Skocz do zawartości

Lubuskie ?


APC

Rekomendowane odpowiedzi

Bry Lubuskie :)

 

Takie pytanie z innej beczki. Czy wiecie gdzie znajduje się dobry tapicer który ogarnie mi kierownice bez demontażu jej ? są takie ogłoszenia na alledrogo ale na dolnym śląsku. chodzi mi o nową skórę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

Na forum jestem nowy. Kilka miesięcy temu przeprowadziłem się do Zielonej Góry razem z żoną (jest to jej rodzinne miasto). Zamierzam otworzyć punkt Auto Detailingu + Myjnia parowa w Zielonej Górze. Lokal jest już szykowany do urządzenia i działania. Zależy mi na tym, by było to miejsce ludzi działających z pasją, nie chcę kolejnej sieciówki... Widzę, że jest Was sporo z tego rejonu, dlatego chciałbym zaprosić do współpracy. Osoby chętne zapraszam do kontaktu na priv. Udzielę wszelkich informacji.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Podobnie jak kolego piotr.an na forum jestem świeżakiem a po za postem powitalnym to mój pierwszy :). Jestem ze Wschowy oraz Brenna - zaraz wyjaśnię dlaczego tak xD. W obu tych miejscowościach chciałbym otworzyć działalność związana z pielęgnacją aut. Oczywiście jak chyba wszyscy tutaj, jestem pasjonatem w tej dziedzinie i do tej pory robiłem to tylko dla swojego auta. Wyszedłem jednak z założenia że może mieć to przyszłość z tego względu, że coraz częściej i więcej aut stanowi teraz wizytówkę do wielu osób oraz można go traktować jak "mebel" w nowocześnie zaprojektowanych domostwach.

 

Zauważyłem że większość osób jest raczej z północy naszego województwa więc może udało by nam się jakoś wspólnie działać i przekierowywać ruch jeden drugiemu :). Wiadomo że każdy chce zarobić ale jako pasjonaci możemy chyba sobie polecać siebie innym wiedząc że warto i klient będzie zadowolony jeżeli zostawi auto u któregokolwiek z nas.

 

Chciałbym otworzyć działalność jako auto detaling oraz "karcher" (ogólnie pranie i czyszczenie tapicerki) a w punkcie w Brennie wchodzi również w zakres usług profesjonalna lakiernia. Chętnie zdobędę doświadczenie od dłużej działających w fachu dlatego zapraszam do ewentualnego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie witam wszystkich, myślałem że Lubuskie umarło a ty proszę, jak macie jakieś pytania lub zadbać o autko pomogę po 17-tej

a zapraszam wszystkich Magic Shine na ul.Zjednoczenia 104a (teren giełdy) może uda sie rozruszać tę grupę :mrgreen::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.