09346.jpg


DSC09348.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
31 minut temu, psemo napisał:

Opony wyglądają jakby auto przejechało przez kałużę oleju.

Całkiem możliwe. To już pozostawiam do indywidualnej oceny 🙂

 

Zacząłem przeglądać sobie archiwalne zdjęcia z różnych aplikacji i wszystkie dressingi "shine" u mnie tak wyglądają. Może to specyfika tej opony - guma gumie nie równa.

Nie mnie jednak uwielbiam błyszczącą się jak psie jajca gumę 😉 Zobaczymy po "utwardzeniu" za 12h jak to będzie wyglądać w innym słońcu i po przejechaniu iluś km.

Zrobię updejt 🙂

 

 

Patrząc na te foty poniżej MP nie odbiega normą "tłuszczu" i "błysku" u mnie od konkurencji. Także uważam, że jest ok.

 

Tak u mnie wygląda Endurance, Mamba, ADBL Tire D, Gyeon i jakieś inne:

2017-06-09_09.31.20.jpg

2017-05-10_11.57.15.jpg

2017-05-11_14.33.39.jpg

2017-11-10_11.05.40.jpg

2017-11-10_13.00.26.jpg

2017-03-04_14.50.50.jpg

2016-04-02_14.40.59.jpg

 

IMG_20160808_065208_1.jpg

 

 

 

IMG_20170517_065223.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2018 o 20:10, rygryss napisał:

patrząc jak to leży na oponach, nie chcę za darmo... nie moja bajka, tłustość produktu jest obrzydliwa- sugeruję się fotkami

Popieram kolegę , wulgarny połysk , wesela , zloty ? Tylko desperat takie coś nałoży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, yacek _b napisał:

zloty ?

No właśnie zloty... przecież o tym pisali niejednokrotnie. Trwałość nie ma tu kompletnie znaczenia. Chciałbym tylko zauważyć że auta zlotowe (może nielicząc klasykow/youngtimerów) mają zazwyczaj profil 30, 35 max 40 i na takich profilach opony dressingu matowego po prostu nie widać. Fajnie jakby ktoś wrzucił fotę na takim naleśniku. Pewnie odczucia bd inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, yacek _b napisał:

ja wiem że o gustach się nie rozmawia , ale to dla mnie wiocha , palcami by wytykali za taki połysk...

Dla Ciebie może być wiocha 🙂 Ten produkt też nie jest dla mnie o go nie kupię, ale rozumiem założenie i jestem pewien, że na niskim profilu taki połysk nie byłby aż tak "wulgarny". Jeśli ktoś ma wielkie czarne felgi w połysku to nic innego na taką oponę nie położysz jak ADBL TM czy Endurance bo wtedy opona jest po prostu siwa i wygląda to kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
55 minut temu, alexander.p napisał:

panowie! dżentelmeni o gustach nie dewagują.
hejt only na poziomie 😉
 

To jest forum gdzie przede wszystkim rozmawia się o gustach 😉 ludzie rozróżniają look między Glasurem a Carbonem więc o odcieniach TD też można mówić 😉

 

Nigdy nie myślałem, że zostanę trend setterem i po jednej recenzji i jednej parze opon - produkt zbierze tyle negatywnych opinii 😉 Nie wiem czy to wina aparatu - moich oczu - ale na żywo dla mnie - wygląda bomba - albo mam już gust spaczony 😉 Lubię czarne błyszczące "balony" 😄 jakkolwiek to brzmi 😉

Wrzucę sobie Enduranc'a i zobaczę czy jest jakaś różnica.

😉

Polecam mimo wszystko nie skreślać tego produktu tak szybko i sprawdzić sobie na swoich oponach. A może komuś próbkę wysłać ? 🙂

 

Przypominam foto na starych śmietnikowych gumach - tutaj jest bardziej mat 😉

u @Gesiu_15 tez jest bardziej mat 🙂 Moje Savy widocznie maja słabe wchłanianie.

 

Testować Panowie - nie marudzić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Całkiem możliwe, że opony nie są fotogeniczne. Było to już poruszane parę razy. Jak będę miał możliwość to zrobię jakiś test porównawczy wyglądu różnych opon z dressingami i tego, jak się prezentują na fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Domel napisał:

że dalej tłuste ?

Dokładnie. Przynajmniej tak to wygląda na fotach.

Dla mnie idealnym dressingiem jest Gyeon Q2 Tire, choć u Ciebie na zdjęciach również się dość mocno świecił. Nie wiem czy to kwestia rodzaju opony, światła przy robieniu zdjęcia a może zbyt "bogatej" aplikacji... Poza tym ja zawsze odczekuję aż dressing się wchłonie i na koniec przecieram fibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam fotki, czytam i ponownie oglądam.
Moim zdaniem 'tłustość/oleistość' oraz mega połysk jaki wyszedł jest winą właśnie konkretniej opony.

i zgadzam sie w 100% ze taki Tire Mousse zdecydowanie lepiej by wyglądał na oponie z profilem 35/40 gdzie tej gumy jest naprawdę mało 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.