Skocz do zawartości

ADBL Tire Dressing – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Nb99zl2l.jpg

 

 

ADBL Tire Dressing to połączenie najwyższej jakości polimerów, żywic i dwutlenku krzemu mające na celu przywrócenie oponom fabrycznego wyglądu. Efekt przyciemnienia, satynowego połysku oraz ochrony przed promieniowaniem UV, brudem i wodą otrzymujemy podczas jednej prostej aplikacji. Dodatkowo podczas pracy unosi się bardzo intensywny i przyjemny zapach ciasteczek o który prosicie nas by zagościł jako odświeżacz powietrza w naszej ofercie .

Wielu z Was już go próbowało i pod naporem próśb zdecydowaliśmy się na wprowadzenie także pojemności 5L. 

Niezależne testy długodystansowe użytkowników pokazują, że ten dressing może leżeć na oponie do kilku tysięcy km. SiO2 ma w tej kwestii bardzo duże znaczenie.

Dostępne pojemności:

500 ml – 54,99zł

1 l – 99,99zł

5 l – 399,99zł

 

Temat testów na forum znajdziecie tu:

viewtopic.php?f=221&t=27142&view=unread#unread

 

Standardowo zapodajemy też link do naszego youtube:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Tak wyglądają opony po 400 km trasy w deszczu i po przepłukaniu wodą na bezdotyku.

 

Tył:

 

f1e18f600ca7cf37.jpg

 

Przód:

 

61adbc000577f1c4.jpg

 

Całość:

 

e0b9dfa1a15d8814.jpg

 

 

Dodam, że Tire Dresing był zaaplikowany na niezbyt oczyszczoną oponę ponieważ skończył mi się Tire Cleaner. Zdjęcia może tego nie oddają ale widoczna była satyna pomimo ciężkich warunków.

Jestem bardzo zadowolony z produktu pod każdym względem, został moim ulubionym dresingiem do opon ;)

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]maciek-drummer[/ref], bardzo bardzo bardzo dziękujemy :). nikt jeszcze nie zrobił testu na forum pomimo że produkt istnieje już sporo czasu. Może Ty się podejmiesz skoro już dobrze poznałeś produkt i możesz zrobić fajne, długodystansowe porównanie? :)

My cieszymy się, że coraz więcej z Was przekonuje się do naszego TD, ponieważ Chemik zarwał nie jedną nockę podczas jego tworzenia a wydaje nam się, że rynek trochę go nie docenia (produktu, nie Chemika :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może ja, bardzo krótko. Dressingu od ADBL używam do przygotowania samochodów do sesji (fotografia motoryzacyjna). Pierwsze wrażenie, które powala nie tylko mnie, ale i znajomych: zapach! Jest obłędny. Ciasteczka zostają później na długo, poprawiając humor.

 

Same właściwości produktu: po nałożeniu lekki błysk (ja osobiście lubię), jeżeli komuś przeszkadza - można uzyskać satynę poprzez przetarcie fibrą. Co istotne - dressing nie spływa szybko pomimo braku "przygotowań zgodnie ze sztuką" - mam wrażenie że dodatek SiO2 bardzo w tym pomaga. Trwałość: nie miałem okazji zbytnio jej sprawdzać (bo nie widuję na codzień samochodów które fotografuję) - ale posmarowałem też u siebie, i w obecnych warunkach przy soli, śniegu jest ze mną od 600km. Wygląd się nie zmienił, dalej spośród samochodów pod blokiem wyróżniają się czyste, czarne, satynowe opony. Polecam, serio. Kto nie miał - musi chociażby powąchać (tylko nie pijcie :-] )

 

Parę strzałów z ostatniej sesji (na lakierze QD1 jakby ktoś pytał :P):

dneqvcT.jpg

jZV091B.jpg

z3Fr3e9.jpg

 

Jeżeli ktoś życzy sobie obejrzeć więcej zdjęć, zapraszam tutaj: Subaru SVX - Grzegorz Kozłowski Fotografia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • Moderator

Taka propozycja dla @ADBL może jak będziecie wprowadzać "Tire Dressing" do nowej butelki - zamiast tego takiego białego zwężenia na szyjce pod korkiem - do aplikacji żelu - dodacie po prostu dedykowany korek z dziubeczkiem. Taki sam jak ma np Poorboy:

 

image.png.7a0212e266c6114cd7193c7f5b873d76.png

Szybko, sprawnie wygodne aplikowanie żelu bez aplikatora i zbędnego odkręcania korka 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel do tego momentu oczywiście 😁 TD w ofercie nie od wczoraj ( nie kupiłem nawet zawsze przekładane ) a dziunia jak nie było tak nie ma a dopiero będzie 😁

 

W nagrodę dla Domela proponuję nazwać zamknięcie "Domel Quick" 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
46 minut temu, menior napisał(a):

Ktos wie czemu cena tego produktu tak zwariowala 🤔 aktualnie widze go w cenie ok 95 Pln.........przynajmniej u nas bo za granica ten sam tire dressing kosztuje tylko 14€ 🤨

Prosta sprawa. 

Za granicą te produkty nie są tak popularne, nie znikają tak szybko z półek jak u nas. Często to są produkty wzięte na próbę do sprzedaży i wcale nie reklamowane. Zwykle leżaki magazynowe w starych cenach. U nas na rynku wszystko idzie na bieżąco, producent na swojej stronie ma aktualna cenę, sklep jeśli dobrze wyczai swoje leżaki też podniesie do aktualnej ceny i tak koło się zamyka 😁

U mnie chyba pół litra jest za jakieś 10 €

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, menior napisał(a):

@Tomas-sg mowisz ze maja stare zapasy i dlatego cena tez "stara" 😁

Oczywiście że tak. Jeśli chodzi o sklepy zagraniczne. 

Druga sprawa że po tych podwyżkach już w Polsce nie rozróżnisz czy produkt jest ze starej lub świeżej partii. Ceny tych starych też pójdą w górę. 🙂

Jeśli produkt Ci się podoba to bierz u siebie jeśli masz na miejscu. W Polsce póki co lepiej zapomnieć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.