Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@paperson Czlowiek uczy sie cale zycie 😄😄 Kazalem mu uciekac, niczym moja Lusia (psinka moja) nie wleci do garazu, i nie zacznie sie z nim "bawic" a on, jakby swiadomy moich slow, zaczal uciekac 😄

Dzieki 🙂  dla ciekawostki... wiekszosc elementow, mialo po 40 mikronow powloki lakierniczej 😄 A akurat ten czarny japonski "metalik" rysuje sie samym przejazdem z garazu do garazu 😄

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłem na Leona nowego letniaka. Padło na Madcow Jamaica Wax. Wosk ma aż 38% białej carnauby, więc jest twardzielem. Pachnie mega! Rumowo-egzotycznymi akcentami 🤤😘

Aplikacja w słońcu bezproblemowa. I to za co kocham "letniaki": niesamowite wydobycie ziarna, look, którego nie da żadna powłoka.

Efekt bombowy🤯

madcow.jpg.eb88a7ebe3c260f4c4edbc0f38480a07.jpgmadcow_3.jpg.41cdb00b6c520292d1c1fa5d1672fbf4.jpgmadcow_2.jpg.9999705507d242f4d4f27025f7a3cbee.jpgmadcow_4.jpg.b2c89562106825795b7ae52edc888eef.jpgmadcow_5.jpg.544c6d889cd9bcd15988e8c0b9345048.jpgmadcow_6.jpg.357ab74f2e891e01f0b75e74f2879849.jpg

  • Lubię to 6
  • Super 11
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss też mi się tak wydaje. Gloss zauważalnie lepszy. Jedyny minus w porównaniu z Petesem, to "zamoczenie" aplikatora w wosku. Madcow jest mega twardy, zaś Petes jak sam wiesz to prawie masełko. Natomiast zapach jest bardzo przyjemny.

Zobaczymy jak z trwałością.

Jeśli masz chęć na tego letniaka, to prześlę Ci go na próbę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson Ale efekt wynagradza ta prace ;D 😊😍. Oj Pete's prościutki w pracy ; D. Dokładnie myślę ze te 1.5 miesiąca potrzyma .  😉 W Sumie ale musze chociaż one step zrobić;p bo wstyd będzie pokazać w słoneczku 🤣. Ale jak coś się odezwę .Dzięki wielkie za propozycje 😊.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie nie widzieliście w akcji mad cow candy wax 😉 to tylko tak powiem dla smaczku przy niedzieli.

Ogólnie szalona krowa to bardzo ciekawa alternatywa 😉

A Jamaica widzę, że też fajnie ziarno wyciąga. @paperson kladles go na cleaner fireballa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.