Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu my/wy/oni? Że też wraca taki PRLowski podział.

A kto to zapoczątkował? Otworzę Ci oczy i zacytuję Pana wszechwiedzącego i niemamocnego moderatora Eryczka. Kilka postów wyżej napisał:

to są ludzie którzy wierzą w mordercze smugi zostawiane przez samoloty, spisek rabinów Niemców i Putina przeciw narodowi Polskiemu, wszystko co im prezes powie z telewizora i Minstrale kupowane przez Rosjan od Turków po 1 dolarze. Dla tych ludzi żadna informacja nie jest na tyle absurdalna żeby włączyć własne myślenie i zdobyć się na odrobinę refleksji.

Ogólnie rzecz biorąc, niektórzy takimi postami wystawiają sobie niezłą laurkę. I to moderator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie generalnie latają koło dupy polityczne przepychanki pomiędzy wartymi siebie politykami różnych opcji.

Jest jednak jedna jedyna rzecz,której nie ogarniam i która powoduje,że odpowiedzialnej za to osobie mam z głebi serca płynącą chęć rozerwania krocza szczotką drucianą-to co pisdzielce robią/ mają zamiar zrobić ze środowiskiem. Całą resztę-nawet jeśli wiąże sie z gospodarką-mam w gruncie rzeczy tam gdzie się kończą plecy,niech się błazny bawią w rządzenie.

Także z tą nienawiscią to troche popierdolłeś,bardziej beka z 'caryc' 'trotyli' i zoliborskich napoleonów dla których po wtorku jest sobota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki poziom uważasz za niski, to dlaczego się do niego zniżasz?

PS. Nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie dot. wywiadu z prof. Rybickim. Otwórz mi oczy w tej kwestii.

Wybacz, ale nie mam obowiązku na odpowiadanie każdemu w tym temacie. Zaglądam tylko czasami, odpiszę na pojedynczy post i przechodzę do robienia czegoś bardziej pożytecznego niż bicie piany na forum. Szkoda mi po prostu czasu na to.

 

Mnie generalnie latają koło dupy polityczne przepychanki pomiędzy wartymi siebie politykami różnych opcji.

Jest jednak jedna jedyna rzecz,której nie ogarniam i która powoduje,że odpowiedzialnej za to osobie mam z głebi serca płynącą chęć rozerwania krocza szczotką drucianą-to co pisdzielce robią/ mają zamiar zrobić ze środowiskiem. Całą resztę-nawet jeśli wiąże sie z gospodarką-mam w gruncie rzeczy tam gdzie się kończą plecy,niech się błazny bawią w rządzenie.

Także z tą nienawiscią to troche *****,bardziej beka z 'caryc' 'trotyli' i zoliborskich napoleonów dla których po wtorku jest sobota

Co konkretnie robią ze środowiskiem? To że w końcu pseudo ekolodzy nie będą się szarogęsić? To że w końcu będzie można na własnej posesji wyciąć drzewo i nie pytać łaskawie o zgodę? To że nie będzie kar za wycięcie? To chyba przywrócenie normalności. Ale co ja tam wiem, przecież PiS to socjaliści i komuchy!

http://www.rp.pl/Ochrona-srodowiska/312199984-Od-2017-roku-wycinka-drzew-na-prywatnej-posesji-bez-zezwolenia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wciaż mamy Rospudę

To, że resort zdominowany jest przez bandę zwyroli, ktorzy rozpoczynają strzelanie po lasach od wódczanej napie-dolki

To, że nie będzie można wejść do lasu, bo-jak to ująłeś- chvje na polowaniach się szarogęszą

Itp itd

Beka o której wspominałem:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki poziom uważasz za niski, to dlaczego się do niego zniżasz?

PS. Nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie dot. wywiadu z prof. Rybickim. Otwórz mi oczy w tej kwestii.

Wybacz, ale nie mam obowiązku na odpowiadanie każdemu w tym temacie. Zaglądam tylko czasami, odpiszę na pojedynczy post i przechodzę do robienia czegoś bardziej pożytecznego niż bicie piany na forum. Szkoda mi po prostu czasu na to.

 

 

Wybacz zatem, że cię odrywam od tak istotnych zajęć. Niech mi będzie tylko wolno zauważyć, że sądząc po twoich ostatnich wypowiedziach, nie do końca jest tak, jak piszesz.

 

Dodane po 6 minutach 20 sekundach:

Co konkretnie robią ze środowiskiem? To że w końcu pseudo ekolodzy nie będą się szarogęsić?

