Skocz do zawartości

Lubuskie ?


APC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Was drodzy koledzy.

Jestem Mateusz z okolic Świebodzina. Dopieszczaniem autek interesuje się od roku. Wcześniej zajmowałem się jedynie swoim autem ale chciałbym zacząć się rozwijać. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z Was podzielił się swoją wiedzą, doświadczeniem i pokazał kilka rzeczy. Pozdrawiam :)

 

ps. Szukam dobrego lakiernika do pomalowania autka w rozsądnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam jestem z Zielonej Góry i i od moze 2 lat interesuje sie detailingiem na poziomie mniej niż amatorski. Chciałbym rozwinąć swoje umiejętności, ale nie wiem gdzie. Od zawsze dbanie o samochód było dla mnie czymś więcej niż mycie druciakiem tak jak to robią taxowkarze. Niestety moje prace na moim prywatnym aucie są bardzo skromne, ponieważ nigdy nie miałem okazji prac tapicerki, ani robić korekty. Chciałbym zrobić korektę swojego auta, ale nie mam ani sprzętu, ani talentu. Polecacie kogoś w zg lub w bliskiej okolicy??? Dzięki za odpowiedz :dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Mało przebywam na kompach i smartfonach , gdyby ktoś był chętny to zapraszam do salonu auto detailingu w zielonej gorze przy ul: Dekoracyjnej 3c

pomogę każdemu kto lubi dbać o swoje auto, lub telefonicznie 693305732 

ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Siemka. Cicho u nas strasznie. 30.06 w miejscowości wysoka jest organizowane 1 spotkanie autoklubu świebodzin. Jeśli macie ochotę wpaść i się poznać zapraszam. Więcej informacji o samym spotkaniu znajdziecie na stronie klubu na Facebooku carmania autoklub Świebodzin. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
7 godzin temu, Misza napisał:

Witam 🙂 Czy może polecic ktoś dobre studio ewentualnie kogos prywatnie w Zielonej Górze na ogarniecie środka z praniem całości ?

Na ul. Dekoracyjnej jest Magic Shine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.