Skocz do zawartości

Wheel Sealant / Wax - dedykowane zabezpieczenie do felg


kosor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

 

A ja dalbym cleaner by oczyscic powierzchnie i dopiero potem odluscil IPA. Na tak przygotowana powierzchnie walilbym FK1000.

 

+1

 

sam tak właśnie robię ;)

 

Tak wygląda wosk FK 1000 po 1,5 miesiąca i przebiegu 2000 km. Alu myte 5 razy.

Biorąc pod uwagę upały i nagrzewanie się felg, to myślę że wosk daje radę :good:

Widzę,że bardziej woskowi szkodzi pył z klocków niż temperatura.

Pozdro.

59442ad83c2ca_ty2.jpg.035c9fe5ab476128fb7c704132792e1e.jpg

59442ad840e6b_przd2.jpg.f0fb68c6feb38a278218f1f57ffc03ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja testowałem Rim Protect od 4nano i nie byłem zadowolony, Collinite 476 nawet się sprawdzał, teraz używam Gyeona WetCoat i nie zmienię chyba na nic innego- szybkość, łatwość aplikacji oraz efekty deklasują konkurencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Powiedzcie mi taką rzecz mam teraz na felgach 4Nano RP i o ile domywanie to bajka , jestem zadowolony to kropelki nie występują mam SmartWax RimWax i zastanawiam się czy aplikować na to co mam teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi taką rzecz mam teraz na felgach 4Nano RP i o ile domywanie to bajka , jestem zadowolony to kropelki nie występują mam SmartWax RimWax i zastanawiam się czy aplikować na to co mam teraz ?

 

Ja bym wolał na twoim miejscu zastosować coś w płynie np. Zymol Wheel Coat lub jakiś selant Mainz Limbo. Po wymyciu kół i ich wysuszeniu posikasz za 2 minutki dotrzesz fibrą i felgi są super śliskie/gładkie no i ładnie kropelkuję. Ja dodatkowo na powłokę nakładam co mycie Zymolka mimo iż nie jest potrzebny ale wydaje mi się albo nawet jestem pewny że felgi są dużo bardziej śliskie/gładkie po jego nałożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.