Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
42 minuty temu, Tomas22 napisał:

@PROPER  niech się kurzy... Nie kumam w czym problem 😉 lepsze to niż Loteriada z pokrowcami 😉

oj tam oj tam .....                                  😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Domel napisał:

oj tam oj tam .....                                  😄

Wyobraź sobie detailera który spędził xx godzin przy korekcie lakieru ( jeszcze do tego może to była pierwsza korekta w życiu ) zakładającego pokrowiec na auto 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2018 o 06:49, jelinski17 napisał:

http://www.pokrowce.com.pl tutaj mają pokrowce kegel-blazusiak, bardzo fajne jakościowo, dobrze dopasowane i w kilku seriach gramatury(grubszy będzie droższy ) 

Dzięki, pewnie coś wybiorę.

W dniu 3.12.2018 o 10:02, Tomas22 napisał:

Wyobraź sobie detailera który spędził xx godzin przy korekcie lakieru ( jeszcze do tego może to była pierwsza korekta w życiu ) zakładającego pokrowiec na auto 😁

 

Auto na wiosnę i tak idzie pod finish bo jakieś swirle się pojawiły tu i tam. Ja obok czasem coś dłubię, a do tego kot lubi łazić wszędzie tam gdzie nie powinien 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzisiaj i wczoraj czynności związane z przygotowaniem Clio do snu zimowego 😄

wpadło wszystko zgodnie ze sztuką odnośnie wnętrza jak i z zewnątrz 😉 pokrótce auto odkurzone, plastiki we wnętrzu na "oliwione", z zewnątrz umyte i położony został SSW 😉

przy okazji umyłem felgi, zostanie mi tylko nałożyć dressing jak wyschną 😉

aFj9TgDl.jpg

HSPCQAEl.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ludwik93  faktycznie leży jak do snu. Nie zapytam po co zimówki do auta, co ma nie jeździć zimą, bo swego czasu e30 też zimą w garażu ale zimowe koła założone co by BBSów nie używać gdy raz na jakiś czas w mroźny suchy słoneczny dzień auto wyjeżdżało przegonić pajęczyny z wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2018 o 10:02, Tomas22 napisał:

Wyobraź sobie detailera który spędził xx godzin przy korekcie lakieru ( jeszcze do tego może to była pierwsza korekta w życiu ) zakładającego pokrowiec na auto 😁

 

Nie tylko sobie wyobrażam,ale często widzę,kiedy samochód przykryty, czeka na odbiór przez klienta. Panowie. Nie mówiimy o plandekach 🙂 Mówimy o specjalistycznych pokrowcach na samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj ale wczoraj  . Aktywna piana z szamponu Mequirsa :-)  , potem bezdotykowe mycie ciśnieniowo. Wytarcie przedniej szyby ..........

Auto dalej sobie stoi pod chmurką i niestety taki będzie jego żywot długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wolnego dnia i plusowych temperatur wypieściłem moją Divę 🙂 2 wiadra z Gyeon Bathe, Prickbort, IronX, Adbl Sponge. Na lakier wpadł Sonax Spray+seal bo czas już gonił. 

Środek odkurzony, gumowe dywaniki potraktowane Koch GUF, szyby wymyte Invisible Glass, wyglinkowane i odłuszczone Gyeon Prep , po wszystkim nałożyłem 2 warstwy Angelwax H2O.  Skóry wyczyszczone zestawem od SV. Na koniec założyłem se haka i pojechałem na przegląd 🙂

LEb0SUm.jpg

JBQGHeh.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tazman napisał:

Jak coś działasz przy aucie przypominają mi się stare, dobre czasy pkp forum i twoje zabawy z 6n-ką emoji3.png

no siema 🙂 Zaiste na pkp mody były zacne, nie zapomnę ich nigdy 🙂 Teraz już mi już przeszło, nie mam takiego parcia, a z drugiej strony w divie nie za bardzo jest co modzić.

@Domel

hak założyłem do przeglądu, bo myślałem że jest wymagany do przeglądu jeśli jest wbity w dowód 🙂 Diagnosta się uśmiechnął pod nosem, a ja w sumie go nie chowam bo może się jeszcze zimą przydać.

Miejscówka niby fajna, ale można coś  podziałać tylko w porze zimowej lub wczesną wiosną. W cieplejsze dni jest tam +15stC względem temp zewn. Latem jest prze.... Generalnie chętnie bym się zamienił z kimś na inny garaż z dostępem do wody co też chyba uczynię w przyszłym roku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 zgadza się - mam na myśli głównie ilość pyłu/innego brudu w filtrze - nie na darmo się mówi że powietrze w Krakowie jest ok jak je dobrze wcześniej pogryziesz 😕

@lukasz_byd - dobrze ze zrobiłem przegląd 2 miesiace temu, w innym wypadku pewnie nie przepusciliby auta 🙂 co ciekawe, serwis Peugeot również oferuje prosty, papierowy filtr (Purflux). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu zaliczyłem swoje pierwsze pranie foteli, które chyba nigdy nie były prane. Pogody najlepszej nie miałem, było lekko na plusie, co nie zmienia faktu, że szło sie rozgrzać podczas pracy. Nie wyszło to najlepiej, więc na wiosnę czeka mnie powtórka. Mam nadzieje, że za drugim razem wyjdzie mi lepiej. Oglądałem filmy z prania, czytałem Wasze relacje. Jak widać teoria to jedno, ale praktyki też trzeba nabrać🙂

2F22F0C7-95DF-4C7E-A4D3-770CFA805364.jpeg

67B5BEE5-6135-4E5D-B0AC-E62A3D20365E.jpeg

C8CD2EEF-28D8-4B61-BAB4-41800BDC85C1.jpeg

157C107B-1D12-492E-920B-4F857E82411D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.