Skocz do zawartości

Citroen C2 VTS - BLACK ONYX


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się coś podziałać z zaciskami i tarczami. Jedne i drugie mimo dobrego stanu straszyły wyglądem. Co do kolorów mimo silnego namawiania na czerwone zdecydowałem się na klasyczny duet. Czarny zacisk i srebrna tarcza.

 

20160904_132101.jpg

20160904_132108.jpg

20160904_132112.jpg

20160904_132120.jpg

20160904_132125.jpg

20160904_132130.jpg

20160904_132136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

663570 Piotrek, nic nie widać tego czarnego! Mówiłem, że czerwony będzie fajnym smaczkiem, a Ty nadal swoje :D

 

No co ja poradzę, na swój brak gustu :dontknow:

Mi się podoba ;)

 

663593 U mnie w VTSie wpadają na dniach czerwone to dam dla porównania na ori 16' VTSowych, o których Piotrek wspominał, że ma w planach ;)

 

:good:

 

663606 No i teraz to już zacnie wygląda :) Dobre kolory.

Jakimi farbami malowałeś?

 

Co człowiek to opinia :)

Hammeritem malowałem, zaciski czarny półmat, tarcze srebrny półmat lub połysk.

 

Dodane po 8 minutach 44 sekundach:

Drobna aktualizacja mało detailingowa, chociaż kieszeń wymagała umycia ;) Wróciło oryginalne radio razem z nową-używaną półką pod radio.

 

DSC02878.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu małego zawadiaki drogowego, jak zawsze praca na duży plus :).

 

Zaciski ogarnięte idealnie, nie masz BBK, aby eksponować zacisk ;). Zawsze mnie śmieszy jak ktoś w aucie z normalnymi hamulcami, maluje zaciski na czerwono itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
664682 Gratulacje zakupu małego zawadiaki drogowego

 

Dzięki. Okolice 8 sekund do magicznej granicy w dzisiejszych czasach może już nie robią wrażenia, ale mimo to potrafi dać sporo frajdy z jazdy :good:

 

Tak jak wcześniej pisałem, w planach było wypranie wnętrza. Jeżeli ktoś uważnie się przyjrzy to szczególnie siedziska były dosyć brudne, miejscami "wzorek" zanikał. Wybrałem się do Naszego forumowego partnera Na Dwa Wiadra, wielkie podziękowania za pomoc przy pracy, wiedzę, miejscę i atmosferę. Jeżeli ktoś nadal szuka miejsca gdzie bez obaw może oddać swoje "oczko w głowie" to śmiało można odwiedzać ekipę z Na Dwa Wiadra

:good:

 

Z zewnątrz umyty, przetarty Finale, na oponach Black Mamba :song:

 

DSC_3229.jpg

DSC_3230.jpg

DSC_3232.jpg

 

Środek po upraniu:

 

DSC_3233.jpg

DSC_3234.jpg

DSC_3235.jpg

DSC_3236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667461 Kawał dobrej roboty Piotr, a teraz trzeba tylko uważać na wnętrze I będzie git

 

Śmialiśmy się z Tomkiem, że w dresach będę musiał jeździć żeby sztucznej świnki nie powycierać :mrgreen::good:

 

667497 Jeszcze tylko kapselki do felg i będzie gitara ;)

 

To już raczej nie ja, nie podoba mi się ten wzór. Zima nadchodzi, jak tylko będę mógł założyć zimówki to te wystawię na sprzedaż ;)

 

667512 Fajny gokart. Relacja robiona w dwie osoby jest dużo łatwiejsza i dokładniejsza niż w pojedynkę. Podoba mi się wykonana praca :good:

 

Dzięki. Fakt, schodzi się krócej i jest dużo łatwiej np. dokumentować :good:

 

 

667523 Fajna zabaweczka, sam sie zastanawiam nad wymianą swojego mieszczucha na wersję Sport.

 

Dzięki. Swift Sport też mi się bardzo podoba, w podobnym roczniku jednak są sporo droższe. Osiągi raczej podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to kiedy wjeżdża ta deska we flocku? ;P

 

To Franek chcę z niego race car robić :mrgreen:

 

Deska we flok,

Kanapa tylna out

Koło zapasowe out

Półka tylna out

Pasy tylne out

 

Dwa kubełki

16" jakaś biała

Halogen w żółty

 

Kiere jak będziesz przeszywał to zrobić pasek na niej po środku jak w rajdówce.

I masz meeeeega daily.

 

Mówisz żeby iść w stronę konfigu C2 Brutale :dontknow::mrgreen:

mv-agusta-and-citro--4_1280x0w.jpg

mv-agusta-and-citro--2_1280x0w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]Piotrek[/ref], nawet nie myśl o całej desce we floku. Mam konsolę w niebieskim floku i utrzymanie jej w czystości to tragedia, jedynie jasny szary flok daje gwarancję, że nie będzie tak widać kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667912 C2 Brutale to ma mój kolega. Spore turbo i kontrolka mruga na każdym biegu, plus seryjna, szmaciana, pomarańczowa tapicerka. :)

 

Jak jest to podrzuć jakiś temat z opisem modyfikacji, chętnie poczytam ;)

Znam jeden projekt z turbo, ale to czarny VTS.

 

667912 PS. Ładne to Twoje autko. :)

 

Dzięki ;)

 

667946 Piotrek, nawet nie myśl o całej desce we floku. Mam konsolę w niebieskim floku i utrzymanie jej w czystości to tragedia, jedynie jasny szary flok daje gwarancję, że nie będzie tak widać kurzu.

 

Wojtka i Łukasza nie znasz, śmieszkują chłopaki :mrgreen:

Nie planuje flocku.

 

667964 Świetna robota :)

Ten zymol również tak świetnie odnawia plastiki na licznikach ? Bo w moim golfie jest tragedia :(

 

 

Dzięki. HDC to cleaner i dosyć mocny oszust. Ryski na szybkach zwykle nie są głębokie, więc poradzisz sobie z nimi jakąś pastą z tych delikatniejszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

668088 Tak, czarny VTSik, ale wątpię żeby był w internecie. :)

P.W.

 

 

Jeżeli mówi o tym samym, to ten o którym pisałem jest z Wrocławia. Jest nawet temat na 206 clubie z opisem modyfikacji. Żadnego PW nie dostałem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.