Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eryczek z żadnych portali nie czerpe wiedzy w przeciwieństwie do ciebie. Wogóle nie czytam takich artykułów nigdzie w necie wierz mi lub nie. Że Chińczycy napisali to czy tamto też wierze. Moje wątpliwosci dotyczyły nie tego czy to prawda czy nie tylko czy Chińczycy znają sprawe od początku. TVN I polsat mogą manipulować bo są prywatni a TVP nie, to też jest do końca w porządku wg ciebie ? to że są prywatni maja prawo podawać widzom wszystko po swojemu a nie rzetelnie ? Nie oglądaj wiadomości w TVP tak jak ja ich nie oglądam tak jak i faktów i jakoś przezyjemy do nastepnych wyborów a potem sie zobaczy :) co do betonowego elektoratu - beton jest wszędzie nie zaleznie od partii więc nie uogólniaj, o ludziach na marszach Kodu pisałem jak sie na youtube wypowiadają więc nie pisz nic o betonie bo inny elektorat wcale nie jest mądrzejszy btw nie jestem fanem Pisu kiedyś pisałem tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem tu jeszcze, ale w 100 % zgadzam się z W1Michałem.

Natomiast jeżeli chodzi o:

 

Jeśli PiS chce ogłupiać swój betonowy elektorat to dlaczego nie robi tego z jakiejś swojej prywatnej telewizji tylko wykorzystuje firmę która należy do wszystkich Polaków.

 

 

 

Ja pytam czy PO nie ogłupiało swojego betonowego elektoratu w TVP Kraśkiem, Lisem czy np. w Radiowej Trójce dyrektor Jehtonowa, która była tubą tumana Komorowskiego?

 

Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda.

Publiczne media od zawsze były, są i będą rządowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ;)

miałem nic nie wklejać ale znalazłem w zakładkach, polecam poczytać jacy poprzednicy byli praworządni a potem psioczyć dalej swoje :o

http://niezalezna.pl/80289-za-rzadow-po ... tore-afery

Dla mnie ten portal jest tak samo rzetelny jak GW dla Ciebie..

W zakładce "Polska" można dowiedzieć się że:

- gazeta wyborcza przeżywa głęboki kryzys (rzeczywiście info dnia),

- faworytem o hienę roku dziennikarz Newsweeka,

- co "wymyśliła" komisja wenecka,

- do czego posunął się tvn,

- Kujawsko-pomorski kurator oświaty zasugerował, aby zachować ostrożność w czasie podejmowania ewentualnych decyzji o organizacji w szkołach

Halloween.

Przepraszam ale zaraz pierd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nic nie wklejać ale znalazłem w zakładkach, polecam poczytać jacy poprzednicy byli praworządni a potem psioczyć dalej swoje :o

 

http://niezalezna.pl/80289-za-rzadow-po ... tore-afery

Kolego, nie rób sobie jaj.

 

91038747a08a0711b82f8e7a35554eb4,640,0,0,0.jpg

Dyskutować to też trzeba umieć, a nie pisać "a u was murzynów bijo!" i "udowadniać" to rewelacjami z nieżelaznej. Przyznaj się lepiej, w czyją stronę się skłaniasz, zamiast relatywizować działania obecnych de facto podejmując uporczywe próby ich obronienia.

 

Nie pisałem tu jeszcze, ale w 100 % zgadzam się z W1Michałem.

Natomiast jeżeli chodzi o:

 

Jeśli PiS chce ogłupiać swój betonowy elektorat to dlaczego nie robi tego z jakiejś swojej prywatnej telewizji tylko wykorzystuje firmę która należy do wszystkich Polaków.

 

 

 

Ja pytam czy PO nie ogłupiało swojego betonowego elektoratu w TVP Kraśkiem, Lisem czy np. w Radiowej Trójce dyrektor Jehtonowa, która była tubą tumana Komorowskiego?

 

Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda.

Publiczne media od zawsze były, są i będą rządowe

Pitolisz. Doczytaj o skali czystek w TVP i motywacji tychże, a następnie włącz Dziennik Telewizyjny o 19:30, wcześniej przyswajając informacje tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Kaczyńskiego też nie lubie, jak i macierewicza i reszty "ekipy" ale ja nie rzy*am bez przerwy na wszystko wokół bo mi sie Kaczyński nie podoba. Są tacy że im sie nic nie podoba i głosują co wybory na zmiane, i wiecznie mają jakieś ale. Ja nie pamiętam aby była partia która by każdemu dogodziła. Ja ich będe oceniał za jakiś czas, dla mnie to jest za wczesnie aby pisac o gospodarce sądownictwie i cholera wie o czym jeszcze co już PIS zle zrobił. Powinni jakieś leki wprowadzić na alergie na Kaczyńskiego :)

 

Yyyy, znaczy nie lubisz, leki na alergię przyjmiesz?

