Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

669041 żydki rządzą wszędzie

Poproszę zatem - na początek - prawdziwe tożsamości:

-Kaczyńskiego

-Szydło

-Morawieckiego

-Ziobro

-Rydzyka

-Jakiego

Nie sądzisz chyba, że ktoś z tej listy poza nr 1 'rządzi'? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ad.am masz internet i rączki to sobie wygoglaj a ja użyłem ogólnego stwierdzenia mając na myśli całą tą politykę i mainstream. Można podyskutować ale ja to mam wy... na tych wszystkich pasożytów na zdrowym organizmie narodu bo nasze/wasze spiny, kłótnie i sprzeczki nic nie dadzą a oni tymczasem dalej będą żyć za nasze :) pozdro

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podyskutować ale ja to mam wy... na tych wszystkich pasożytów na zdrowym organizmie narodu bo nasze/wasze spiny, kłótnie i sprzeczki nic nie dadzą a oni tymczasem dalej będą żyć za nasze :) pozdro

 

Mowa o zdrowych bezrobotnych pobierających zasiłek, rencistach na lewo czy parlamentarzystach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

669061 Kolego ad.am masz internet i rączki to sobie wygoglaj

Ale ja z tego gorszego, niesamodzielnego sortu - lubię mieć podane na tacy, najlepiej z ukutą już tezą, tak żeby nadawało sie do łyknięcia i nie trzeba było się zastanawiać..

 

Zupełnie jak marionetki prezesa

 

 

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

669075 marionetki

radzę poczytać definicje, zamiast się wypowiadać.

Osoby sprawujące aktualnie czołowe stanowiska polityczne są samodzielnymi i niezależnymi od kogokolwiek jednostkami. To dorośli ludzie, którzy nie muszą się liczyć ze zdaniem prezesa. Mogą za to słuchać jego dobrych, niezobowiązujących porad, a że prezes często miewa rację..

 

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Forumowiczu [ref]Freddy[/ref], jeden z Twoich postów został skasowany ze względu na naruszenie punktu 9 Regulaminu Forum. Proszę żeby to się więcej nie powtórzyło.

Forumowiczu [ref]Freddy[/ref], proszę o dostosowanie się do poziomu dyskusji w tym temacie. Mamy tu zwyczaj podpierania swoich teorii, linkami do źródeł z internetu. Nie rzucamy tu frazesami i ogólnikami a przede wszystkim nie siejemy nienawiści rasowej ani wyznaniowej. Jeśli nie jesteś w stanie dostosować się do tych wymogów, proszę omijać ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

669080 Forumowiczu Freddy, proszę o dostosowanie się do poziomu dyskusji w tym temacie.

Freddy, idę o zakład że nie dasz rady. Mimo wszystko, miłego dnia Kolego nienawistniku, walcz z sobą hahah ;-)

Tylko wybrani są w stanie dostosować swój poziom do tego który przeważa w tutejszych dyskusjach. Nie wystarczy się bardzo starać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma jakieś kompleksy bo nie rozumiem?? Nie miałem na myśli schlebiania samemu sobie bo nie mam tego w zwyczaju także takie opinie proszę zachować dla siebie. A wylewanie wiadra pomyj jak to nazwałeś to moje osobiste zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać żyjemy w wolnym kraju.... Ale co ja tu mogę walka z moderatorem działu to jak walka z wiatrakami ale nie musisz reagować nienawiścią i zgorszeniem tylko dlatego że się nie zgadzasz... A swoją drogą to dobra scena człowiek nie może się swobodnie wypowiedzieć bo zaraz lecą na niego pioruny dlatego że ma swoje zdanie :///

I lepiej zakończę dyskusje ze swojej strony żeby nie urazić poraz kolejny niczyjej moralności swoim plugawym językiem :) pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie miałem na myśli schlebiania samemu sobie bo nie mam tego w zwyczaju także takie opinie proszę zachować dla siebie

 

A swoją drogą to dobra scena człowiek nie może się swobodnie wypowiedzieć bo zaraz lecą na niego pioruny dlatego że ma swoje zdanie :///

 

I tyle z Twoich mądrości życiowych Drogi Forumowiczu.

 

Przeznaczeniem tego tematu nie jest dzielenie się z pozostałymi forumowiczami swoimi złotymi myślami tylko rzeczowa dyskusja. Poglądy życiowe których nie potrafi się uzasadnić są gówno warte. A punkt 9 Regulaminu Forum (na który się zgodziłeś rejestrując się na forum), naruszyłeś.

 

Dodane po 3 minutach 47 sekundach:

[ref]weglus[/ref], no pomysł genialny. Jak walczyć z dużą ilością spraw w sądzie? - odebrać obywatelowi możliwość bronienia się przed karą nałożoną przez urzędnika państwowego. Genialne niestety nie odkrywcze :thumbdown: W Chinach, na Białorusi i na Kubie wpadli na to już dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]weglus[/ref], ale dlaczego "razy trzy"?

W naszej konstytucji jest bardzo ciekawy rozdział "WOLNOŚCI I PRAWA OSOBISTE". Jest bardzo krótki i polecam jego lekturę. Nikt nie musi się zgadzać z widzi mi się policjantów ani padać ofiarą norm mandatowych które mają wyrabiać. Każdy powinien mieć prawo do obrony swojego stanowiska w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 63735.html

 

Dlaczego zwykłego, normalnego człowieka mają nękać gdzie np w Chinach czy w USA jest więcej CO2 wpuszczane w atmosferę (nie mam badań ale w USA ciężko się nie zgodzić skoro jeżdżą samochodami z potężnymi silnikami a i ile mają samolotów bojowych etc). Najlepiej dowalić dla Nowaka bo najprościej. I tak wywaliłbym wszelkie "zło" co daje Unia- DPFa w swoim aucie nie mam i pokazuję tym rządzącym z Wiejskiej i z Brukseli środkowy palec. I tak samo z innymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

669194 DPFa w swoim aucie nie mam i pokazuję tym rządzącym z Wiejskiej i z Brukseli środkowy palec.

 

i rodakom, którzy muszą wdychać Twoje spaliny...

 

Patrząc na to, co się dzieje w Polsce mam nadzieję, że zrobią coś z tym, żeby piece gazowe czy ogrzewanie było tańsze, bo od października do marca nie mogę wyjść na podwórko jak tylko trochę zajdzie słońce, taka "mgła" z kominów :dontknow::/:/:/:/:wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to mogę nagrać jak dymi stary Autosan czy Jelcz który jest dopuszczony do ruchu. I powiesz mi że ja truję bardziej środowisko niż inni kierowcy? A ile osób pali w piecach czy na podwórku plastiki, opony czy inne dziadostwo. Ile elektrowni wydziela CO2 do atmosfery w PL? Ile aut dymi na niebiesko bo mu pierścienie przepuszczają? Nie czuję się winny za stan środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.