Skocz do zawartości

ADBL YETI – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
9 minut temu, Qukie napisał:

@Domel możesz powiedzieć jakie masz ustawienia tego pistoletu (górne do przepływu wody i który strumień) bo mi wychodzi bez piany i opróżnia pojemniczek z Yetim w kilka sekund 🤷‍♂️ jedyny plus to to, że Yeti super pachnie 🙂

Ale ty mówisz o dużej pianownicy:

image.png.f294d51adb62d2c8c0a65be963dbb27d.png

 

Czy o małym pistolecie ?

image.png.b7224d498c8e7eab9a897e52d47b3156.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 minut temu, Qukie napisał:

@Domel mówiłem o tym małym pistolecie niestety. Zakładam, że z niego na pianę nie ma co liczyć 😕 chyba trzeba ewentualnie poszukać pianownicy 

Cały zbiorniczek leje.

Na filmiku akurat szampon SG ale Yeti najlepiej mi sie w nim sprawdza. Zapach mocno intensywny i "pianka prewashowa" mocniejsza. To taka woda z pianą ale od razu zmiekcza brud.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

@locarno

Zamiast pisać post, mogłeś w tym czasie sam sprawdzić co w opisie Yeti Perl podaje producent/sklepy.

Cytat

ADBL Yeti Pearl – piana aktywna dla tych, którzy potrzebują więcej mocy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Udało nam się uzyskać neutralne pH przy zwiększeniu wydajności o 100% w porównaniu do zwykłego Yeti. O połowę mniejsza sugerowana doza (50ml na 1L w pianownicy PA, 1:500 pianownica ręczna) sprawia, że Yeti Pearl to jedna z najbardziej ekonomicznych pian na rynku. Poprawiliśmy też przyleganie do pionowych powierzchni. Konsystencja piany przypomina teraz bardziej mleko niż bitą śmietanę i lepiej zwilża powierzchnię.

Na razie wiemy tylko tyle, na forum jeszcze nikt nie robił bezpośrednich porównań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 20.06.2021 o 17:47, menior napisał:

Ja 2 krotnie uzylem juz Yeti Pearl i narazie nie widze wielkich roznic poza kolorem w porównaniu do starego dobrego Yeti 

używasz zalecanego, mniejszego o powłowę stężenia w yeti pearl? to między innymi jej wyróżnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
On 2/5/2022 at 3:18 PM, nonamed said:

Panowie, jakie stężenie Yeti Pearl do pianownicy ręcznej (GLORIA z niebieską wkładką?) ktoś jakieś doświadczenia i może coś polecić? Dziękuję

Daje 30ml na litr I piana jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.