Piszesz, że Ziobro coś zrobił, potem że za wcześnie oceniać.

Gdybyśmy się znali w realu to bym powiedział: ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi sie podoba jak to PiS broni demokracji. Za PO z tego co słyszałem została rozdzielona funkcja prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości. Wszystko ładnie, bo prokurator generalny nie powinien być w rządzie. Natomiast PiS znów połączył te funkcje, Ziobro rozstawia sędziów i prokuratorów jak mu sie podoba, wnosi co chwile o kasacje kolejnych wyroków, każe wypuszczać ludzi zatrzymanych na 48h :kox:

Ale ciemny lud to kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nic nie wklejać ale znalazłem w zakładkach, polecam poczytać jacy poprzednicy byli praworządni a potem psioczyć dalej swoje :o

 

http://niezalezna.pl/80289-za-rzadow-po ... tore-afery

Kolego, nie rób sobie jaj.

 

91038747a08a0711b82f8e7a35554eb4,640,0,0,0.jpg

Dyskutować to też trzeba umieć, a nie pisać "a u was murzynów bijo!" i "udowadniać" to rewelacjami z nieżelaznej. Przyznaj się lepiej, w czyją stronę się skłaniasz, zamiast relatywizować działania obecnych de facto podejmując uporczywe próby ich obronienia.

 

Nie pisałem tu jeszcze, ale w 100 % zgadzam się z W1Michałem.

Natomiast jeżeli chodzi o:

 

Jeśli PiS chce ogłupiać swój betonowy elektorat to dlaczego nie robi tego z jakiejś swojej prywatnej telewizji tylko wykorzystuje firmę która należy do wszystkich Polaków.

 

 

 

Ja pytam czy PO nie ogłupiało swojego betonowego elektoratu w TVP Kraśkiem, Lisem czy np. w Radiowej Trójce dyrektor Jehtonowa, która była tubą tumana Komorowskiego?

 

Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda.

Publiczne media od zawsze były, są i będą rządowe

Pitolisz. Doczytaj o skali czystek w TVP i motywacji tychże, a następnie włącz Dziennik Telewizyjny o 19:30, wcześniej przyswajając informacje tego dnia.

 

 

tak czułem że zaraz będzie że nie zależna jest nie obiektywna, bardzo możliwe, tylko czy te afery w linku są zmyślone ? bo wydaje mi sie że raczej nie, więc kto sobie robi jaja z kogo, ja pamiętam jak byla np afera hazardowa i oczywiscie nikt nie został ukarany itp :) co do manipulacji nawet jakaś gazetka w rossmanie miała artykuły tendencyjne przez co zresztą Rossmann przepraszał to portale w necie maja być nie zmanipulowane .....

 

 

http://wpolityce.pl/media/310677-skanda ... nia-pismem

 

Dodane po 2 minutach 44 sekundach:

wkleiłeś mi fajny obrazek to i ja wkleje i zmykam stąd bo nie chce mi sie odbijać piłeczki w nieskończoność. Co do Ziobry to interweniował w pojedynczych sprawach, wpisz sobie wgoogle interwencja Ziobry, a o ocene chodziło mi całość sądownictwa i ewentualnych reform, bo za poprzedników sądownictwo leżało calkiem, sprawy się ciągnęły latami, o nieudolności nie wspomne

 

http://expresselblag.pl/wp-content/uplo ... lsce-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], jeśli Ty możesz pisać że takie czy inne źródła Cię nie interesują bo nie są obiektywne, to stary Twojego źródła nawet komentować nie będę, ale jak lubisz to idź dalej tą drogą, a za parę lat nie będzie czego już oceniać, jak powiedział klasyk, kandydat na prezydenta Kanonowicz "będzie nic".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas pokaże. czyli rozumiem że te afery w linku to jest fikcja ? ok :) wasze zródła są ok moje nie są :D moge ci podać inne żrodło z tymi samymi aferami tylko po co, powiesz że głupoty piszą. Ktoś pisał o ciemnym ludzie, dla mnie ciemny lud o taki który widząc spis afer wzrusza ramionami. Czemu jak ci poprzednicy tak dobrze rządzlii mają teraz w sondażu tak mało procent ? :o o obecnym cyrku z prywatyzacją działek nie wspomne, przekręty na kosmiczne pieniądze. Ale co tam, nie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygrał wg mnie :D

 

 

 

A propos mediów...

