Skocz do zawartości

K2 Roton


Swift

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

Wiele osób twierdzi, że nic nie robimy z naszym atomizerem, że nic nie sprawdzamy przed wysłaniem. Próbkę do [ref]CrisAGC[/ref], również testowaliśmy ( ale nie chcieliśmy Ci wypsikać wszystkiego ;) ). W związku z takimi opiniami podjeliśmy kolejny krok. "Wypsikaliśmy" całą butelkę Rotona, żeby sprawdzić jak to w końcu jest :

 

 

Wynika z tego, że "lanie" atomizera musi być uzależnione od jakiegoś szczególnego przypadku, lub jednostkowe sztuki. Nie jest to problem, który występuje w każdym K2 ROTON. Nam jak widać na filmie nic nie lało, krwawiło oraz do samego końca "psikał" mgiełką :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa że ciekną... 8 sztuk zakupionych rzeczywiście dwie ciekły dość mocno (przelałem do nie cieknącego). Po przelaniu było ok czyli to nie wina samego produktu a konkretnie atomizera. Ja kupuję po 9.5-10 zł max więc jak kogoś skasowali 16 to mega marża tam wpadła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Wynika z tego, że "lanie" atomizera musi być uzależnione od jakiegoś szczególnego przypadku, lub jednostkowe sztuki. Nie jest to problem, który występuje w każdym K2 ROTON. Nam jak widać na filmie nic nie lało, krwawiło oraz do samego końca "psikał" mgiełką :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

Jak widac polecam sie dokladniej przyjrzec sprawie, bo przypadki sie zdarzaja. Ja kupilem u dystrybutora, opakowany w kartonik i bez sladow jakiegokolwiek upadku, uderzenia.

 

A sytuacja jest raczej niedopuszczalna w przypadku plynu ktory moze byc drazniacy.

 

I absolutnie nie pisze tu ze zlosliwosci, ba jestem w stanie polecic produkt za swietny stosunek ceny do jakosci. I narazie pozostaje mi uzywac go w rekawiczkach, co i tak staram sie robic przy myciu chemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa atomizerów wystepuje nie tylko przy Rotonie , ale także przy Alasce . Więc te same atomizery są wszędzie w połowie zepsute .

Jeżeli temat sie powtarza to należałoby się poważnie przyjrzeć temu , ale ze cena jest za środki taka jest więc racze producent nie zaostosuje tutaj lepszych atomizerów bo podniosły by sie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój roton ma jakies 8 miesięcy i nigdy nic nie ciekło.

Może to kwestia przechowywania, na leżąco atomizer ma ciagły kontakt z płynem i może go wyżera?

 

Gdyby zaczął lać to po prostu wymienie atomizer, każdy pewnie ma ich aż nadmiar ;)

 

 

A produkt bardzo dobry! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja stosowałem i dalej stosuję.

Poważnie? Wiem, że Roton a Tuga to co innego ale z tego co pamiętam Tugę można stosować tylko na felgi (no chyba że mnie już pamięć zawodzi :kox: ) ... I w przypadku wiele tańszego Rotona też tak założyłem.

Można więc użyć Rotona do deironizacji całego auta i nie ma prawa się nic dziać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem i dalej stosuję.

Poważnie? Wiem, że Roton a Tuga to co innego ale z tego co pamiętam Tugę można stosować tylko na felgi (no chyba że mnie już pamięć zawodzi :kox: ) ... I w przypadku wiele tańszego Rotona też tak założyłem.

Można więc użyć Rotona do deironizacji całego auta i nie ma prawa się nic dziać?

 

Jeśli tak Ci odpisuje moderator to bez obaw, możesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie bardzo ogarniam te obawy. A na alu co macie? Przeciez to tez lakier samochodowy. Wiec jaka jest roznica? Pewnie ze niektore sa malowane proszkowo piecowo itp... ale normalne kolo nowe jest tak samo malowane jak auto. Jesli sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super czekam z niecierpliwością. Swoja drogą zastanawiałem się czy czasem różnica między Rotonem a np; Iron X nie polega na mocy działania

( bo chyba sposób działania i przeznaczenie bardzo podobne). W związku z tym pytanie , czy w jakiś sposób można ciut zmniejszyć moc środka żeby nie spowodować bałaganu na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.