Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiona kwatera w Chorwacji - Rogoznica - w sumie jedziemy w to samo miejsce co 2 lata temu, nawet i to samo apartmani 😎 - za 3os - 55E/noc. Jedziemy na 10 lub 11 dni, na powrocie chcemy obczaić Plitvickie.

Wyjazd 14/15.8 o 2 w nocy - teraz byle do urlopu i żeby nie pozamykali wszystkiego 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2021 o 11:05, krzygaj napisał:

Zamówiona kwatera w Chorwacji - Rogoznica - w sumie jedziemy w to samo miejsce co 2 lata temu, nawet i to samo apartmani 😎 - za 3os - 55E/noc. Jedziemy na 10 lub 11 dni, na powrocie chcemy obczaić Plitvickie.

Wyjazd 14/15.8 o 2 w nocy - teraz byle do urlopu i żeby nie pozamykali wszystkiego 🤪

To ja nie wiem ... 

 

Szukam w Brela, Baska Voda

I wszędzie ceny 144/129€/noc/osoba 😄

 

Ech, a bardzo chciałbym jechać, choć z paru przyczyn 10 tyś PLN z wyżywieniem to max dla mnie na ten rok. Dojazd osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine Zewn ogarnięty zostało jeszcze wnętrze 😉

10lat trójkę dzieci woził po całym świecie to mu się należało. Nie mam przed - był mat

Projekcik taki na dwie godzinki. Wcześniej wymyty apcem. Koch f6 średnia gąbka. Bilt hamber autobalm - stosowanie do wieku i stanu. Koch plastic magic.

 

 

IMG_20210727_210811.jpg

IMG_20210727_210749.jpg

IMG_20210727_210656.jpg

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bare Shine napisał:

Spelnilo sie moje male marzenie detailingowe, przyjechal do mnie taki lobuz 😄 brak deadline! Brak ograniczen w zakresie prac! 

Szkoda że to elegant a nie klasyk. Młode lata i pierwszy "samochód " się przypominają. Z ciekawości jak wygląda sprawa blacharki, pewnie powtórnie malowany, ale te eleganty miały sporą tendencje do poważnej korozji i perforacji i trzeba naprawdę dobrze podejś do renowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin1992 czarny uni nie byle co 🙂 lamusem jestem muszę sie zadowolić maclarenem, mclarena nikt mi nie da 🙂 wózkowi się należało zostać test panelem a mi się dawno należała mała rotacja 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrzechuKR blacharka w miare ok. 66k przejechane i kupione od pierwszego wlasciciela. Teraz byl u blacharza i lakoera... jest duzo wtracen, mora i te sprawy ale dla mnie to tylko wymowka nie wypuszczac wozu z warsztatu 😄 fakt, szkoda ze nie klasyk ale i tak male marzenie spelnione. 

@Marcin1992 ja tez ze wsi a kaszlak to pierwszy woz jakim w zyciu jechalem 😄

@analyzator dobre panie 😄 nalenalezy mu sie odswiezenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja wystawialem malucha z 1981 roku za 10tys zl i z autentycznym przebiegiem 16tys km to nikt ale zaznacze wyraznie NIKT sie nie pojawil zeby obejrzec nawet...
Uklad hamulcowy nowy, wszystko w originale.
Dzwonil Pan zeby mu podac numery na oponach - jedna sie nie zgadzala i podziekowal.
Potem patrze a w miejscu zapasu jest ten numer co powinien byc na aucie... 
Cale szczesci dzis robi jako ozdoba pizzerii w Osnambruck.
To byl ostatni zakup klasycznego pojazdu Polskiej produkcji z mojej strony - nędzy, ktora niektórzy nazywaja klasyką polskiej motoryzacji.
Szanuje, ogarnę, ale zeby nie godzic czyjegos gusta czy marzenia powiem tylko, że do tej pory ''blok wschodni'' nie stworzyl nic lepszego, ale to nie znaczy ze to co wtedy wówczas wyrabiali zasluguje na jakiekolwiek uznanie 🙂 
Własnie o takie niewypaly chodzilo naszym sasiadom, abysmy nawet takim tanim gruzem nie podniesli gospodarki wlasnymi silami. 
Kiedys kuzyn z francji wpadl po mnie do szkoly i stojac na parkingu powiedzial, fajne macie te miejskie auta (maluchy)- idealne dla studenta na miasto...
Tylko to byly auta dyrektora i jakiegos profesora... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia to cąłe pomopowanie balonika czyli robienie rarytasu z malucha produkowanego np w 94 roku ... 

ale co do innych aut wydaje mi sie ze jest moda bo kiedys auta byly marzeniami a teraz je ludzi na nie stac ... tzn produkowane byly w czasach gdzie w pl rarytasem byl maluch i spełnieniem marzeń . badz co badz wszystko ma swojego klienta i trzeba tylko dobrze czasowo wycelowac kiedy sprzedac kiedy kupic .  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 wlasnie ze nie. Moze w sobote pojade go ogladac jezeli mi go ktos nie zwinie przed nosem. Wolal bym z mojego roku 'produkcji' ale narazie nic nie widac. Mi starczy tylko jednego miec, do tego jeszcze moj motorowerek i 2/3 marzenianmotoryzacyjne spelnione 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dementor @lukasz_byd a jak ten odcinek na Węgrzech od M86 do przejścia z Cro - tj droga 86 - bo na forum Cro straszą jakimiś zwierzętami(sarny i inne ruchadła leśne 😜) nierespektującymi przepisów drogowych?

Jest się czego obawiać? 

Co prawda będę jechać tamtędy za dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, krzygaj napisał:

@dementor @lukasz_byd a jak ten odcinek na Węgrzech od M86 do przejścia z Cro - tj droga 86 - bo na forum Cro straszą jakimiś zwierzętami(sarny i inne ruchadła leśne 😜) nierespektującymi przepisów drogowych?

Jest się czego obawiać? 

Co prawda będę jechać tamtędy za dnia.

No może się zdarzyć jakieś zwierze, ale część drogi jest nowa, szeroka. Uważam że nie ma znaczącego zagrożenia, nawet jak by się coś pojawiło. Las tez nie jest jakos super przyklejony do drogi, tylko jest margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.