 

Nie ma obiektywnych, od kilkunastu lat, tvn, polszmat to tuby propagandowe agentury niemieckiej, pis, tvp od wielu wielu lat broni i pilnuje w PL interesów USraela :) Superstacja to zbiór niechcianych funkcjonariuszy frontu idealogicznego z tvn/polsatu z przed paru lat, republika to taka pisowska tv, które kreuje sie na "niezależną" i obiektywną. W internecie to samo, portali gw, onetu to nawet tutaj nie przytaczam, bo by to zakrawało na kpine, ale wszystkie niezalezne tv to taka sama ściema jak ww, radzę także uważać na różne wynalazki na yt, np. portal "idzpodprąd" włączcie sobie pana M.Kowalskiego z tym drugim sekciarskim imbecylem, to dopiero jest cyrk i pranie mózgów dla ubogich.

 

A wszystko to co napisałem wiąże się z jednym, nie ma nadziei na jakiekolwiek przebudzenie się tej części społeczeństwa, dla której barwy biało-czerwone coś znaczą.

 

W calej zgniliźnie internetu mozna znaleźć ciekawych, obiektywnych komentatorów, ludzi z wiedzą, wykształceniem, którzy nie raz poświecili całe swoje życie dociekając prawdy, wiec oni, plus głęboka infiltracja mediów głównego ścieku, zakładając, że ma się inteligencje i wiedzę by wszystko ze sobą połączyć, odcedzić, może dać szansę by się czegoś dowiedzieć :mrgreen:

Tylko trzeba chcieć, a z tym w większości jest inaczej. Ludzie nauczeni do wygodnickiego życia muszą mieć wszystko podane na tacy, tv się do tego dostosowała. Jak coś się wydarzy to zdecydowana większość osób włącza chociażby tvn24 i patrzy co leci na pasku, dla nich to wystarczy i wtedy już wydaje im się, że wiedzą wszystko, dodając do tego polską mentalność, to sobie możemy reszte dopowiedzieć. Media oduczyły samodzielnego myślenia, tv pokazuje co mamy jeść, czym się leczyć, jak myśleć, jakie mieć poglądy, jak się zachowywać, jak ubierać co jest dobre a co złe, co obciachem a co trendem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

672434 Czemu jak ci poprzednicy tak dobrze rządzlii mają teraz w sondażu tak mało procent ?

Nie rządzili dobrze, ale Ci rządzą dużo gorzej. Rozumiesz już teraz?

Co do tego, że nasze źródła są ok a Twoje nie. Sam to uskuteczniasz :)

Co do polskich mediów w rękach obcego kapitału - wolny rynek. Niestety, ale nasze przedsiębiorstwa są na tyle słabe, że zostają wykupywane przez inne podmioty zazwyczaj z zachodu. Za to nasi zaczynają przejmować spółki na wschodzie. Taki świat.

Mówisz o aferze prywatyzacyjnej. A co powiesz o Skokach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ziobry to interweniował w pojedynczych sprawach, wpisz sobie wgoogle interwencja Ziobry, a o ocene chodziło mi całość sądownictwa i ewentualnych reform, bo za poprzedników sądownictwo leżało calkiem, sprawy się ciągnęły latami, o nieudolności nie wspomne

 

O nieudolności faktycznie nie wspominaj, skoro nie masz pojęcia o pracy sądów. A nie masz go, skoro twierdzisz, że 'za poprzedników sądownictwo leżało całkiem, sprawy ciągnęły się latami', stawiając to opozycji do teraźniejszości.

Tymczasem nic się nie zmieniło w zakresie obciążenia ilością spraw czy rodzajów spraw wymagających rozpoznania przez sąd. Sprawy ciągną się latami w zdecydowanej większości przypadków wyłącznie z woli stron. Sądy nie mają narzędzi do zapobiegania temu.

