Jump to content
cleantechco

CleanTech Co - Inside Cleaner

Recommended Posts

40 minut temu, Strus napisał:

Czy nowa wersja będzie bezpieczna dla dressingu ?

Jak z antystatyką ?

To dalej APC więc raczej na pewno nie bedzie bezpieczne dla dressingu, to nie interior qd, tylko dalej APC więc raczej wlaściwosci antystatycznych brak 😄

10 godzin temu, Strus napisał:

Czy nowa wersja będzie bezpieczna dla dressingu ?

Jak z antystatyką ?

To nie qd ani dressing tylko cleaner. Jego zadanie to wyczyścić powierzchnię i przygotować pod dressing.

Jeśli chcesz długotrwałego efektu antystatycznego sięgnij po nasz interior dressing 🙂

Nie wiem o czym myślałem pisząc ten post 😂😂😂

oczywiście że to nadal APC 

• Haha 1

37 minut temu, Strus napisał:

Nie wiem o czym myślałem pisząc ten post 😂😂😂

oczywiście że to nadal APC 

APC, które nie wymaga wypłukiwania 🙂

Czy jest duża różnica vs. stara wersja. Pytam bo nie miałem żadnej nigdy. Chcę zamówić  u MX Nowicki. Bo wywracającej i wyginającej się butelki ADBL mam chwilowo dość. I sprawdzę Wasz produkt.

12 godzin temu, V1RU$ napisał:

Czy jest duża różnica vs. stara wersja. Pytam bo nie miałem żadnej nigdy. Chcę zamówić  u MX Nowicki. Bo wywracającej i wyginającej się butelki ADBL mam chwilowo dość. I sprawdzę Wasz produkt.

Robiliśmy ostatnio testy na trasie w studiach,  które odwiedziliśmy.  Brudny plastikowy element przedzielalismy taśma na pół i używalismy na jednej połowie starej, a na drugiej nowej. Nikt nie potrafił odróżnić która,  formuła jest która  🙂 Podsumowujac w naszej opinii różnica w mocy jest drobna.

Na pewno takową się podzielę. Mega pozytywnie zaskoczył mnie Wasz CleanTech Co Clean Wheel i został na stałe w moim arsenale na zapuszczone fele.

• Super 1

10 godzin temu, V1RU$ napisał:

Na pewno takową się podzielę. Mega pozytywnie zaskoczył mnie Wasz CleanTech Co Clean Wheel i został na stałe w moim arsenale na zapuszczone fele.

Dzięki wielkie za miłe słowo  🙂 może to Cię skusi do spróbowania innych produktów  🙂

Godzinę temu, cleantechco napisał:

Dzięki wielkie za miłe słowo  🙂 może to Cię skusi do spróbowania innych produktów  🙂

Aż się boje bo co wezmę w rękę zostaje na stałe: Citrus Foam też okazała się BDB produktem.

W dniu 21.02.2019 o 09:17, cleantechco napisał:

które nie wymaga wypłukiwania

No właśnie. Ja tego nie rozumiem tak do końca. Dlaczego APC wypłukiwać  a Interior Cleanera nie ? Przecież to też APC tylko w słabszym stężeniu. Jeśli machnę np takie 1:20 ze zwykłego APC to czym taki roztwór będzie się różnił od Clenera (zakładając hipotetycznie że ów cleaner ma taką samą moc) ?

Zaczynam zabawę.

Na razie w domu bo auta odpicowane.

Rozcieńczenie 1:4. Zalecam rękawiczki.

Mycie dziecięcych stolików i krzesełek omalowanych 2 letnimi kredkami, farbkami i pisakami. Zero problemów z domyciem.

2019-03-02-19-13-20.jpg

2019-03-02-19-18-46.jpg

2019-03-02-19-30-17.jpg

2019-03-02-19-30-27.jpg

2019-03-02-19-32-04.jpg

2019-03-02-19-32-14.jpg

2019-03-02-19-33-46.jpg

Dodatkowo kozy z nosa - zaoszczędzę wam widoku - na sofie w salonie i kupa innych rzeczy. Po 30 minutowej zabawie jestem bardzo zadowolony. W tej cenie warto go mieć w arsenale.

Zalecam mimo wszystko przetarcie wilgotna MF na koniec roboty.

#CleanTechCoInsideCleaner

@Domel o tutaj chciałbym się zapytać @cleantechco jak to jest w końcu z tymi naklejkami o nowej formule. Wojtek pisał że jego jest bez, więc jakie są szanse na odklejenie się jej bądź ominięcie jednej butli przy oklejaniu 😉

Jednak uważam zmiana etykiety byłaby najrozsądniejsza. Bo szczerze nie mam pojęcia co kupuję 😁

Godzinę temu, Tomas22 napisał:

@Domel o tutaj chciałbym się zapytać @cleantechco jak to jest w końcu z tymi naklejkami o nowej formule. Wojtek pisał że jego jest bez, więc jakie są szanse na odklejenie się jej bądź ominięcie jednej butli przy oklejaniu 😉

