Skocz do zawartości

Funky Witch BOTOX QD


InspektorKot

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Robiłem test na Botoxie. Zamarzł całkowicie. Po dwóch dniach odtajał. Łatwość aplikacji ta sama. O reszcie się nie wypowiem.

Nie powinno być problemów. Jak pogoda się poprawi i zaaplikujesz produkty daj znać proszę.

Pozdrawiam

Mateusz

 

Dodane po 1 minucie 13 sekundach:

Czy Botox będzie dobry na Chemical Guys Hardcore Paste Wax? Jest to wosk naturalny z dodatkiem polimerów. Chciałbym go trochę wspomóc po myciu.

Botox lubi się z każdym woskiem.

Nie mniej jednak jeśli są polimery polecam Funky Witch Amulet.

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zapomniałem wyjac botox z auta na 3 dni -23 stopnie, produkt toatlnie zamarzl. Po dmrozeniu zmetniał tzn stracil swoj kolor, zapach bez zmian po aplikacji na lakier uzyskałem fajny look wiec nie stracił swoich wlasciwosci. Potwierdzam nie ciagnie kurzu jak inne QD np od ADBL albo SG A NA SLASKU JEST TO BARDZO WIDOCZNE, wystrczy jeden dzien pod chmurka i warstwa syfu jest zauwazalna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to test, ale nie ma innego wątku o Produkcie, tak więc wrzucę kilka zdjęć po wstrzyknięciu Botoxa od Funky Witch w lakier mojego Golfa ;)

QD kupiłem już jakiś czas temu. Bardzo fajnie się z nim pracuje, zero mazów, smug, szybko odparowuje, a co najważniejsze daje fajnego kopa w wygląd auta. Dodam jeszcze to co już kiedyś pisałem, łapie jednak trochę kurzu, bardziej niż np. QD1. Tak czy inaczej produkt godny polecenia i dzielnie mi służy :good:

 

3d2936c0f05c0e6a.jpg

 

cbc3e007853e8205.jpg

 

5b8d2d31e2025f3b.jpg

 

33b13069ffd21e1a.jpg

 

Lustereczko :song:

 

22c1b7fb94036cb6.jpg

 

1eea0cb66e6b5356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

czasami mam wrażenie, że ludzie za dużo wymagają od qd

look to da ci cleaner plus wosk, qd ewentualnie go odświeży po myciu

ale na samym botoxie się nie zawiedziesz na pewno, świetny qd, u mnie już poszła butla tego specyfiku, teraz na tapecie młodszy brat czyli icon qd

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damiann88 napisał:

Natty's Paste Wax Black będzie dobry wyborem pod BOTOXa? Oczekuje głębokiego wet looka 😉

Pod wosk szedł by jeszcze Prima Amigo. 

 

Będzie cacy? 🙂 

Połóż sobie UNCra na UNCv1 i będziesz miał głęboki wet look na zawsze.

EOT 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
2 minuty temu, jolley napisał:

Pany, jak z wydajnością Botox'a? Oblecę parę razy a4 butelką 215ml czy brać od razu połówkę? :-D

Spytaj siostry Godlewskie :P

A tak na poważnie to bardzo dobry i wydajny atomizer psika mała chmurka :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak aplikować np na maskę? Mam fibre 40x40 800GMS i myślałem żeby jedna strona aplikować a druga docierac. Kwestia jeszcze ile? Jeden strzał na fibre i jeden na maskę? Jak proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aplikować np na maskę? Mam fibre 40x40 800GMS i myślałem żeby jedna strona aplikować a druga docierac. Kwestia jeszcze ile? Jeden strzał na fibre i jeden na maskę? Jak proponujecie?

Obojętnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przelałem już 250ml Botoxa i muszę powiedzieć, że jestem średnio zadowolony. Zastąpił u mnie QD1, które dawało lepszą śliskość, moim zdaniem Botox daje trochę lepszy look, różnica jest dla mnie 1 za 1, czyli podobna pomiędzy śliskością a lookiem pomiędzy dwoma zawodnikami. Jednak zdecydowanie na minus dla Botoxa jest aplikacja. QD1 aplikowałem psikając raz na fibrę dla impregnacji i potem na lakier, docieram i po sprawie. Bajka. Botox aplikowany w ten sposób, niestety fibra wypada z ręki jest tak tępy przy pierwszym kontakcie, włochata fibra zdaje się ciągnąć bardzo po powierzchni. Zdecydowanie lepiej wypada obfita aplikacja na fibrę i wtedy przecieranie, ale niestety w tej konfiguracji muszę potem docierać drugą stroną fibry. Fibra to Good Stuff Gentleman. Jakieś pomysły jak to robić lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.