Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież widać jak na dłoni, że w tej PZPR-owskiej partii Kaczyńskiego każdy, kto powie choćby troszeczkę coś odmiennego od Prezia jest skazany na banicję. W tej partii nie ma miejsca na samodzielne myślenie, tu trzeba być w 100% rzecznikiem Kaczyńskiego.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Antonio się doczekał, kombatanci mają odwagę:

"Nie będzie asysty wojskowej podczas uroczystości związanych z 77. rocznicą utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego i Szarych Szeregów. Kombatanci nie chcą, by podczas Apelu Pamięci odczytano fragment o katastrofie smoleńskiej, w którym mówi się o poległych ofiarach. - Ci ludzie zginęli, a nie polegli. Zachowajmy tutaj umiar. Stać nas na odwagę cywilną, by przeciwstawić się Antoniemu Macierewiczowi, jeżeli on pewnych rzeczy nie rozumie – mówią w rozmowie z Onetem dawni żołnierze Armii Krajowej."

Zaraz nasz znajomy forumowy napisze,że onet to żadne źródło, ale co tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kiedyś ktoś tu przekonywał, że już czas przestać postrzegać wyborców prawicy jako tych głupszych ciemniaków. Nie pamiętam niestety kto to był.

Czy mógłby mi ten ktoś, na kanwie dzisiejszego głosowania:

http://www.newsweek.pl/polska/calkowity ... _Alert_red

wyjaśnić dlaczego mam zacząć postrzegać prawicowo betonowy elektorat jako ludzi wolnych, myślących, światłych, tolerancyjnych i... mądrych?

 

Chciałbym jeszcze poprosić o pomoc w temacie Pana Prezydenta Dudy. Znalazłem na jego stronie informację że:

https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wy ... lakow.html

wspaniały pomysł Panie Prezydencie :good: . Teraz szukam informacji że Pan Prezydent zwrócił się z taką samą prośbą do naszych hierarchów kościelnych aby zaapelowali do swoich wiernych o poszanowanie praw obcokrajowców mieszkających w Polsce. Niestety nic takiego nie mogę znaleźć. Pomoże mi ktoś w poszukiwaniach? - bardzo proszę.

Przecież chyba nikt nie chce żeby nasz Pan Prezydent wyszedł na dwulicowego hipokrytę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ten ktoś, na kanwie dzisiejszego głosowania:

http://www.newsweek.pl/polska/calkowity ... _Alert_red

wyjaśnić dlaczego mam zacząć postrzegać prawicowo betonowy elektorat jako ludzi wolnych, myślących, światłych, tolerancyjnych i... mądrych?

 

Masz odmienny system wartości, ktoś mógłby rzec, że mama cię źle wychowała. Nie bierzesz pod uwagę, że system ten powinien uwzględniać ochronę życia poczętego (bo wg tego systemu zagnieżdżona zygota = człowiek) aż do chwili narodzin. Potem to już te życie zwisa jego dotychczasowym obrońcom, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]funkoval[/ref], widzę ironię w Twojej wypowiedzi więc pociągnę temat. Osobie która napisałaby mi tak na serio, odpisałbym przede wszystkim WARA OD MOJEJ MATKI i tego jak mnie wychowała. Nie Tobie bucu oceniać który z nas jest lepiej wychowany!

Wiem że z kimś kto wyskoczy z takim argumentem, nie da się rozmawiać bo mentalnie żyje w średniowieczu ale ja po prostu nie rozumiem jak takie ograniczone intelektualnie dziady, mogą chociażby wpaść na pomysł aby dyktować kobiecie co ma robić z własnym ciałem????? Jak można odebrać kobiecie możliwość decydowania o posiadaniu potomstwa????? Prawicowe ortodoksy tyle tu jadą na "arabusy" jakie to ciemne i jak im trzeba granice zamykać a w głowach mają dokładnie to samo!

Kobieta to nie jest macica która ma urodzić dziecko bo zaszła w ciąże. Chciała, nie chciał, została zgwałcona, może umrzeć, dziecko będzie warzywem. Nieważne! Ródź!

CIEMNOGRÓD I ŚREDNIOWIECZE! :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terlikiwskiego to nawet nie ma co komentować - jeden z największych kato-idiotów jakiego dotąd widziałem/słuchałem. Zaślepienie katolicką papka tego typa jest tak duże, że wręcz nie da się tego zmierzyć. Idealnie do tego gościa (ale i do większości z partii rządzącej) pasuje tekst genialnej Marii Czubaszek:

"Czasem jak słucham niektórych ludzi to myślę sobie: Serio? To jest ten plemnik co wygrał?" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aborcja temat na topie, osobiście nie rodze dzieci więc troche to jest obok mnie ale w pewnych uzasadnionych przypadkach powinna być legalna np gdy płód jest bez kończyn itp. albo zagraża życiu matki. Z drugiej strony może wystarczy sie zabezpieczać albo planować lepiej zakładanie rodziny niż potem usuwać zdrowe dzieci, bo ilość "wpadek" nawet wśród ludzi +30 jest teraz tak duża że szok, tego troche nie rozumiem. O osobach które sie średnio szanuja i mają 12 partnerów na rok nie wspomne.

 

dziś pooglądałem marsz KOD :) (pooglądajcie na youtube jak ci ludzie sie wypowiadają i jak nikłą wiedze mają na temat polityki, połowa z nich to zwykli głupcy co nie mają co robić i powtarzają bzdurne slogany) Niosą dumnie flagę a popieraja partie które bardzie dbały o interes zachodni niż nasz sprzedając wszystko co sie dało, banki przetwórnie zakłady markety wszystko jest zagraniczne, przemysłu nie ma prawie wcale. A cały ten cyrk tylko po to aby próbować odciągać ludzi od Pisu wszelakimi sposobami. Tak jak za rządów PO kradli to chyba za żadnej partii tak nie było, teraz wychodza jakieś cyrki z działkami mieszkaniami itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667860 dziś pooglądałem marsz KOD :) (pooglądajcie na youtube jak ci ludzie sie wypowiadają i jak nikłą wiedze mają na temat polityki, połowa z nich to zwykli głupcy co nie mają co robić i powtarzają bzdurne slogany)

 

Michał, zdaje się że większość użytkowników wypowiadających się tutaj, nie wróciła jeszcze z marszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chodzi kto nie, nie wnikam, w sumie twierdzą że nie ma demokracji i wolności słowa ale maszerować przez Warszawe takim tłumem to im przecież nikt nie broni....więc gdzie tu jest brak jakiejkolwiek wolności :lol: ale cóż koryto sie skończyło, na dodatek zaczynają wychodzić brudy i portkami nie jeden trzęsie teraz więc kombinują jak mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.