Skocz do zawartości

Szukamy Testerów/Recenzentów :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=20306]Grzechu23[/mention] [mention=17560]MatthewxD[/mention] Udało się wysłać dziś, dzięki Waszej szybkiej reakcji
[mention=18598]Malinek[/mention] [mention=17560]MatthewxD[/mention] w poniedziałek wyślemy fibry  
A ja, a ja? :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :)
wczoraj doszły całe i zdrowe. Dzisiaj cały dzień w pracy, jutro wyjazd w góry, więc nie dam rady do weekendu ogarnąć recenzji ale spokojnie ;) Zaraz po niedzieli wrzucam pełną relacje. 
Na szybko jednym zdaniem. Nie trzymałem do tej pory tak delikatnych, aksamitnych mikrofibr z wykończeniem na najwyższym poziomie! Jest MEGA!

SAM_6858.jpg

SAM_6860.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj zawitał kurier i zostawił takie oto dwie fibry :biggrin: 

2ex7pjl.jpg

Swoją drogą są naprawdę miękkie (nie spodziewałem się że aż tak bardzo, do tego lekko się rozciągają). 

Od razu poszły do prania (zgodnie z zaleceniami producenta)  no i niestety żółta już nie jest żółta 😞, kompletnie zapomniałem że coś może zafarbować 

2n00rvb.jpg

Testy myślę że pod koniec tego tygodnia zrobię na forum. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki Panowie za informację ,że dotarły :)

@Domel Tak potwierdzamy już wyjaśniam dlaczego :)

Mikrofibry szczególnie te "pluszowe" mają sporo "resztek" produkcyjnych itp. W przeciwieństwie do wielu dystrybutorów wszystkie nasze fibry finalnie pakujemy tutaj w Polsce. Jest to dodatkowa praca ale również jeszcze jedna kontrola jakości. Mikrofibry są otrzepywane z "kłaczków" ale jest to oczywiście proces nie wystarczający żeby pozbyć się wszystkiego. Dlatego najlepszym sposobem jest po prostu wypranie ich :)

Nie jest to oczywiście coś co TRZEBA zrobić, jedynie jest to nasza sugestia. W mniejszym przypadku to dotyczy mikrofibry jaka jest w MONSTER Drying towel. natomiast przy tych wszystkich pluszowych taki zabieg pomaga :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2018 o 18:09, kusiu napisał:

@Ari wyduś z nich soki! :D Czekamy na relacje! ;)

Pierwsze kroki poczynione.

Resztę dorzucę jak się ociepli i Madness Crazy Pie odnajdzie się w zimowych skrzyneczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MatthewxD kolejnym razem wypłucz nowe fibry przed praniem w roztworze wody z octem. Nic nie zabarwi więcej :good:

@Good Stuff zastanawia mnie wysoka dopuszczalna temp. prania Monstera. U Was na etykiecie widnieje 60 stop.C, zaś Gyeon na Silk Mitt (gdzie wydawałoby się, że jest identyczny materiał) zaleca tylko 30 stop.C :o

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.