Skocz do zawartości

CleanTech - Tech Cleaner


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

@zdanek @david2888 stara etykieta i tam własnie było 1:20 

@Birkhof @cleantechco mhm, to nie doczytałem, że to jest stężenie tylko do oprysku 😕 

No cóż, człowiek uczy się całe życie. Skoro nie żyje Fusso to trzeba będzie w weekend dać BSD 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
6 godzin temu, menior napisał:

Troche to jednak dziwne,fusso to twardy zawodnik i jak kolega w innym poscie pisze nie tknal go nawet wax offem a ci dopiero lekko kwasowym szamponem,tez zauwazylem ze ten szampon sie ciezko wyplukuje chyba 

Bardzo mnie dziwi że piszecie że się ciężko wyplukuje.  Raczej użytkownicy mówią jednogłośnie że wyplukuje się łatwo i szybko. Być może jednak za mocnych stężeń używacie a to wcale nie daje lepszego efektu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Dystrybutor
8 godzin temu, lose226 napisał:

czy on jest bezpieczny dla powłok ceramicznych? Wlałem około 100ml do wiadra, lecz nie wiem czy miałem 10 czy może z 7 litrów wody. Jak patrzę na auto, to wygląda jak lustro dziś 🙂

Tak jest bezpieczny  🙂 oczywiście nie ma co przesadzać że stężeniem bo wtedy trudniej go wyplukac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@cleantechco po niecałych 2 latach od zakupu TechCleanera zrobił się z niego jakby glut(gęsty płyn) - w żaden sposób  nie idzie tego wymieszać by wrócił do właściwej konsystencji. Produkt nie był przemrożony, gdyż na zimę zabieram kosmetyki do ogrzewanej piwnicy.

Moje pytanie jest takie czy nadal mogę go używać? Czy jest jakiś czas przydatności do użycia?

Tak wygląda obecnie:

hfmUUOrl.jpg
Z3wmd1Dl.jpg

A tak w dniu zakupu:

P9odOeWl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco nadal pachnie jabłkowo - po kilku dniach bez mieszania takie coś:

crNGnH6l.jpg

Można używać, czy już wyrzucić?

Hmmm... jakoś nie jestem pewien czy jest na opakowaniu jakaś data przydatności... - drukujecie na etykietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor pomimo wymieszania konsystencja i tak nie wraca do stanu w dniu zakupu - szampon szamponem, ale może przez to, że nawet po wymieszaniu jest gęsty, to może proporcje się zmieniają... nie chcę by po 2-3 myciach zjadło mi powłokę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kwasem trzeba niekiedy odtykac powłokę więc raczej taki szampon jakby nabrał mocy to go nie zje 🙂 po za tym lejesz go 30-50ml na wiadro wody 🙂 jak na moje to myj śmiało. Sam mam dużo szamponów które długo stoją i jakoś nic im się nie dzieje i dalej działają 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, krzygaj napisał:

@cleantechco nadal pachnie jabłkowo - po kilku dniach bez mieszania takie coś:

crNGnH6l.jpg

Można używać, czy już wyrzucić?

Hmmm... jakoś nie jestem pewien czy jest na opakowaniu jakaś data przydatności... - drukujecie na etykietach?

Wyglada jakby się zważył. Szkody nie wyrządzi, predzej nie umyje dokładnie   🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@Cleantle

Część możesz wyjaśnić czy różnica w kolorze nie świadczy o czym niepokojącym? Litrowa butelka kupiona w listopadzie, a połówka dosłownie kilka dni temu. Na małej butelce jest prudkcji 14/06/2022, przy litrowej brak informacji. IMG_20221231_193735.jpg.df892f3f956ab791e31d791f13411030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.