Skocz do zawartości

Auta nowe tzw salonowe


menior

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Hubee napisał:

Masz maszyne, chemie, garaz i wiedze jak to sie robi?

Ty chyba nie chcesz robic tego sam? Skoro o takie rzeczy pytasz...

Oczywiście, że wolał bym sam to zrobić

Garaż jest,

Chemie kupię

Wiedzę chce zdobyć, 

O jakich Maszynach mówisz ? Obrabiarkę CNC ? 😄 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto lakier najpierw przygotowac: zrobic dekontaminacje, glinke i spolerowac...ja bym na Twoim miejscu nie zaczynal od ceramiki, a od wosku i powoli sie ksztalcil.

Jesli bardzo chcesz zaczac od razu z ceramika, to pamietaj, ze w razie jakbys cos przeoczyl nie zejdzie to woda z szamponem. Jak nie jest za grubo i w miare swieze, to zmiekczenie IPA + maszyna. Jak grubo to mokre / suche szlifowanie Cie czeka.

Zestaw do sensownego polerowania, oswietlenia, mycia, dekontaminacji, padow, mikrofibr i samej ceramiki przekroczy koszt uslugi w jakiejs firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto lakier najpierw przygotowac: zrobic dekontaminacje, glinke i spolerowac...ja bym na Twoim miejscu nie zaczynal od ceramiki, a od wosku i powoli sie ksztalcil.
Jesli bardzo chcesz zaczac od razu z ceramika, to pamietaj, ze w razie jakbys cos przeoczyl nie zejdzie to woda z szamponem. Jak nie jest za grubo i w miare swieze, to zmiekczenie IPA + maszyna. Jak grubo to mokre / suche szlifowanie Cie czeka.
Zestaw do sensownego polerowania, oswietlenia, mycia, dekontaminacji, padow, mikrofibr i samej ceramiki przekroczy koszt uslugi w jakiejs firmie.
No na taką rzetelną odpowiedz liczyłem .
Czyli na pewno muszę sobię polerke kupić.
Też nie chciał bym sobie zniszczyć lakieru.
Może zacznę na swoim starym samochodzie tylko że muszę najpierw w nim dwa elementy pomalować żeby taki zabieg w ogóle miał sens.

Do kogo warto się udać w okolicach Katowic żeby zabezpieczyć lakier ?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Id3 Jeśli tego nie zrobiłeś i jeszcze nie masz samochodu u siebie to proszę zobacz dokładnie przed odbiorem ! I nie podpisuj nic zanim nie sprawdzisz lakieru. Nowe nie oznacza powtórnie malowane. Zobacz go od A do Z czy nie ma rys, hologramów, swirli itp. Z doświadczenia wiem jak myją i czym myją auta przed oddaniem klientowi. Często gęsto ręcznik papierowy i płyn do szyb. Jak chcesz się już jarać nowym autem to wykonaj sprawdzenie przed podpisaniem czego kolwiek. Jeśli nie odebrałeś jeszcze, zadzwoń i mów że nie chcesz umytego, żeby nikt go nie ruszał przed odbiorem a i mimo tego sprawdź to dobrze. 

Tak trochę odkopie temat ale @Michał126 z tym ojcem to mam identyko... Jak przywiózł moją bawarkę z Niemiec to była cudowna, naprawdę nic, ktoś się postarał z polerką. Takie awantury szły o Orlenowskie Szczoty, że to do głowy nie wchodzi 😮 haha trzeba taki temat założyć o ojcach Januszach 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Takie awantury szły o Orlenowskie Szczoty, że to do głowy nie wchodzi  haha trzeba taki temat założyć o ojcach Januszach  

Mój ojciec sam mówi że szczoty są złe więc nie jest tak źle ze wszystkimi ojcami - sam się kiedyś przejechał na szczotach dawno temu raz w zimę drzwi od myjni przymarzły i nie dało się wyjechać 😄 a 2 raz coś zostało na szczotach z poprzedniego auta wkręcone 😞 i bok do lakierowania i po 2 incydencie szczotki są złe 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2018 o 10:21, Id3 napisał:

No na taką rzetelną odpowiedz liczyłem emoji4.png .
Czyli na pewno muszę sobię polerke kupić.
Też nie chciał bym sobie zniszczyć lakieru.
Może zacznę na swoim starym samochodzie tylko że muszę najpierw w nim dwa elementy pomalować żeby taki zabieg w ogóle miał sens.

Do kogo warto się udać w okolicach Katowic żeby zabezpieczyć lakier ?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

 

Po co masz oddawać do mnie auto? jak masz chęci to kupuj powłokę i przyjeżdżaj - nałożysz sobie ją sam pod moim czujnym okiem i z moją pomocą. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Po co masz oddawać do mnie auto? jak masz chęci to kupuj powłokę i przyjeżdżaj - nałożysz sobie ją sam pod moim czujnym okiem i z moją pomocą.

To była by super opcja !

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.