Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Michał odzywa się tylko wtedy kiedy może odbić piłeczkę, bo w sprawie np. dziennikarzy, czy dot. manifestacji itd. nie ma nic do powiedzenia, jest cisza z jego strony, ewentualnie wytknie że pewne portale czy stacje TV nie są dla niego wiarygodnym źródłem. Cholera sorry Michałku, zapomniałem - a czy zaprosiłeś mnie aby do dyskusji??? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znów o Newsweeku, GW i TVN? Nudny jesteś. Może choć rozróżniasz manipulację od kłamstwa? Bo to nie to samo.

 

Cel charytatywny to np. Caritas czy fundacja Elbanowskich, co więcej takie działania pozorowane i w dodatku wymuszone są śmieszne. Ale odleciałeś znów od istoty sprawy - kto podejmuje decyzje.

 

A, mieszasz kwestie budżetu na wynagrodzenia z budżetem na pomoc społeczną.

 

mam prośbę, powstrzymaj się od przypuszczeń i spekulacji nt mojego toku rozumowania, bo słabo ci to wychodzi

 

 

wiesz oczywiście góry gdzie pójdą pieniadze :) dla ciebie zmanipulowana jest tylko jedna strona, reszta jest rzetelna. Ja natomiast twierdze że żadna strona i portal nie jest obiektywna w 100 %. Tym sie różnimy. Włącz lepiej TVN wez sobie jakieś chipsy bo fajne rzeczy lecą w sejmie, spodoba ci sie :good: a co do toku rozumowania to sie nie ma nad czym rozwodzić bo trzeba mieć jeszcze rozum, skoro dla ciebie lepiej dać premie urzędasom niż spożytkować to w inny sposób to ok.

 

zmorka chyba ci sie osoby pomyliły bo wtedy o "zapraszaniu" ciebie to kto inny pisał. także "zaproszenia" sobie daruj pod moim adresem. Pisz sobie ile chcesz, nigdzie nie pisałem o jakimkolwiek zapraszaniu. A co do dziennikarzy i mediów - jestem przeciw takiemu ograniczaniu. Bez sensu wogóle to było tykać. pasuje ? znowu będzie cyrk na najbliższy miesiąc i tyle z tego wyjdzie a zostanie jak znam życie po staremu. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiesz oczywiście góry gdzie pójdą pieniadze :) dla ciebie zmanipulowana jest tylko jedna strona, reszta jest rzetelna.

 

Tego nie napisałem, nie wiem dlaczego tak twierdzisz, ale nie interesuje mnie to. Pokazuję tylko mechanizm decyzyjny i obnażam populizm i oportunizm władzy: daliśmy sobie premie, ale ktoś nas ośmieszył, to żeby nie wyjść na idiotów przekażemy kasę na bliżej nieokreślone cele charytatywne. Tyle że decyzja dopiero po 'konsultacji' z prezesem.

 

To, że strona jest znana z manipulowania nie znaczy jeszcze, że wszystko na niej jest kłamstwem/nieprawdą. Poza tym nie wiem skąd asumpt do twierdzenia, że wg mnie tylko jedna strona jest rzetelna, ale mnie to nie interesuje.

 

Dodane po 3 minutach 58 sekundach:

a co do toku rozumowania to sie nie ma nad czym rozwodzić bo trzeba mieć jeszcze rozum, skoro dla ciebie lepiej dać premie urzędasom niż spożytkować to w inny sposób to ok.

 

Nie próbuj mnie obrażać w ten sposób, bo znów słabo ci to idzie, a jednocześnie daje dowód twojego poziomu.

I znów: nie oceniałem lepiej/gorzej, ty to dośpiewałeś. A z imaginacją trudno dyskurs prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do toku rozumowania to sie nie ma nad czym rozwodzić bo trzeba mieć jeszcze rozum, skoro dla ciebie lepiej dać premie urzędasom niż spożytkować to w inny sposób to ok.

 

Nie próbuj mnie obrażać w ten sposób, bo znów słabo ci to idzie, a jednocześnie daje dowód twojego poziomu.

I znów: nie oceniałem lepiej/gorzej, ty to dośpiewałeś. A z imaginacją trudno dyskurs prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Znowu wojsko, znowu się nie znam, znowu dymisje kolejnych generałów.

Powie mi ktoś mądry, kto za tym stoi? - Nasi? Rosjanie? Nasi ale w imieniu Rosjan? :dontknow::dontknow::dontknow:

Nie znam się ale martwię się. Kto zna historię ten wie jak skończyły się czystki Stalina w wojsku przed II Wojną Światową i kto je zainspirował.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to, brawo Michale "uczciwy nie musi się obawiać CBA" :good: Tylko nie pomyślałeś o tym, że Ci ludzie nie chcą uczestniczyć w cyrku jaki szykują nam rządzący? Albo że mają honor i nie będą czapkować pisiewiczom? Ale czego ja wymagam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? Chłopie z przykazu prezesa można wszystko zrobić. Dalej pociagne temat Rosomakow - po co zlecać firmie porządne czyszczenie i zabezpieczenie części metalowych skoro tyłu wojskowych siedzi w budynkach. Papier ścierny w dłoń i jazda. Nie powiem skąd to wiem ale wiem co się akurat w tym konkretnym przypadku dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie CBA, a w szczególności P. Mariusz Kamiński gwarantuje bezstronność i zachowanie należytej staranności zarówno w przestrzeganiu prawa jak i w jego egzekwowaniu :D Ja bym był za tym , żeby mu medal dać. Najlepiej podobnie jak P. Piotrowiczowi brązowy krzyż zasługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarekcw ty za to coś piszesz o rdzy i rosomakach i dlatego wiesz co sie dzieje w wojsku na najwyższych szczeblach i czemu tak naprawde odchodzą dowódcy polskiego wojska. Jak masz konkretna wiedze to sie w taki razie podziel bo jak na razie kluczysz wokół czegoś i sugerujesz jakbyś miał tajemną wiedze na ten temat. Oświeć w takim razie wszystkich i sie skończą próżne dywagacje w tym i moje, bo ja nie twierdze że wiem jak wygląda wojsko od podszewki, chyba że cie obowiązuje tajemnica państwowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.