Skocz do zawartości

światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

potrzebuję jakieś uniwersalne światła DRL do samochodu, który sporo jeździ i co pół roku trzeba wymieniać żarówki.

Dwa założenia : bardzo jasne, rozsądna cena. Niestety brak miejsc na halogeny, więc okrągłe odpadają. Myślałem o module na długie światła, ale są na jednej żarówce, normalnie się to podpina tak jakby były oddzielnie?

 

Ktoś coś kupował, montował, poleca, odradza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja od siebie polecam światła dzienne firmy magneti marelli

http://www.ules.pl/environment/cache/im ... 581834.jpg

Bardzo dobrze świecą i sa bez awaryjne,znajomy elektromechanik zanotował ich już kilkadziesiąt sztuk i zero reklamacji,zresztą na swoim aucie mam je od jakiegoś czasu i sa na prawdę godne polecenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę coś takiego http://allegro.pl/philips-drl-9-swiatla ... 49866.html

Miałem i polecam, nic nie zakłócało i działało tak jak miało działać. Oprócz tego wymiary pozwalają moim zdaniem na montaż zgodny z przepisami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam philipsy ponad 3 lata. Udany produkt :)

 

Co do montażu -- ważne żebyś zamontował zgodnie z przepisami (wybor produktu homologowanego i montaż w odpowiednim miejscu zgodnie z minimalnymi odległościami od ziemi, obrysu pojazdu i miedzy sobą) I kupił produkt z homologacja.

Montaż modułów na światła długie jest trochę ryzykowny jeśli fabrycznie nie ma takiej opcji w aucie gdyż reflektory nie maja homologacji do DRL.

 

Montując w sposób odbiegający od ustawy narażasz się na przykre konsekwencje w razie "W". I nie mowię tu o mandacie za jazdę bez świateł bo sporo policjantów nie zwraca na to uwagi a o przeniesieniu na Ciebie winy za Kolizje lub wypadek. Mimo ze wina może być nie po twojej stronie to sprawca może powiedzieć ze był oślepiony przez niepoprawnie zamontowane oświetlenie i niestety jeśli to się okaże prawda --- pozamiatane. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też z czystym sumieniem polecam, miałem FILIPY czwórki i były świetne, ale dziewiątki są rewelacyjne. Najlepsze jest to, że nie są duże , a dają mocny strumień światła i u mnie zmieściły się w miejsce halogenów, których nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Philipsach masz kompletne okablowanie, solidne mocowanie ledów i przede wszystkim swiecą przyzwoicie że bedzie cie widac z przeciwka i masz homologacje na lampy w razie kontroli policji nie bedziesz miał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-tech dobra firma, chwalę sobie od nich żarniki za rozsądne pieniążki, ale porównywałem u znajomka w sklepie kilka produktów DRL i filipy pod względem wykonania i świecenia wypadły naj... ale nie należą do najtańszych. Jak kupowałem DRL 9 kosztowały około 350pln, 199pln to fantastyczna cena jak za taki produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak działają te philipsy? Uruchamiają sie same z przekręceniem kluczyka ? Jak zapale mijania to gasną całkowicie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli podlaczysz je w odpowiedni sposób, to tak powinny działać jak napisałeś.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.