Skocz do zawartości

Czym myć karoserię ?


metys

Rekomendowane odpowiedzi

dodo suprnatural pieni jak głupi.

 

a dodo born to be mild nie pieni się prawie w ogóle :( A ja nie nawidzę jak się nie pieni :( - za to ładnie pachnie ;)

 

? yy ? :)

 

Born to be mild jest bardzo pieniącym się szamponem wiec jestem w szoku ?

 

hmm - to może ja dostałem trefny :P Prawie w ogóle się nie pieni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełna? Będzie :good: Ja mam z długim włosem, takie straszydło

 

"Rękawica wykonana z ultra miękkiej naturalnej wełny"

 

Trzeba będzie chyba przetestować jej działanie. Wyglądania fajnie i wzbudza zaufanie.

 

Znalazłem jeszcze jedną rękawice do mycia firmy KAJA za 9zł. :roll: Może ktoś już testował? Wysłałem zapytanie do sprzedającego z czego jest wykonana.

1005222922.jpg.0eab71bc82001359ef47b1c8bc91224e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wkońcu gąbkę Zymola mimo , że firma zacna to mam obawy co do bezpieczeństwa mycia. Samo mycie mi akurat przypadło do gustu. Pochłania duzo piany jest miękka mozna domyć w zakamarkach. Ale mam obawy co do zanieczyszczeń które jednak nie wypłukują się tak łatwo jak w rękawicy. Wchodzą w gabkę i cięzko je wypłukać

 

vd01vl.jpg

2m5dqiw.jpg

etcjn4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w markecie Real w dziale z mopami przypadkowo trafiłem na taką rękawice:

nio_5907704905486.jpg

 

Cena - 6,90

Jakość - taka jak rękawica Nigrina, do tego jest większa

Z tyłu ma strukturę zwykłej MF, niezłej jakości:

http://www.okazjaaa.pl/pub/prod/800/po2 ... 905486.jpg

 

Kupiłem dwie sztuki, idealnie nadadzą się do mycia miejsc, gdzie rękawicy Megsa żal uzywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do mojej kolekcji prócz rękawicy Sonusa i Zymol sponge dołączył washpudel Swissvax. I okazało się , że to jest tym czego szukałem. Zymol niestety dla mnie okazał się niewypałem. Co do pudla to jest bardzo chłonny, ma jasny kolor, dobrze leży w dłoni. Niestety martwi mnie jedna sprawa gubi włoski. I stąd pytanie czy to po prostu przejdzie myłem nim dopiero drugi raz czy coś z nim nie tak. Dodam , że płukany po myciu tylko ręcznie e letniej wodzie

 

r06wxe.jpg

2w2llpf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymol niestety dla mnie okazał się niewypałem
a ja chciałem ją kupić, jak na razie mam gąbkę z mikrofibry z Tesco za 10zł i jest całkiem całkiem, ale jak już skoryguję lakier to chyba zdecyduje się na żółto-szarą rękawicę od Chemical Guys :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zdecyduje się na żółto-szarą rękawicę od Chemical Guys

Mi ona przypasowała. Użyłem jej dopiero raz, ale lepiej mi się nią myje niż rękawicą

Megs'a. Ma dobry ściągacz i nie ma tendencji do zsuwania się z dłoni co dzieje się z megsową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dobry ściągacz i nie ma tendencji do zsuwania się z dłoni co dzieje się z megsową.

ja mam megsową już dość długo, prana w pralce i gumka tylko troszkę się rozszerzyła, na początku mnie wkurzało to że była bardzo ciasna, teraz jest ok, może masz za małe dłonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapytam tu, bo w krótkim pytaniu nie dostałem odpowiedzi. Co lepsze Eurow Sheepskin Mitt czy Megs Wash Mitt? Wiem, że dużo ludzi na forum używa megsa, ale chyba bardziej myślę o Eurow. Jakie jest wasze zdanie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w markecie Real w dziale z mopami przypadkowo trafiłem na taką rękawice:

Obrazek

 

Cena - 6,90

Jakość - taka jak rękawica Nigrina, do tego jest większa

Z tyłu ma strukturę zwykłej MF, niezłej jakości:

po2_5907704905486.jpg

 

Kupiłem dwie sztuki, idealnie nadadzą się do mycia miejsc, gdzie rękawicy Megsa żal uzywać :)

 

A czemu taka nie nadaje sie do mycia karoserii, a raczej do nadkoli, itp. polecacie ? :)

 

Przejrzałem cały wątek, ale bez jednoznacznej odpowiedzi. Takie "zbite" gąbki z MF lepiej działają ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.