Skocz do zawartości

Brak przedniej tablicy a smerfy.


Rekomendowane odpowiedzi

To może pochwal sie co tam za klasykiem będziesz jeździł skoro miejsca na tablicę nie ma :kox:

BMW e31.

Poprzedni właściciel nie zakładał tablicy reje, samochód nigdy nie miał przedniej tablicy reje, i szkoda mi psuć zderzak, a samochód wygląda tragicznie z tablicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chyba każdej wersji zderzaka w ósemce jest piękne miejsce na tablicę w tej najdolniejszej dziurzę. Będzie wyglądało kozak i obniżało wizualnie auto.

Problemem montaż pewnie aby to zrobić z głową nie da się bez zdjęcia zderzaka.

 

Co do wyglądu to sprawa gustu, poprostu wyjdź z założenia, że musisz ją mieć i znajdź rozwiązanie problemu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chyba każdej wersji zderzaka w ósemce jest piękne miejsce na tablicę w tej najdolniejszej dziurzę. Będzie wyglądało kozak i obniżało wizualnie auto.

Problemem montaż pewnie aby to zrobić z głową nie da się bez zdjęcia zderzaka.

 

Co do wyglądu to sprawa gustu, poprostu wyjdź z założenia, że musisz ją mieć i znajdź rozwiązanie problemu. :good:

 

Jakoś będę musiał ją zamontować bez ramki, i nie robiąc dziur w zderzaku. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E38 są oryginalne blendy chyba na wersje amerykanskie gdzie nie ma miejsca na tablice rejestracyjną.

Na Twoim miejscu wrzuciłbym do bagażnika i jeździł bez skoro zderzak jest ładny,dziur nie ma.

Jak dostaniesz mandat to pomyślisz o założeniu,po co teraz na siłe szukać paragrafów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

640964 W E38 są oryginalne blendy chyba na wersje amerykanskie gdzie nie ma miejsca na tablice rejestracyjną.

 

I tu jest pies pogrzebany, jednak w najmniejszym stopniu nie jest to wytłumaczeniem.

Auta w USA np. nie mają świateł przeciwmgłowych tylnych, a kierunkowskazy działają na innej zasadzie niż u nas. Sprowadzając jednak takie auto do UE musisz je dostosować do przepisów tutaj obowiązujących. Nikogo nie interesuje, że tak wychodziły w "oryginale".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to wszystko doskonale rozumiem.

Kolega zapytał jakie są konsekwencje,a ja wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat.Żeby nie było-w swoich autach jako,ze sa na rynek europejski to są miejsca na obie tablice rejestracyjne także nie mam z tym problemów.Inni różnie robią,ale to nie moja sprawa.Jak dla mnie to mogą jeździć bez obu,nie przeszkadza mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56eieivntz8s.jpg

 

Według mnie wygląda to estetycznie. Zresztą jakby nie patrzeć, buta nie zjesz.

Chcesz mieć nieprzyjemności z niebieskimi lub częstsze kontrole- woź za szybą, jak wolisz mieć święty spokój to dawaj na zderzak i zajmij się stanem lakieru :D:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.