Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@przemas.p  o shit współczuję. Lakiernicy i mechanicy nie szanują czyjegoś auta. 

Jak odebrałem auto od zaznaczam kolegi mechanika to już więcej do niego nie dałem auta. 

Nie dość, że usługa zrobiona ujowo, to auto nadawało się całe do prania bo sobie woził części na tylnym siedzeniu. To jeszcze rysę na drzwiach zrobił do blachy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przerabiany nie raz... Auta po mechanikach/blacharzach/lakiernikach to porażka. Pył ze szpachli ciężko usunąć jak wejdzie w strukturę plastiku/deski. Nie raz widziałem jak docierają szpachlę przy otwartej szybie. Wrzucanie części na siedzenia lub do bagażnika, jakby nie można rzucić jakiego worka lub kartonu, kładzenie kluczy, narzędzi na fotelach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać mam w....a na maxa . Gdyby chodziło tylko o ten syf wewnątrz to bym się nawet nie odezwał pomimo tego że pół soboty to ogarniałem . Auto odbierałem w deszczu , wiadomo że nic nie zobaczysz a teraz tylko najduje co zepsuli . Mieli naprawić niewielkie uszkodzenie na jednej z felg , takie drobne uderzenie . Naprawili po czym chyba stwierdzili że wyważyć trzeba i uszkodzili w innym miejscu(bardziej niż to co naprawiali).
Ręce opadają. Jutro będzie dym ale co z tego zapewne usłyszę "panie ale to takie było "

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa i uszczelka kwalifikują się do wymiany. Jak lakiernik nie będzie chciał wziąć na siebie to zostaję internet i jechanie jak po burej suce wszędzie gdzie się da. Może następny potencjalny klient mocno się zastanowi czy zostawić tam auto.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem E220 po postoju u blacharza - nieciekawie wyglądał. Pył wszędzie w środku. To to jednak wyższy level. Za tę listwę bym nie popuścił.

Wyryte w skale z S20 FE 5G


Moje tylko 5 dni z tego dwa już gotowe na zewnątrz . W kategorii "ile można s........ć w 3 dni to Mistrz. Oprócz tego co na zdjęciach połamali chromowany plastik na przednim błotniku (BMW F10 LCI) A taka prosta naprawa była bo niewielka przecierka. Jutro rano kawa i wracam robić dym , szkoda tylko że 70km w jedną stronę

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wszystko zostało załatwione bezproblemowo. Gość zamówił części , auto wróci na wymianę i naprawę felg . Zostałem przeproszony i zapewniony że wszytko zostanie naprawione. Na czas wymiany mam też otrzymać samochód zastępczy. Teraz zobaczymy jak wyjdzie w praktyce . Póki co trochę mi lżej

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z bezdotyku bp... Ja wiem, że inflacja i tak dalej no ale już bez przesady. Ostatnio jeszcze po 23.00 była minuta za złotówkę teraz już za 2 😔 wkurzyłem się i teraz już będę mył chyba tylko rinseless 😎 na pianę, spłukanie aplikacje kocha pw i jego spłukanie wydałem 12pln 😞 no dramat... A tez nie mieszkam w jakims wielkim mieście, więc żegnam bp i jak na bezdotyk to tylko opłukać przed no rinse 😉20230329_230351.jpg.ab4f48b154ab6944e4a01d802575de11.jpg

  • Lubię to 1
  • Zły 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kończę przygodę z myciem na BP, tylko nabitą kartę musze wykończyć. Trzy tygodnie temu za "6" opłukałem auto teraz "10"potrzebna. I to na "malucha", na większe to i 15zł trzeba dać.

A tak pasowała mi BP, blisko i karta jest, nie trzeba drobniaków zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dywan shaggy z prania... nie dosuszyli go i śmierdzi stęchlizną
Reklamacja złożona, oby się postarali bardziej tym razem. Raz jeden się zachciało oddać komuś innemu, niż zawsze...

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.