Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Po raz pierwszy chyba od roku obejrzałem wczoraj "Wiadomości". Niecałe bo tyle nie zdzierżyłem ale sporo... TVP to jedyna stacja która nie protestuje wobec ograniczania swobód dziennikarskich, ba nawet te swobody popiera i tłumaczy obywatelom że to dla naszego dobra...

Oglądałem i nie wierzyłem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podsumowując ostatnie wydarzenia. Największym przeciwnikiem Jarosława Kaczyńskiego jest sam Jarosław Kaczyński. Chyba nikt racjonalnie myślący nie jest w stanie wytłumaczyć jego postępowania. Pytanie zasadnicze : po co im to było? Po co wojować z dziennikarzami, jak wiadomo, że ta walka jest z góry przegrana. Po co było to zamieszanie z budżetem jak wiadomo, że maja większość. Pokazuje to również jak chaotycznie są podejmowane decyzje. Mając w pamięci protest kobiet należało chyba wyciągnąć z niego jakieś wnioski :o Czarę goryczy przepełniła wczoraj P. Premier która w przemówieniu mówi o szanowaniu poglądów innych, nie omieszkała przypomnieć jaką mamy dobrą władze rozdającą kasę której nie ma na 500 +. Czy ona w piątek była w tym samym Sejmie, mam wątpliwości. A ten cały bajzel ma posprzątać bogu ducha winny Marszałek Senatu . Chaos , chaos - państwo PIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jechałem z panią Beatą Szydło samochodem, pod który rzucali się ludzie - tak Paweł Szefernaker opisuje w Radiu ZET wydarzenia piątkowej nocy. - Chcieli krwi."

To tak ku przypomnieniu, kim jest ten aniołek o pięknym słowiańskim nazwisku, który zarzuca ludziom, że "chcieli krwi":

https://www.youtube.com/watch?v=qzz-OSWJYX4

Ten w granatowej marynarce, co trepuje kolesia. Grymas na ryju pierwyj sort :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem. o co chodzi Kaczynskiemu i jego ekipie.

Choc o nic dobrego ich nie podejrzewam. Jednak kiedy zestawiam wiadomosci i to co mowi PIS z obrazem z kamer, mam wrazenie ze ogladam film z dubbingiem slepego glupca. Slepego, bo widzi inna rzeczywistosc, a glupca bo czasem dodatkowo wydaje mi sie ze wierzy w to co mowi.

Nie jestem zwolennikiem zadnego z obozow, ale pierwszy raz czuje ze ktos mnie jawnie robi w bambuko i jeszcze chce mi wmowic, ze to dla mojego dobra, i ze jako wyborca jestem za glupi zeby to zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy sytuacja powinna mnie cieszyc, a to dlatego ze zarabiam w euro, a sporo wydaje w Polsce w zlotowkach.

Niestety na dluzsza mete, za kazdym spadkiem wartosci zlotowki ida podwyzki cen. :/ wiec kolo sie w pewnym stopniu zamyka.

Oczywiscie ze szkoda dla zarabiajacych w zlotowkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka świnia, taki żydowski cwaniak,. taki nieuk rysio terlecki...

To dopiero jest knur...

Pijackie wory pod oczkami, minut temu 15 próbuje wjechać na teren Wawelu.

Telefon w łapach, i powoli jedzie...ale jedzie...

100 policjantów wokół niego, wszyscy widzą, że menda jedzie i pisze sms-a i cicho...

Czy to jest zgodne z prawem, żeby taki gbur nic sobie z tego nie robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej autorytety moralne . Witam . Podobno straszna rzecz się stała. PiS chce zakazać dziennikarzom chodzenia w szarych skarpetkach. Mają być obowiązkowe czerwone w zielone kropki !!!!!!!!.

Co robimy?

1. piszemy protest song i robimy majdan

2. piszemy jakiś list pełen oburzenia

3. idziemy na ten sejm przerwać obrady do lipca

4.protestujemy w ten sposób , że nie myjemy samochodów przez rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.