Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

jakbyś czytał uważnie to ja sie wypowiedziałem na temat obecnej sytuacji z dziennikarzami strone lub dwie wcześniej. Ja podesłałem link do sytuacji na marszu więc to chyba związane z tym co sie dzieje obecnie ? i to tobie chyba brakuje argumentów aby to jakoś logicznie skomentować. ten "człowiek przy petardzie" wbrew pozorom może mieć spore znaczenie, bo zaraz ujrze w TV że ludzie zostali ranni :lol:. Zaraz mi zresztą Eryczek pewnie wyjaśni co go skłoniło do leżakowania na mrozie na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

684812 zaraz ujrze w TV że ludzie zostali ranni

Nie ma takiej możliwości, przecież: Beata Szydło 20 grudnia 2015 "Na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy, tak jak robiła to Platforma, bo szanujemy dialog, wolność i różnice poglądów"

http://fakty.tvn24.pl/aktualnosci,59/sz ... 04576.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było nie blokować wyjazdu posłom. Jak sie trafi jakiś czubek w tłumie i sie któremuś coś stanie z rządu to kto będzie odpowiadał ? powiesz że PIS nawet swoim ochrony nie umie zapewnić. ja rozumiem marsz i protest a nie cyrk bo może nie oglądałeś całości a urywki w TV. A co do wolności mediów wlazł miedzy nich reporter TVP :) to go mało nie zadeptali, zakrywali kamere i nie pozwalali nakręcić materiału. jak tak wg nich wyglądają wolne media to to wszystko to jest farsa i nic więcej. Pooglądaj jak weszło ABW do redakcji Wprostu, i rwali dziennikarzom laptopy z rąk. Wtedy to była wolność słowa ehh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], w twojej TV powiedzą tylko że był to zamach na demokrację ze strony opozycji która nie może pogodzić się ze stratą władzy :D a to że nie wpuścili posłów, czy mówili "wypad" itd tego w twojej TV już nie powiedzą. A policja broniła oczywiście demokracji i zadowolonego naczelnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

684823 A co do wolności mediów wlazł miedzy nich reporter TVP to go mało nie zadeptali, zakrywali kamere i nie pozwalali nakręcić materiału. jak tak wg nich wyglądają wolne media to to wszystko to jest farsa i nic więcej.

 

odpowiem po twojemu: A PISIORY TO INACZEJ ROBILI?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nowego prawa (tego które uważasz za jedyne i słuszne i które tak zażarcie popierasz) było to zgromadzenie nielegalne, a uczestnicy zostaną wyłapani i ukarani.

 

 

http://bip.warszawa.pl/Menu_przedmiotow ... htm?page=2

 

 

zobacz daty publikacji. Takie o to "spontaniczne" zgromadzenia :) Nigdzie nie słyszałem aby ktokolwiek mówił że uczestnicy zostaną wyłapani i ukarani. Przestań majaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

684842 zobacz daty publikacji. Takie o to "spontaniczne" zgromadzenia

możesz wskazać wprost, które zgłoszone zgromadzenie z 16 grudnia miało odbyć się przed Sejmem RP?

 

684842 Nigdzie nie słyszałem aby ktokolwiek mówił że uczestnicy zostaną wyłapani i ukarani.

bo gdy Policja, ABW czy CBA chce kogoś odwiedzić, to najpierw dzwoni i mówi mu, żeby się ładnie ubrał, prawda? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze czas pokaże czy do protestujących wejdzie policja ABW CBA i inne służby. Pewne stacje na bank to pokażą więc czekajmy. Wszystkich zamkną ze 2000 osób czy tylko niektórych ? protest przed pałacem prezydenckim był zgłoszony 13stego już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że PiS upadnie jeżeli sie nie cofną ;)

 

W1Michal Ty jesteś naprawdę tiruriru. Zobaczyłeś fragment i łyknąłeś jak pelikan. Podczas całego protestu policja próbowała przez pare sekund usunąć ludzi, ale od tego odstąpili. Natomiast gdy władze PiSu zaczęły wyjeżdżać to ludzie przy szlabanie zostali zglebowani a ci przy samochodach byli brutalnie odpychani i przewracani. Ten chłopak mógł właśnie sie położyć, bo np uderzył się głową o samochód gdy odepchnęła go policja. Po paru sekundach wstał i przeszedł przed kamerą czyli było widać, że nic mu sie nie stało :) I wg Ciebie kłamliwy TVN24 kilka razy w nocy mówił, że rzucone race nie były przez policje tylko przez kogoś z tłumu.

 

A Błaszczak powinien udać sie do lekarza. Jeżeli dla niego zablokowanie mównicy to przejęcie władzy to ja nie mam pytań :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waż slowa bo za taki tekst to ci moge tak koło tyłka narobić że ci sie odechce na drugi raz cwaniakować, art 216 §2 Kk

 

"Ten chłopak mógł właśnie sie położyć, bo np uderzył się głową o samochód gdy odepchnęła go policja" :lol: tekst dnia.

 

 

jak myślisz że siedzisz przed klawiaturą i możesz pisać epitety to sie mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tiruriru lepiej brzmi jak piep***nięty :mrgreen: aż sobie print screena zrobiłem z naszej rozmowy ale w oryginale na pamiatke :) zmykam bo mam chyba dość czegokolwiek związanego z polityką, wszędzie w kółko to samo i jak tak bedzie przez kilka dni jeszcze to nie korzystam z niczego co ma ekran. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

684918 aż sobie print screena zrobiłem z naszej rozmowy ale w oryginale na pamiatke

Również mam printscreena jak napisałeś, że mam gówno a nie wiedze :good:

 

Dodane po 2 godzinach 56 minutach 8 sekundach:

A na dzisiejsze spotkanie Marszałka z przedstawicielami mediów został wpuszczony tylko operator TVP :D

 

Co sie tak speszyli Panowie?

https://www.youtube.com/watch?v=x0Ae1cu ... &index=154

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.