Skocz do zawartości

VW Golf Plus 2010


krd

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, podał taki przykład, bardziej chodziło o klasę auta równającą się w klasą mamy, tyle w temacie ;)

 

Franias, wiesz że ja mam w dupie kto czym gdzie co, szczególnie że często sam jeżdżę Aygo czy innymi cudami techniki. Kamil żartował, a Ty coś plandeka napięta, luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takim przygotowaniu szyb i odtłuszczeniu mieliście problemy z nakładaniem g1? ja ostatnio jak przygotowałem szyby to płatkiem nie mogłem jeździć co tak skrzypiało i w miejscu mi się wacik zatrzymywał :o ogólnie po dwóch deszczowych dniach jak na razie rainx > g1.. nie wiem o co chodzi za bardzo ale położona była według instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Krzysztof !

 

Nie marginalizujmy pomocy kobiety ;)

Justyna przygotowuje lakier a ja na szybko myję tablice.

 

Następnego dnia Justyna mi pomogła odgruzowując wnętrze. Nie sprzątane od dawna... Odwieczny brak czasu...

 

Etap drugi to czyszczenie plastików - Justyna uwielbia to robić płynem Sonaxa do czyszczenia wnętrz.

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
po takim przygotowaniu szyb i odtłuszczeniu mieliście problemy z nakładaniem g1? ja ostatnio jak przygotowałem szyby to płatkiem nie mogłem jeździć co tak skrzypiało i w miejscu mi się wacik zatrzymywał :o ogólnie po dwóch deszczowych dniach jak na razie rainx > g1.. nie wiem o co chodzi za bardzo ale położona była według instrukcji

 

Żadnych problemów. Oczywiście, że jest trudniej jak przy tłustej szybie, ale może robiłem to już tyle razy, że przestałem zwracać uwagę i po prostu mocno przyciskam płatek...

 

Robota jak zwykle przepiękna :shock: , jeszcze chciałem spytać o tego Sonaxa bo widzę, ze Ty go masz przelanego z atomizerkiem czy on jest odrazu w takiej postaci czy go rozrabiasz? Będę wdzięczny

 

Jest on od razu w takiej postaci. Justyna jedynie przelała go do zwykłej buteleczki z atomizerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Hejo, ładnie tu :mrgreen: wiem, że temat poruszany wielokrotnie - po pociągnięciu silnika z pianownicy, spłukiwaliście wodą bezpośrednio z węża? Nie leci to wszystko na kolektor wydechowy?

 

Spłukiwałem zwyczajnie bez ciśnienia. Nic złego się nie wydarzyło. W końcu kolektor był zimny.

 

658765 ogólnie po dwóch deszczowych dniach jak na razie rainx > g1

Słyszałem ostatnio od zaufanej osoby, która zawsze była fanem produktów Gtechniq, że chyba stało się coś niedobrego z G1 w ostatnim czasie.. Czas pokaże czy rzeczywiście tak jest.

 

Nie zauważyłem by działo się coś niepokojącego.

 

[ref=#ff3366]vangsta[/ref], no to masz czarno na czarnym co i jak :D Cieszę się, że się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.