Skocz do zawartości

Lubuskie ?


APC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No no jakaś malutka grupa lubuska kiełkuje ;)

 

Stormsystem od żużla ja sie trzymam z daleka :) także spokojnie a i na "naszych lubuskich" polityklakierów spoglądać nie mam zamiaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakiełkowałem jakieś... dawno temu. Teraz kwitnę , i się rozwijam , :| Fajowo , że kosmetyka samochodowa ma tylu zwolenników i lubuskie nie jest z tyłu . Pozdrawiam- jakieś pytania jestem prawie każdego dnia...Idzie wiosna... 8-)

 

[ Dodano: 18 Luty 2010, 20:30 ]

OOOPS tak mnie jakoś poniosło osobiście ( emocjonalnie ) fajnie tworzyć grupę ! Jestem do usług w razie potencjalnych spotkań... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzwmichu to stawiam na świetoszów lub bolesławiec:) mam nadzieje,ze jakos nasza skromna czesc polski rozwinie sie w tej tematyce...jak narazie otwieram od kwietnia auto-detailing w FG....moze obudzi sie nasze kochane,ale uspione pod kazdym wzgledem miasto i,ze wytycze nowe standardy w kosmetyce aut i skonczy sie dla licznych era automatow-szczot zabojcow lakieru!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stormsystem, tak nie ukrywam,ze celowo wybralem poczatek wiosny tej zimy:),ale i tak sie zlozylo,ze wlasciciel obiektu wykancza go i``raczej`` sie wyrobi przez ta zime do otwarcia.Doswiadczenie mam chyba skromne jak na innych forumowiczow:pracowalem przy detailingu w Szwecji,a tam chyba wiadomo jakie auta jezdza,uzywalem past ``halega``rowniez bardzo dobre szwedzkie i maszyny cyclo.praca byla 16 godzin na dobe.postanowilem zrezygnowac po dlugim czasie(malo godzin było:) )bardzo mi sie to spodobalo! i powiedzialem sobie,ze kiedys cos takiego ``stworze``....Po zakonczeniu tam pracy przez okolo 6 lat robilem auta dla znajomych testujac przerozne kosmetyki z zaskakujacym dla mnie i wlasciciela skutkiem:)..w przyszlym tygodniu mam do zrobienia BMW7 i OPLA INSYGNIA... a na dwzorze jak narazie 3-6 sopni....(irlandzki klimat)ide tez jakas kawe zrobic:) 3M sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

Jestem z Zielonej:)Mało nas tutaj.

Znacie może jakieś profesjonalne zakłady polerskie w Naszym województwie???Chciałbym się mniej więcej dowiedzieć jakie są ceny kompletnej renowacji. Słyszeliście może o mcc24.pl????

Jest paru lakierników którzy są gotowi się podjąć polerki ale czy ja jestem gotowy im oddać auto:P:P:P:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz... Się tu jakieś lubuskie spotkanko kręciło, a ja dopiero teraz wychwyciłem tego "newsa" :| Ja w każdym bądź razie niedaleko Żar mieszkam (żeby lubuskie nie wyszło na takie opustoszałe 8-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem z Zielonej:)Mało nas tutaj.

Znacie może jakieś profesjonalne zakłady polerskie w Naszym województwie???Chciałbym się mniej więcej dowiedzieć jakie są ceny kompletnej renowacji. Słyszeliście może o mcc24.pl????

Jest paru lakierników którzy są gotowi się podjąć polerki ale czy ja jestem gotowy im oddać auto:P:P:P:P

Pozdrawiam

Hey!bardzo mało nas w porównaniu z obszarem polski.....ja znam osobiscie jedna firme ktora zajmuje sie detailingiem....czyli moja.Jestem z Gorzowa Wlkp.Szczerze mówiąc zastanowiłbym sie na twoim miejscu nad oddaniem auta do lakiernika....mialem okazje i mam nadal widziec ich prace(klękajcie narody)...nigdy nie oddałbym samochodu w kwestii kosmetyki auta do lakiernika.Większość z nich bazuje na jednym środku polerskim..G3 =mega syf na całym aucie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje z tymi lakiernikami, jak ktoś nie specjalizuje się w polerce to więcej może zepsuć niż polepszyć.

Do Gorzowa trochę daleko:/

Jeśłi mógłbym Cie prosić o jakąś oferte cenową na PW:) Auto to Audi A3, kolor mindblau perlaeffect (ciemnogranatowy), nie polerowany nigdy (choć ręki nie dam), mikrosysy od myjni, parę większych rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem z lubuskiego, mieszkam w Sulechowie. Też zajmuję się kosmetyką, może nie mam tak długiego stażu jak kolega wyżej, ale jakoś powolutku zbiera się grono zadowolonych klientów :) Jeśli chodzi o problem korfus'a to powiem, że mógłbym się podjąć tego zlecenia, poleruję narzędziami FESTOOL, za sobą mam już sporo udanych zleceń, w najbliższym czasie myślę, nad zakupem porządnego miernika grubości lakieru, bo chcę to robić jak najlepiej. Jeśli chodzi o wspomnianą firmę no to hmmm znam i to całkiem dobrze, bo sam tam pracowałem, ale wolę nie wypowiadać się na łamach forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.