Skocz do zawartości

Euro 2016 France


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda Kuby. Milik dzisiaj już biegał i widać było, że ma pomysł. Jednak strzały dalej kaszana, w jednej sytuacji mógł podać do wolnego Lewego i były gol. Krychowiak sie słusznie wkurzał, że było mało szybkiej gry i zbyt duże odległości. Ale mam nadzieje, że chłopaki pójdą do lepszych klubów i sie jeszcze bardziej rozwiną :good: Szczególnie Milikowi jest potrzebny lepszy klub gdzie będzie większa presja. Kapustka ma w sobie za dużo energii i biega jak szalony piesek stąd żółta karta. Ale chłopak ma potencjał i mocne nerwy. Musi popracować nad swoją siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien czy można ten mecz nazwać pięknym. Oglądałem coprawda tylko drugą połowę, ale tam to była nudna kopanina w środku a nie futbol. Znowu 45 minut bez zakończenia sytuacji groźnym strzałem, samych sytuacji jak na lekarstwo.

Portugalczycy wyraźnie zainteresowani własną połową.

Po wejściu Kapustki mało płaskich piłek w jego kierunku, za to ganianie Jędrzejczyka wzdłuż linii :dontknow: co już zagrał 80 minut...

 

Mimo tego jestem dumny z Polaków. Duży sukces, a już za tylko dwa lata kolejna szansa. Życzyłbym tym z polskiej ligi wypłynięcia za granicę. Tylko to może ich uratować.

Żal Błaszczykowskiego, prawdopodobnie jego ostatni turniej i tak się pożegnał.

Mam nadzieję, że nie spadnie na niego wiadro ekskrementów w kraju. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki walczyli do końca, niestety karne to loteria... szkoda że padło na Błaszczykowskiego :(

brakowało mi wrzutek na Lewego, a nie głupich strzałów sprzed pola karnego wtedy gdy robiliśmy sobie tam przewagę zawodników, no cóż na takich turniejach zbiera się doświadczenie i myślę że następny wielki turniej pod wodzą świetnego Nawałki będzie nasz :good:

w końcu meczu nie przegraliśmy, jedynie karne :D

 

a co do tej słynnej klepki to mistrzostwo świata, Grosik mógł kończyć to od razu strzałem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że w końcu mamy drużynę, której nie musimy się wstydzić :good: . Tanio skóry nie sprzedaliśmy.

Żal mi Kuby, bo chłopak dużo zrobił abyśmy grali w ćwierćfinale euro po raz pierwszy w życiu.

Ogólnie chłopcy pokazali, że potencjał mamy i za dwa lata możemy sporo namieszać w Rosji.

 

GRATULACJE DLA NASZYCH ORŁÓW! DZIĘKUJĘ WAM ZA GRĘ I TRZYMAM KCIUKI ZA AWANS DO MŚ 2018 I WALKĘ O MEDAL! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, na playstation w Fifie karne wali się bez emocji i stresu i rzeczywiscie ciężko to spiep&$yć :mrgreen: . Nie wiem czy kiedykolwiek grałeś w piłke w realu i miałeś okazję strzelać karnego na pełnowymiarowym boisku w meczu o "jakąś" stawkę. Przez ogromny stres i emocje bramka nagle staje się mikroskopijnych rozmiarów a bramkarz wydaje się tak ogromny, że zaczynasz wątpić czy dasz radę. To jest tak ogromny stres i emocje, że nie da się tego opisać. A co dopiero w meczu o taką stawkę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ogromny stres i emocje bramka nagle staje się mikroskopijnych rozmiarów a bramkarz wydaje się tak ogromny, że zaczynasz wątpić czy dasz radę. To jest tak ogromny stres i emocje, że nie da się tego opisać. A co dopiero w meczu o taką stawkę :/

Dokładnie. Dla przypomnienia - Messi nie strzelił karnego (nawet nie trafił w światło bramki) w finale Copa America parę dni temu...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650760 Oglądałem coprawda tylko drugą połowę,

Jak będziesz miał okazję to obejrzyj powtórke z pierwszą połową. Dawaliśmy rade i szkoda, że nie stuknęliśmy kolejnej bramki. Milik 2 razy nie trafił z 17 metrów...

Tego nam zawsze brakowało, pójścia dalej po pierwszej strzelonej bramce. I to sie zemściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakował ataku, odwagi i szybkości. Portugalczycy cały czas przejmowali piłke na swojej połowie i atakowali a my sie broniliśmy. Jakbysmy zaczeli atakować a były ze dwa takie momenty gdzie Portugailia głupiała wtedy i nie ogarniala to by było 3:1 dla nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.