Skocz do zawartości

Euro 2016 France


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz to wszystko zależy od współpracy Milika i Lewandowskiego oraz ich dyspozycji. Obrona daje rade, pomocnicy sytuacje stwarzają. Pozostaje wykorzystanie okazji które kuleje.

 

Gramy z Portugalia

 

Jak Milik będzie tak strzelał jak w meczu ze Szwajcarią to możemy zapomnieć o 1/2

Na karnych się modliłem żeby trafił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy dalej! Ale kolejny mecz już cienko widze, szczególnie jeśli wyjdzie Chorwacja.

 

E tam.

Widziałeś wczorajszy mecz? Taka jest piłka, możemy kopać się cały mecz z Portugalią w środku pola, przez 100 minut żadna z drużyn nie miała żadnego - ŻADNEGO - strzału w bramkę. I potem jedna kontra.

Mimo tego, że niby teoretycznie Chorwaci mieli przewagę.

Dlatego teorię to zostawmy tym studentom co później pracy nie mogą znaleźć, bo o tym nie było teorii :lol:

 

Zostaliśmy w gronie 8 najlepszych drużyn Europy jednak nie da się niektórym dogodzić ;) (bez złośliwości)

 

Ja tam się cieszę, że grali też karny czas, szkoda, że to nie my graliśmy wieczorem (chłodniej), ale trudno.

Obyśmy z Portugalią grali jak w pierwszej połowie, to może bramkarz Portugalii będzie zmieniał w przerwie pieluszki (sobie i Krystynie) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbieniek, ale ja wcale nie narzekam na naszą kadrę. Z Chorwatami mogłoby być ciężko. Nasz atak szwankuje i to od samego początku turnieju, a dobra obrona mogłaby nie wystarczyć. Portugalia natomiast fartem wyszła z grupy, wczoraj też fartem wygrała. Ostatnie spotkania z Portugalią układały się dla nas dobrze. Myślę, że przy odrobinie szczęścia i lepszej grze w ataku możemy wygrać to w ciągu 90 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale Portugalia również ma wiele gwiazd swiatowego formatu.

Przed meczem Ronaldo skoczy dodatkową rundkę na solarium albo odleje sobie kolejny 5 metrowy pomnik samego siebie do swojej rezydencji i może wtedy nikt mu nie da rady ;)

Kto wie?

 

A atak no cóż, Ci dwaj to albo sie nie lubią albo nie rozumieją. Przecież między nimi nic się nie dzieje...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pograli. Wkońcu skład i trener którzy zaszli tak daleko

 

No i po zawodach przez Blaszczykowskiego jedziemy do domu :evil:

 

No trudno się mówi. Dzięki niemu choć poszliśmy dalej w drabince.

 

Następne mistrzostwa Nasze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.