Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

nie kazdy kto jest przeciw poprzedniej władzy chodzi na miesięcznice i do kościoła codziennie więc nie traktuj ludzi o innych poglądach jako fanatycznych katolików.

 

Tak jak nie każdy, kto krytykuje obecne władze to zwolennik PO czy .N. Ale gdy zaczyna się krytyka pomysłów miłościwie nam panujących, to zwykle pojawiają się 'argumenty' o kodomitach, lemingach, oglądaniu TVNu i czytaniu GW. To nie jest szufladkowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aha, no racja ;) ja sobie nie przypominam żeby ktoś był pobity na wczesniejszych marszach, oprócz jednego gościa co sobie ręke zabandażował i i ją pakazywał w kółko do kamer :) ale w sumie lepiej nie idz, nie warto ryzykować :) a co do zwolenników Pisu co obrażają innych i uciekają to masz post wyżej kolegi zmorka bardzo życzliwy wobec innych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż mi gdzie ja kogoś nazwałem idiotą albo uzyłem wobec kogokolwiek innego epitetu :) nie wiem czy widzisz ale używam emotów w postach bo sie nie spinam i jak mam chwile to coś skrobne, a niektórzy dostają od razu sra*czki jak ktoś pisze inaczej niż im sie podoba. Jak sie aż tak denerwuje jeden z drugim i przejmuje to niech nie traci zdrowia na dyskutowanie z "idiotami" i po problemie :) na szczescie nie ma przymusu aby tutaj pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

673686 a co do zwolenników Pisu co obrażają innych i uciekają to masz post wyżej kolegi zmorka bardzo życzliwy wobec innych

Hmmm - jakoś do wcześniejszego postu:

673569 szkoda życia na tych idiotów

zastrzeżeń już nie miałeś. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w dyskusji ma odwage brać kilka osób a reszta wchodzi raz na jakiś czas napisze jednego posta, w którym wszystkich obrazi i ucieka?

Odpowiedź masz poniżej:

ale ci idioci tego nie rozumieją.

Tym samym wypisuję się z tego tematu i nie oznacza to, że uciekam, tylko szkoda mi czasu na jałowe dyskusje z ludźmi, którzy uważają się za inteligentów, a niestety mają mocno ograniczone horyzonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

673734 Tym samym wypisuję się z tego tematu i nie oznacza to, że uciekam, tylko szkoda mi czasu na jałowe dyskusje z ludźmi, którzy uważają się za inteligentów, a niestety mają mocno ograniczone horyzonty.

Widzisz kolego tym sie różnimy nazwijmy to "my" od nazwijmy to "was". I my i wy uważamy się za inteligentów, ale różnica jest taka, że my dyskutujemy, a wy po prostu tego unikacie. Jesteś kolejnym mądrusiem, który wrzuca swoje 3 grosze po czym stwierdza, że nie będzie dyskutował. Zupełnie jak Poseł Kaczyński, który w wywiadzie powiedział, że Tuskowi "mogą zostać postawione jakieś zarzuty" a gdy Tusk zaproponował debate to Kaczyński stwierdził, że Tusk nie jest dla niego partnerem do rozmowy :D

Pozdrawiam Ciebie i Twoje szerokie horyzonty. Mam nadzieje, że za pare lat obudzimy się dalej w całkiem niezłej Polsce.

 

Dodane po 33 minutach 14 sekundach:

Właśnie na TVN 24 oglądam tą komisje Macierewicza. I jakiś koleś mówi do PO "jak wasz mały, śmieszny przywódca zwiał do Brukseli". A Niesiołowski bardzo spokojny był nawet.

 

Dodane po 24 minutach 53 sekundach:

Ale jaja. Profesor z komisji Macierewicza mówi, że podpisał sie pod poprzednim raportem, ale on go nie akceptuje. hahahahahahha. Ogólnie jak na profesora to ma bardzo ubogie słownictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

https://oko.press/misiewicz-powraca-dezinformacja/

 

Misiewicz come back to MON :D:D:D

PiS nie może poprzeć Tuska na kolejną kadencję na stanowisku Przewodniczącego Rady Europy bo: najprawdopodobniej, w niedalekiej przyszłości, zostaną mu postawione bliżej nie określone zarzuty na których postawienie nie ma jeszcze żadnych dowodów ale Pan Misiewicz przeciwko prokuratura prowadzi dwa postępowania w sprawie konkretnych zarzutów o bezpodstawne objęcie stanowiska w radach nadzorczych dwóch firm, wraca bez problemu do MON.

To jest dopiero WŁADZA :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]zmorka[/ref], jak na razie jestem zawiedziony postawą "tych" ludzi. Najpierw piszą że się nie znam a zaraz później że nie będą dalej "z nami" dyskutować. Żałuję że nie wiem kiedy dyskutować ze mną zaczęli :dontknow:

 

Fajny jest artykuł który znalazłem w jedynej mówiącej prawdę prasie:

http://wpolityce.pl/polityka/277159-z-a ... przeszlosc

Widać że apteka która wydała na świat Misiewicza to prawdziwa kuźnia kadr obecnego MON :)

 

Z nóg zwalił mnie ostatni akapit:

 

Żarty żartami, ale to nie farmaceutyczna przeszłość decyduje o zatrudnieniu przez Antoniego Macierewicza. Z całą pewnością szef MON kieruje się innymi kryteriami przy doborze współpracowników. Jakimi? - trzeba by zapytać jego samego. Nie ulega jednak wątpliwości, iż jako doświadczony polityk zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli jego ludzie zawiodą, to głównie on będzie z tego rozliczany.

 

Tchnęło Polską Kroniką Filmową :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście jak Macierewicz z mównicy sejmowej mówił o tym, że Francja okręty przeznaczone dla Rosji sprzedała Egiptowi a Egipt odsprzedał je Rosji za 1 dolara. Problem w tym, że taką informacje podały niszowe rosyjskie portale. Na drugi dzień bardzo pokrętnie sie z tego wycofywał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Co tu taka cisza? :mrgreen:

Czyżby nikt nie zauważył że Antoni mianował sam siebie patriotą roku? :D:D:D:D:D

(wydawnictwo Biały Kruk - sponsorowane przez Polską Grupę Zbrojeniową - sponsorowaną przez nas wszystkich ale jej fundusz roztrwania Antoni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz niezłomny Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o Agencji Mienia Wojskowego - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP. Kancelaria nie podaje , ale chyba nauczył się podpisywać ustawy w dzień . Nowelizacja znosi zasadę obsadzania kierowniczych stanowisk w AMW w drodze konkursu, dotyczy też kompetencji Agencji. Czy Misiewicze to słyszą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.