Jednak uważam zmiana etykiety byłaby najrozsądniejsza. Bo szczerze nie mam pojęcia co kupuję 😁

Nie ma juz dostepnych egzemplarzy ze stara formuła  😉

Teraz, cleantechco napisał:

Nie ma juz dostepnych egzemplarzy ze stara formuła  😉

W żadnym z waszych partnerskich sklepów ? 😉

Chodzi mi o to czy w sklepie ktoś po prostu nie zrobi pomyłki 😉

10 godzin temu, Tomas22 napisał:

W żadnym z waszych partnerskich sklepów ? 😉

Chodzi mi o to czy w sklepie ktoś po prostu nie zrobi pomyłki 😉

W żadnym 🙂

Ponawiam pytanie

W dniu 2.03.2019 o 07:41, Strus napisał:

Ja tego nie rozumiem tak do końca. Dlaczego APC wypłukiwać  a Interior Cleanera nie ? Przecież to też APC tylko w słabszym stężeniu. Jeśli machnę np takie 1:20 ze zwykłego APC to czym taki roztwór będzie się różnił od Clenera (zakładając hipotetycznie że ów cleaner ma taką samą moc) ? 

31 minut temu, Strus napisał:

Ponawiam pytanie

stawiam na inne substancje czynne Panie Ferdku, które może nie potrzebują dodatkowo wody do ich rozpadu całkowitego.

W dniu 2.03.2019 o 07:41, Strus napisał:

No właśnie. Ja tego nie rozumiem tak do końca. Dlaczego APC wypłukiwać  a Interior Cleanera nie ? Przecież to też APC tylko w słabszym stężeniu. Jeśli machnę np takie 1:20 ze zwykłego APC to czym taki roztwór będzie się różnił od Clenera (zakładając hipotetycznie że ów cleaner ma taką samą moc) ?

To nie jest rozcienczone APC ze zmienionym zapachem i kolorem 🙂

Inny produkt, którego używasz tak defacto nie wielka ilość żeby przetrzeć wnętrze. Dodatkowo produkt sam odparowuje po przetarciu dlatego nie wymaga wypłukiwania. 

Przy mocnych zabrudzeniach zalecamy i tak przetrzeć drugi raz wilgotna fibra ale to bardziej żeby zdjąć cały brud (szczegolnie jakieś lepkie lub tłuste plamy) 

• Lubię to 2
  • Dziękuję 1

W dniu 22.02.2019 o 21:00, cleantechco napisał:

Z chęcią poznamy Twoją opinię  🙂

Na szybko ogarnąłem kilka, rzeczy z warsztatu nic z zakresu detailingowego.

Produkt rewelacja! Zapach, wydajność. Fajnie się pieni po wypracowaniu pędzlem, szczotką - akurat lubię jak się pieni. I robi robotę jak trzeba. Nawet na tapicerce radzi sobie BDB  jak dedykowany produkt.

W sobotę potraktuję nim co nie co, to wsadzę foto.

Porównanie mam tylko do ADBL i HADWAO i dla mnie CT lepszy i kapkę mocniejszy. Nie wiem, może to zasługa tej piany którą podczas wypracowania idzie osiągnąć. Ja akurat lubię jak się pieni ! I tym mnie kupił ten  produkt !

Mebelki ogrodowe już na sezon wyszykowane. Zamawiam kolejne butelki bo sąsiad  też chce. Cóż znowu produkt detailingowy znajdzie zastosowanie w innej branży 😁😁😁😁

2051975862_IMG_08701.JPG.01a1f42083083048fd764a38b024eaf4.JPG

1315410772_IMG_08722.JPG.866bb55bd263f3ef460bc9e6ab5f5c27.JPG

2050364520_IMG_08742.JPG.4fd6bb14952f5c3e74aac801aa52522b.JPG

1798408115_IMG_08762.JPG.0db6519c899e9f16f86047bd6d1d6a5c.JPG

Słowo kapkę użyte trochę wyżej jest nie na miejscu - powinno być zdecydowanie !

Chyba kupię 5l o ile takie opakowania występują ?

• Lubię to 1

@cleantechco tak sobie dziś pracowałem waszym Insidem i naszła mnie pewna myśl. Dokladnie chodzi o zapach produktu.... Czy myśleliście nad tym samym produktem, ale jakiś inny zapach. Ta cytryna w Detailingu to juz przeżytek 🤮

• Lubię to 1

8 godzin temu, david2888 napisał:

@cleantechco tak sobie dziś pracowałem waszym Insidem i naszła mnie pewna myśl. Dokladnie chodzi o zapach produktu.... Czy myśleliście nad tym samym produktem, ale jakiś inny zapach. Ta cytryna w Detailingu to juz przeżytek 🤮

Jestem za. A sam produkt rewela.

8 godzin temu, david2888 napisał:

Nie chcemy zmieniać już zapachu, produkt bardzo dobrze się przyjął i bardzo dobrze się sprzedaje 🙂

A jakaś limitowana wersja o innym zapachu ? 🙂