 

Tzw. zwykli obywatele stracą wpływ na to, co się dzieje w ich okolicy, bo wraz z ekologami mieli stracić prawo głosu. Zyskają na tym deweloperzy.

Likwidacja GDOŚ i RDOŚ to centralizacja zarządzania środowiskiem, czyli ruch rodem z PRLu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie robią ze środowiskiem? To że w końcu pseudo ekolodzy nie będą się szarogęsić?

 

Tzw. zwykli obywatele stracą wpływ na to, co się dzieje w ich okolicy, bo wraz z ekologami mieli stracić prawo głosu. Zyskają na tym deweloperzy.

Likwidacja GDOŚ i RDOŚ to centralizacja zarządzania środowiskiem, czyli ruch rodem z PRLu.

 

Dodane po 3 minutach 52 sekundach:

 

Wymarzona robota dla Misiewiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

:shock:

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... sw/hrp6n9q

 

Nie myślałem że Kaczyński aż tak się przestraszył. Chłop od lat boi się o swoje życie jak żaden innym polityk w Polsce i otacza armią ochroniarzy a teraz ściągnął sobie jeszcze armię policji :song::song:

 

Brawa dla suwerena :good::good::good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685354 chvje na polowaniach się szarogęszą

Czyli co zakazac polowan?

To nie jest wyjście. Ale jeśli wierzyć przekazom prasowym, to wg nowego projektu prawa łowieckiego w trakcie polowania będą mogli wejść na dowolny teren bez zgody właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komercyjnych polowań,w ktorych panowie z brzuszkami za dużą kasę dostają wzwodu przy robieniu zdjęć z 'trofeum' - oczywiście.

Strzelanie z ukrycia do zwierzaka jest tym samym jakbyś pękał z dumy,że dałeś rade 2 razy większemu kolesiowi,który był związany.

I to,co wcześniej: taka najeb.na patologia,ktora konia od dzika nie odróżnia-będzie niczym nieskrępowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego myśliwego i z tego co wiem poświecają również bardzo dużo czasu i pieniędzy na dokarmianie i opiekę zwierzakami w zimie. Czyli obraz myśliwego nie jest taki skrajne negatywny. A to że zdarzają się dziwne wypadki niczego nie dowodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że tak wtrącę ale oglądam P. Dorna który powiedział, że tłumaczenie P. Błaszczaka i P. Zielińskiego o wysłaniu Żandarmerii Wojskowej na ulice świadczy, o tym są mocno deficytowi jeżeli chodzi o intelekt. Wiem wiem zaraz usłyszę , że chciał brać lekarzy w kamasze, ale chyba lepiej mieć przebłyski intelektu niż trwać w błędzie. Wydaje mi się , że P. Dorn z racji stażu w polityce i znajomości większości z elit PISu wie o czym mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy Ty wiesz kim jest Mazguła? Jeśli to dla Ciebie autorytet, to naprawdę żal mi Cię. Ten kmiot nie powinien być godny noszenia jakiejkolwiek odznaki wojskowej.

 

Nie wiem czy udajesz głupca czy naprawdę nie potrafisz korzystać z internetu? Jest pełno informacji o tym kmiocie. Nawet ZHP wydało oświadczenie. Jakbyś nadal nie potrafił znaleźć, to tutaj cytat:
Oświadczenie Głównej Kwatery ZHP

 

Związek Harcerstwa Polskiego jest stowarzyszeniem apolitycznym, niezależnym ideowo i organizacyjnie od partii, ruchów oraz organizacji o charakterze politycznym. Nie można wykorzystywać struktur ani symboli ZHP do prowadzenia działalności politycznej.

 

Wszelkie wypowiedzi Adama Mazguły dotyczące bieżącej sytuacji politycznej wyrażają osobiste poglądy tego instruktora i nie mogą być traktowane jako stanowisko ZHP.

 

Stan wojenny był przepełniony ludzkim cierpieniem, ale także aktami społecznego heroizmu, prawości i godności. Wiele osób straciło w nim życie. Wyrażamy solidarność z poszkodowanymi w wyniku stanu wojennego i ich rodzinami.

 

hm. Monika Kubacka, rzecznik prasowy ZHP

 

Informacje które podajesz znalazłem ale po tonie i agresji zawartej w Twojej wypowiedzi, szukałem nieco innych informacji o tym człowieku - jakis zbrodni przeciw ludzkości albo że był jakimś prokuratorem wojskowym w czasie PRLu i jest odpowiedzialny za zamykanie opozycjonistów.

