Skocz do zawartości

Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

 

Próbowałeś rozcieńczać w innych proporcjach ?

 

Sorry, że się wtrącę, ale po spróbowaniu koncentratu, 1:1 czy 1:3 nie widać różnicy w działaniu. Oczywiście nierozcieńczony środek udało mi się używać na samym początku, by doprowadzić opony do stanu używalności, ale nawet potem, po zabrudzeniu i rozcieńczeniu było tak samo - dla pewności myję 3x i zawsze 3. raz jest bielusieńka piana :)

 

 

Udało mi się znaleźć małe porównanie "przed" i "po" użyciu środka na wycieraczki gumowe - dla potwierdzenia słów moich poprzedników ;)

Bez_tytu_u.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak nie wierzyłem że ten produkt zmieni coś w moim pojęciu detailing tak od dziś zwracam honor. Niedawno kupiłem, dziś przetestowałem koncentrat, 2 razy szczotkowane szczury i mucha nie siada. Nigdy wcześniej nie miałem tak odtłuszczonych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

639874 Znowu ADBL zachowuje się bardziej efektownie piana ale moim zdaniem słabiej myje.

 

Było gdzieś porównanie na YT, stąd mój wybór padł na SG, ale jeszcze pewnie sporo czasu minie, nim przetestuję inny środek. Na razie sprawdzam nowe szampony, woski na "własnej skórze" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też jestem zadowolony z tego preparatu ;)

Nie żałuje jego zakupu i polecam go bo to świetny produkt ale wydaje mi się ze, Pure Black jest mocniejszy przez to ze można go stosować jako koncentrat . A Adbl jest tak zbilansowany aby czyścił wszytko bez rozcieńczania .

Przez to może stad te różnice na Plus Shiny. Muszę kupić Adbl-a i na własnej skórze potwierdzić moje przypuszczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tylko Panowie, trzeba mieć na uwadze, że im większa siła czyszcząca tym porządniej i szybciej trzeba go spłukać z opon. Wszelkie pozostałości na dłuższy czas mogą zrobić kuku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Pytanie chyba bardziej do producenta, niż użytkowników (chyba, że ktoś ma doświadczenia). Wszędzie jest zaznaczone by uważać przy polerowanym aluminium, ale jakie konkretnie są skutki zetkniecie. Matowieje, czy wżery od razu może? Jaki jest czas na reakcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam ;)

To może teraz ode mnie mały test Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner również na gumowych dywanikach.

Do testów poszły dwa dywaniki od mojego domowego woła Renault Scenic. Auto do wszystkiego na każdą pogodę.

Nie myte od około 3-4 miesięcy wiec naprawdę produkt miał co robić. Sami zobaczcie  ;)

Głowni bohaterowie
DSC5505JP_aqqrarh.jpg

DSC5507JP_aqqrarn.jpg

DSC5508JP_aqqraxp.jpg

Produkt rozcieńczony w zalecanej proporcji 1:10


DSC5509JP_aqqraxn.jpg

 

No to lecim z aplikacją :) Produkt jak dla mnie bardzo dobrze sie pieni, nie wysycha szybko, zapach nie drażniący. 

DSC5512JP_aqqraxa.jpg

 

No to druga strona

DSC5514JP_aqqraeh.jpg
 

Dałem mu 2-3 minuty i spłukiwane

DSC5516JP_aqqraew.jpg

A oto efekty
zaraz po spłukaniu
DSC5518JP_aqqrawr.jpg

I po wyschnięciu

Dywaniki zrobiły sie mocno jałowe, nie błyszczące. Dokładnie tego oczekiwałem :)
DSC5521JP_aqqraws.jpg
 

Podsumowanie
Produkt jak dla mnie zdał egzamin jak najbardziej na plus. Bardzo dobrze się pieni, ma w miare naturalny zapach, jest wydajny przy optymalnym 1:10, cena 35 zl jak najbardziej akceptowalna jak za tego typu produkt. Domył naprawdę mocno zapuszczone dywaniki które nie widziały żadnego cleanera od nowości czyli 9 lat ;P
Produkt mogę śmiało polecić ;) Aha, test sponsorowany oczywiście przez własną kieszeń ;p
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.