Pomysły Ministerstwa nie są nakierowane na te problemy, ich celem jest raczej wprowadzenie zamieszania. Zapomniałem wcześniej napisać o cofnięciu przez PiS zmian w procedurze karnej, których wprowadzenie w czasie poprzedniej kadencji zmniejszało obciążenie sądów w sprawach karnych. Jakoś nie widzę tutaj dążenia do przyspieszenia postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z woli stron, Każdy chce sie latami tluc po sądach bo ma takie widzi mi sie. Sprawy są odraczane np z powodu nie przybycia oskarżonego przez kilka rozpraw z rzędu itp i to wymaga zmian. Po rządziło 8 lat, Pis rządzi rok, dlatego pisałem wczesniej że ja im dam czas i bede oceniał troche pózniej (na cuda sie nie nastawiam ale zobaczymy z czasem czy rządzą gorzej czy lepiej) dla nie których już tydzień po wyborach rządzili zle więc jak pisałem jak ktoś ma alergie to mu nic nie przypasuje. Przedsiębiorstwa państwowe wcale nie były słabe, po diabła Niemcy kupowali by byle jakie nie prosperujące przedsiębiorstwa ? problem taki że najłatwiej opylić za bezcen i niech sie kto inny martwi zamiast inwestować w rodzimą gospodarke. Ale dla niektórych jest ok, sprzedać wszystko bo jest słabe i kiepskie a Niemcy po paru latach cały zysk biorą dla swojego kraju i ludzie pracują na niemieckie zyski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z woli stron, Każdy chce sie latami tluc po sądach bo ma takie widzi mi sie. Sprawy są odraczane np z powodu nie przybycia oskarżonego przez kilka rozpraw z rzędu itp i to wymaga zmian. Po rządziło 8 lat, Pis rządzi rok, dlatego pisałem wczesniej że ja im dam czas i bede oceniał troche pózniej (na cuda sie nie nastawiam ale zobaczymy z czasem czy rządzą gorzej czy lepiej) dla nie których już tydzień po wyborach rządzili zle więc jak pisałem jak ktoś ma alergie to mu nic nie przypasuje.

 

Mistrz matematyki. Dziś PiS jest po blisko roku samodzielnych rządów, wcześniej 2005 - 2007 to był inny PiS? W czasie kiedy Min. Sprawiedliwości był L. Kaczyński też coś stało na przeszkodzie reform?

 

I tak, z woli stron ciągną się postępowania. Jak już napisałem, ale widocznie nie spotkało się to z odpowiednią analizą, sądy nie mają zbytnio narzędzi do dyscyplinowania stron. Zwykle jednej z nich zależy na odwleczeniu momentu wydania orzeczenia. Sam podałeś przykład oskarżonego, który nie stawia się na rozprawę. Żeby umożliwić w takim wypadku prowadzenie postępowania to trzeba reformować całą strukturę, czy znowelizować fragment procedury?

 

A, sprawdziłem hasło 'interwencje ministra sprawiedliwości'. Dwie pierwsze strony to zachwyt samego ministerstwa i mediów kojarzonych z prawicą, czy raczej z PiSem, nad interwencją z września br. w sprawie ojca, który z 6 dzieci mieszka na 20 m. kw. Minister interweniował w tej sprawie, żeby dzieci nie umieszczono czasem w placówce, bo tam może być im gorzej. A odwracając kota ogonem - gdyby w takiej rodzinie coś złego się wydarzyło, np. dziecko zachorowało, to byłoby od razu pytanie, jak sądy mogły do tego dopuścić, żeby w tak skandaliczne hej warunkach rodzina bytowała.

Dwa doniesienia dotyczyły innej interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

coś ci kiepsko wyszukiwarka działa albo znajduje same nie zmanipulowane strony bo te moje to na bank manipulacja i fałsz :P

 

Twoje wyniki świadczą o wcześniejszych wyszukiwaniach, tak działa silnik wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

672475 Przedsiębiorstwa państwowe wcale nie były słabe, po diabła Niemcy kupowali by byle jakie nie prosperujące przedsiębiorstwa ?

Mój Boże... Nasze przedsiębiorstwa są słabe, aby poradzić sobie z zachodnią konkurencją, nie mają pieniędzy na technologie itp. A zachodnie firmy je przejmują, aby kontrolować rynek, wyciąć konkurencje, zainwestować swoją technologię, w Polsce jest tania siła robocza. Bardzo często polskie firmy jeśli chcą być konkurencyjne to muszą wejść w partnerstwo z firmą zagraniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pie*przysz jak potłuczony, tyle ci powiem. 8500 państwowych przedsiębiorstw jest sprywatyzowana

 

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wyprz ... niedzy-wal

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/za-2- ... ow-2013-09

 

http://www.bibula.com/?p=81050

 

 

poczytaj i wyciągnij wnioski jeden z drugim eksperci od gospodarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.