Skocz do zawartości

ADBL YETI – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam Yeti Forest,jest bardzo gęsta, daje fajny śnieg no i super domywa :song: . Auto nawoskowane z zimowym brudem po spłukaniu jest czyste, wiadomo że zostaje jakiś tam film, ale na srebrnym nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wróćmy do tematu mniejszych opakowań. Kiedy realnie można się ich spodziewać w sklepach? Będzie na początek sezonu w marcu, czy to raczej "sezon" w rozumieniu "jak się uda w lipcu, to będzie fajnie"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja też czekam na małe!

Swoją drogą czy jest jakaś opcja żeby przed zakupem dostać do porównania same zapachy? ;) Jakby mi podpasował jakiś w 100% to może bańka 5 by weszła na stan.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atur Ja z mojego doświadczenia odnośnie piany yeti powiem tak. Cherry ice cream czuć wisienką przy pianowaniu (na zimnej wodzie w połowie grudnia ). Chemical berry tez raczej slodkawy zapach chodz mniej wyczuwalny. Na razie dwa pianowania za mną;)( mam 5 l bańkę). A ostanio pianowałem Tropical Night. (Jak wybierałem testerek u dostawcy to jakoś mnie nie urzekł mimo ze najbardziej go chwalil sprzedawca . ostatecznie wziołem). Naprawdę ekstra to pachnie chyba dojrzał zapach na półce :D . Pianowałem epoca w propocji 1:30. O reszcie zapachów czyli ,Jelly bean i zapach lasu moge napisać tyle ze nie pachną jakoś intensywnie( Tylko wachałem). Ale w sezonie jak w końcu pojawia sie mniejsze pojemności to zakupie i porównam;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG niebieska jest o zapachu perfum, ADBL wszystkie slodkie

Wiem właśnie już mam w koszyku w "swoim" sklepie. Ale na podstawie świetnych opinii chciałem spróbować Yeti.

Mam od SG fruit i active i nie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.