Skocz do zawartości

Rupes: Duetto LHR12 czy LHR 15, a może coś innego


Pogodny

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na zakup profesjonalnej maszynki, czy ktoś pracował tymi maszynami i może mi nieco powiedzieć o różnicach, wadach i zaletach?

A może zakupić Kraussa S15 i pozostałą kasę przeznaczyć na zakup rotacji Kraussa P7 i wtedy mam pełny komplet tyle tylko, że ze średniej półki...

 

Przy okazji zapytam czy ktoś na śląsku dysponuje maszynami i ewentualnie udostępni/wypożyczy maszynę do testów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Może się wypowiem. Posiadam Krauss S 15 ale także miałem/mam możliwość pracowania Rupesem LHR 15 i najkrócej moim zdaniem warto dopłacić. Kultura pracy, ruch obrotowy i sama ergonomia pracy wszystko na korzyść Rupesa.

Dodatkowo w mojej kilku miesięcznej maszynie padła blokada włącznika a gwarancja tego nie obejmuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile tym wibratorem będziesz pracował. Napewno nie można powiedzieć, że każdy samochód i każdy kolor trzeba wykończyć na DA.

Więc masz go żeby mieć czy żeby jeździł?

 

Clean Car Tarnowskie Góry przedstawiciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wypowiem. Posiadam Krauss S 15 ale także miałem/mam możliwość pracowania Rupesem LHR 15 i najkrócej moim zdaniem warto dopłacić. Kultura pracy, ruch obrotowy i sama ergonomia pracy wszystko na korzyść Rupesa.

Dodatkowo w mojej kilku miesięcznej maszynie padła blokada włącznika a gwarancja tego nie obejmuje :kox:

 

Mam okazję kupić LHR15 ES za 1600 użytą kilka razy ewentualnie nówki Krauss S15 i P7 w tej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z zakupem do pierwszych testów, co się nie okaże że tnie bardzo dobrze i rotacja będzie Ci zbędna , a zamiast niej sensowniejszy okaże się zakup krausa s75 mini ;)

 

Możesz mi co nieco przybliżyć swoje opinie na temat s75 mini? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem różne maszyny ...od bassa, do vrg i rotacji Flexa ale obecnie "meczę" S75 i bardzo mi się ta maszynka podoba, bo jest lekka, jednoręczna a przy tym jest mocna i uniwersalna, bo i tnie i wykańcza bardzo fajnie . Na początku bałem się że 75mm padem maskę będę robił tydzień ale okazuje się że zakładając pad rozszerzający się z 75 do 100mm robota nawet na ogromnej masce Jaguara XJR idzie szybko i sprawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na początku bałem się że 75mm padem maskę będę robił tydzień ale okazuje się że zakładając pad rozszerzający się z 75 do 100mm robota nawet na ogromnej masce Jaguara XJR idzie szybko i sprawnie ;)

 

Dziękuję za opinię ;) Bo właśnie obawiałem się zawsze skoku 21 co do finiszu na lakierach np. Hondy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.