Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


Rekomendowane odpowiedzi

Conrado, sprawdz link bo pod nim nie jest na pewno recznik;). Z tego co pisze Stefan-16 wynika, ze nie warto kupowac markowych recznikow bo pomijajac wielkosc niczym sie nie roznia od janka czy K2 :(

W takim wypadku zamiast przeplacac lepiej bylo by kupic marketowa fibre, cena mniejsza przez co mozna czesto zmieniac. Z drugiej strony wiele osob chwalilo bardzo recznik Miracle Dryer CG. Fluffy Dryer z tego co widze tez jest dosyc popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, :oops: faktycznie pomyliłem się :D mi we fluffym przeszkadzało że nie chciał zbierać 100% wody, zawsze zostawał mokry "film", który co prawda odparowywał ale jednak zostawał, przy waflowym PB tego nie ma. W weekend sprawdzę czy to samo będzie w miracle CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Janka wolę używać niebieskich mikrofibr od Temachem (tych najbardziej miękkich, o największej gramaturze, teraz nie widzę ich w ofercie) są o niebo lepsze do wycierania. Minusem w tym wypadku jest wymiar 40x40cm. Chciałbym coś większego.

 

[ Dodano: 18 Marzec 2011, 10:54 ]

Ważne aby się nie nabrać i nie kupić firmowej/drogiej ,,ściery". Jak płacę 50 zł, czy więcej za ręcznik do osuszania, to chciałbym aby działał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zamówiłem http://showcarshine.pl/534-chemical-guy ... 0g-m2.html

i miracle . Jak przetestuje zdam relacje który z ręczników lepszy. Dla porównania do tej pory używałem pomarańczowego megsa dobry ale nie starcza na duże auto niewoskoane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba, i co dziwne Fluffy wydaje się być lepszy,mimo znacznie większego przebiegu. Jest co prawda już dużo twardszy niż MD, ale wchłania conajmniej tyle samo wody.

A którą masz wersje - tzn kiedy kupiłeś bo ja mam sprzed roku i obecny, wyglądają troszkę inaczej w strukturze. Stary był jakiś taki bardziej puszysty, nowy jakby był gęstszy ale włosek krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu że zamówiłeś mamootha i miracle bo ten drugi jest sporo mniej chłonny i na pewno gorszy.

 

Ja teraz czekam na paczke z ręcznikami Uber Premium drying towel (żólte) i porównam z tymu które posiadam czyli Fluffy oraz CG Orange Babies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uber Premium drying towel jest w moim zainteresowaniu :) od dluzszego czasu, sadze ze bedzie gites. U nas nie jest chyba dostepny?

 

Uber jest dostepny w UK, u nas niestety nie widziałem

Ja zamawiałem via ebay - 12funtów z przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu że zamówiłeś mamootha i miracle bo ten drugi jest sporo mniej chłonny i na pewno gorszy.

 

Ja teraz czekam na paczke z ręcznikami Uber Premium drying towel (żólte) i porównam z tymu które posiadam czyli Fluffy oraz CG Orange Babies

Miracle dla znajomego , a ręczników nigdy za wiele przy 4 samochodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zarówno Fluffy Dryer'a jak i Miracle Dryer'a ale preferuję ten drugi. W moim - szczerze mówię, że w 100% subiektywnym odczuciu - jest ciut lepszy ... bo miększy. Tak jak na poprzedniej stronie napisał Evo - Fluffy Dryer z czasem twardnieje/sztywnieje. Nie wpływa to negatywnie na jego skuteczność ale i tak wolę Miracle Dryer'a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie prośba o pomoc w wyborze pierwszego akcesoria. Potrzebuję czegoś do skutecznego osuszania max do 70pln no i zależy mi na tym aby z czasem nie zrobiło się twarde. Póki co moja wiedza pozwala mi jedynie zastanawić się nad :

:arrow:http://allegro.pl/meguiars-water-magnet ... 59632.html

oraz

:arrow:http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=326

 

Co polecacie ? Irchę czy ręcznik ? Oczywiście jeśli do polecacie jakiś inny osuszacz do 70 pln to byłbym dźwięczny za podpowiedź. Jeśli pytanie w nieodpowiednim miejscu to proszę modka o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla Waszej rozrywki - ja z racji bardzo skromnego budżetu wybrałem się do lumpeksu i kupiłem duże, grube, używane ręczniki na wagę. Pewnie jakiś Helmut, ew. Helga już nie chcieli ich używać a wodę z autka zbierają przynajmniej tak dobrze jak ircha:) Trzeba tylko oczywiście wybrać coś dobrego, nie jakieś kąpielowe badziewie z palmami (palmy źle wodę wchłaniają;)) tylko taki typowo hotelowy - ukraść też można oczywiście. Ale nie z lumpeksu tylko z hotelu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.