Skocz do zawartości

CleanTech Co CLEAN WHEEL


grabek246

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki uprzejmości jednego z producentów kosmetyków samochodowych miałem możliwość przetestowania kilka ich produktów. Oto pierwszy z nich CleanWheel.

 

Opis ze strony producenta:

Skoncentrowany preparat do usuwania ciężkich zanieczyszczeń, np. pyłu z klocków hamulcowych i nalotu atmosferycznego. Rozpuszcza i usuwa zanieczyszczenia drogowe, tłuszcze, smary oraz inne uporczywe zabrudzenia powstałe podczas eksploatacji pojazdu. Produkt przeznaczony do czyszczenia felg aluminiowych oraz stalowych. Nie pozostawia zacieków.

 

Cena:

0,5l -19,99 zł

1l -29,99 zł

5l -129,99 zł

 

Zdjęcie zawodnika:

 

cleanwheel05-600x600.jpg

 

 

Clean Wheel to czerowna, wodnista ciecz o bardzo mocnym chemicznym zapachu. Zapach ten przełamany jest wiśnią bardzo słabo wyczuwalna. Nie polecam wąchać prosto z butli. Pomimo możliwości rozcieńczenia ja użyłem koncentratu :kox:

 

 

Tak prezentuje się butelka. Atomizer znany z produktów innego producenta.

 

20170526_154235.jpg

 

20170526_154240.jpg

 

20170526_154244.jpg

 

20170526_154257.jpg

 

Stan felg przed myciem. Ogólnie ostatni raz myte sezon temu.

 

20170526_154304.jpg

 

20170526_154306.jpg

 

20170526_154309.jpg

 

Aplikujemy środek na felge:

 

 

 

 

20170526_154428.jpg

 

20170526_154508.jpg

 

20170526_154534.jpg

 

20170526_154539.jpg

 

 

Po 2minutach lecimy z pedzelkowaniem

 

 

 

20170526_154645.jpg

 

20170526_154705.jpg

 

20170526_154709.jpg

 

20170526_154814.jpg

 

20170526_154817.jpg

 

 

Spłukujemy i oto efekt:

 

 

 

20170526_155259.jpg

 

20170526_155304.jpg

 

20170526_155309.jpg

 

20170526_155313.jpg

 

 

Wnioski

Produkt spełnił swoje zadanie w 100%. Podczas pracy przeszkadzał chemiczny duszący zapach przełamany wiśnią. Produkt bardzo mocny, kwasowy. Uważam że jest dużo mocniejszy niż Tenzi Alux. Bardzo dobrze nadaje się do typowych szczurów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Michał126[/ref], dystrybutor z Krakowa, potwierdzam bardzo duża skuteczność. Zobaczymy jak reszta produktów :good:

 

[ref]Fitte[/ref], tak producent zalał więc tak jest. Mam nadzieję że zarówno atomizer jak i butelka wytrzymają tego kozaka :kox:

 

 

Gdyby ktoś chciał przejrzeć ofertę to tutaj mamy sklep https://cleantechco.pl/sklep/

na Fejsbuku też sa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki za test i opinię! Mamy nadzieję, że produkt spełnia oczekiwania.

Niestety wychwyciliśmy błąd na etykiecie, który oczywiście poprawimy.

Odczyn tego środka oczywiście jest kwasowy (pH 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Używa ktoś jeszcze Clean Wheela ? Działanie faktycznie lepsze niż ALUX ?  Nie ukrywam mam 2 komplety felg szczury i raczej zakupię ten produkt bo dobrze wypadł u Mx Nowicki
Jest świetny, używam go do bieżącej pielęgnacji w rozcieńczeniu 1:20 i felgi są czyściutkie. Zapach jak to kwas - drażniący ale wyczuwalne migdały, najlepiej pracować w masce
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adaszek96 napisał:

Jest świetny, używam go do bieżącej pielęgnacji w rozcieńczeniu 1:20 i felgi są czyściutkie. Zapach jak to kwas - drażniący ale wyczuwalne migdały, najlepiej pracować w masce

Testowałeś może na szczurach ? 🙂 Wiadomo BHP najważniejsze , z kwasami zawsze pracuję w rękawiczkach + maska , zazwyczaj na świeżym powietrzu 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Gesiu_15 napisał:

Używa ktoś jeszcze Clean Wheela ? 🙂 Działanie faktycznie lepsze niż ALUX ?  Nie ukrywam mam 2 komplety felg szczury i raczej zakupię ten produkt bo dobrze wypadł u Mx Nowicki 🙂

Bierz 1:20 juz robi robotę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się między zasadowymi środkami do felg pokroju chociażby Excede Ultimate, a Clean Wheelem.
Wiem, że zestawianie kwasu z zasadą nie ma sensu, ale chodzi mi o bieżącą pielęgnację felunku rozcieńczeniem rzędu 1:20
Jest sens brać zasadę, czy pójść właśnie w Clean Wheela?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, maciek-drummer napisał:

@cleantechco czy CleanWheel można używać nie rozcieńczony, czy lepiej nie ryzykować?

Profesjonaliści używają,  zwykłym użytkownikom nie polecam 🙂 Na własną odpowiedzialność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
17 godzin temu, Kubsonke napisał:

Zastanawiam się między zasadowymi środkami do felg pokroju chociażby Excede Ultimate, a Clean Wheelem.
Wiem, że zestawianie kwasu z zasadą nie ma sensu, ale chodzi mi o bieżącą pielęgnację felunku rozcieńczeniem rzędu 1:20
Jest sens brać zasadę, czy pójść właśnie w Clean Wheela?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Zasada bezdotykowo na pewno lepiej sobie poradzi od kwasu. Kwas sprawdzi się na zabrudzenia mineralne i metaliczne 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.04.2019 o 08:10, maciek-drummer napisał:

@cleantechco czy CleanWheel można używać nie rozcieńczony, czy lepiej nie ryzykować?

CleanWheel'em w dwóch podejściach 1:1 ,2x(1:5) i 1x(1:10) zmyłem rdzawy nagar od wewnątrz o grubości ciężarka klejonego. Trochę zaparcia i kontroli przy pracy i da się. Felgi standardowe bez przetarć od krawężnika na szczęście. Dodam że w dobrze wentylowanym pomieszczeniu na drugi dzień mogłem przyjść do pracy bez bólu głowy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.