Ty jednak nazywasz Pułkownika Wojska Polskiego, kmiotem niegodnym noszenia jakiegokolwiek odznaczenia wojskowego, dlatego że od jego poglądów politycznych odżegnało się ZHP i dlatego że nazwał stan wojenny "kulturalnym wydarzeniem"? Grubo! Szacun za wysoką samoocenę i śmiałość do tak krytycznego oceniania żołnierza z 40 letnią służbą wojskową, będącego na misji w Iraku, wielokrotnie odznaczanego. Ja nie miałbym odwagi tak krytycznie wypowiedzieć się o osobie której nie znam i na której temat znalazłem jedynie informacje w internecie :song::song:

 

W temacie stanu wojennego. Nie wiem kim jesteś, czy jesteś młodym łepkiem i prowadzisz sklep z kosmetykami samochodowymi czy żołnierzem od czterdziestu lat w służbie i nie wiem co wiesz na temat stanu wojennego. Pewne jest że zginęło w czasie niego około 40 osób a tysiące było internowanych i przeżyło gehennę - to prawda niezaprzeczalna. Nie wiem natomiast czy słyszałeś o tym, jak miał zamiar zachować się ZSRR wobec narastających w Polsce napięć i strajków. Są dowody na to że chciał "interweniować". Ciekawe ile osób zginęłoby w czasie takiej interwencji i jak potoczyły by się dalej losy Polski. Ja tego nie wiem. Nie wiem co wie Pan Pułkownik Mazguła że mówi to co mówi. A co Ty wiesz na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685365 Ale jeśli wierzyć przekazom prasowym, to wg nowego projektu prawa łowieckiego w trakcie polowania będą mogli wejść na dowolny teren bez zgody właściciela.

Jakos nie potrafie sobie wyobrazic sytuacji, kiedy mysliwy szukajac postrzalka (postrzelonego zwierzecia) kontaktuje sie ze wszystkimi wlascicielami ziemi w rejonie polowania. Zwlaszcza w nocy.

Nie znam detali, ale z tego co wiem, prawo lowieckie dosc dokladnie reguluje wszystkie prawa i obowiazki mysliwego.

Zupelnie inna kwestia jest jego przestrzeganie.

685369 Komercyjnych polowań,w ktorych panowie z brzuszkami za dużą kasę dostają wzwodu przy robieniu zdjęć z 'trofeum' - oczywiście.

Strzelanie z ukrycia do zwierzaka jest tym samym jakbyś pękał z dumy,że dałeś rade 2 razy większemu kolesiowi,który był związany.

I to,co wcześniej: taka najeb.na patologia,ktora konia od dzika nie odróżnia-będzie niczym nieskrępowana?

Nie kompromituj sie prosze. Jestem pewien ze nigdy nie byles na polowaniu, a nawet nie rozmawiales z normalnym stosujacym sie do istniejacego prawa lowieckiego mysliwym.

685374 Mam znajomego myśliwego i z tego co wiem poświecają również bardzo dużo czasu i pieniędzy na dokarmianie i opiekę zwierzakami w zimie.

Dokarmianie, lizawki, pasniki, buchtowiska, poletka, pilnowanie upraw itp

Niestety taki obraz mysliwego jest malo medialny. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685365 Ale jeśli wierzyć przekazom prasowym, to wg nowego projektu prawa łowieckiego w trakcie polowania będą mogli wejść na dowolny teren bez zgody właściciela.

Jakos nie potrafie sobie wyobrazic sytuacji, kiedy mysliwy szukajac postrzalka (postrzelonego zwierzecia) kontaktuje sie ze wszystkimi wlascicielami ziemi w rejonie polowania. Zwlaszcza w nocy.

Nie znam detali, ale z tego co wiem, prawo lowieckie dosc dokladnie reguluje wszystkie prawa i obowiazki mysliwego.

Zupelnie inna kwestia jest jego przestrzeganie.

 

Postrzałek to inna bajka, to kwestia humanitaryzmu w polowaniu, a włażenie na cudze działki, bo nagonka źle poszła albo azymut 'się zgubił' , to gięcie pręta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nagonka jest do kitu, to zadne przepisy tego nie zmienia.

Tak mi sie wydaje. ;)

Predzej bym pogonil z lasu poszukiwaczy poroza. Calymi dniami lataja po lasach i plosza zwierzyne.

Klusoli z obrzynami i wnykami, wariatow na motorach i quadach i podobna patologie.

My tu gadu gadu a w cieniu wydarzen, trzeba naskrobac na dobre zmiany.

http://swiatrolnika.info/strefa-rolnika ... gaz-i-prad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.