Skocz do zawartości

Gdzie tankujecie?


patol

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 14.03.2018 o 20:14, KapselK napisał:

Kolejny zbiornik z paliwem od Circle K wyjeżdżony i znowu mam spalanie 6,5l. :D Na ON z Orlenu było około 0,6-0,7l więcej. Zalane znowu do pełna na CK. ;) 

Ja tankując ON kilka razy w ciągu poprzedniego roku na Orlenie spalanie zawsze miałem nieco większe niż na stacji Shella gdzie tankuje cały czas więc to nie przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

silnik-i-powietrze-pod-ochrona.jpg

 

 

Wszystko super fajne ale zaraz zaraz, chwila moment!   Przecież stosując dotychczas paliwa każdej stacji moje wtryski powinny być czyste i sprawne jak nowe, więc z czego ta efekta ma czyścić? Z Vervy, BP Ultimate ACTIV albo Vpowera? :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś wie o jakości gazu LPG? Tankowałem na Orlenie oraz na Ochmann'ie i wchodziło mi 40,5l. Tankowałem raz na CircleK i weszło 42.5l. Ciekawe czy dłużej pojeżdżę. 

Kiedyś jak stacja Ochman się otworzyła, to można było na zbiorniku gazu zrobić o 50km więcej niż na orlenowskim, ale teraz jest tak, że różnica jest niewyczuwalna. Klientów pozbierali i chyba lecą po taniości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma pracuje na Orlenie, tankuje i pytam to jakieś nowe lepsze paliwo? Roześmiała się i mówi, że to tylko reklama, paliwo jest to samo co było...także tylko po to aby klienta przyciągnąć bo jest coś nowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema w takim razie. Zauważcie, że paliwo, które niby czyści silnik to paliwo premium czy to v power czy miles plus czy active na stacjach bp shell czy cirkle k. Podstawowe paliwa tych stacji utrzymują tylko silnik w czystości. Teraz paliwo efecta jest podstawowym orlenowskim i czyści i nie wiadomo jeszcze co, to verva musi być paliwem chyba do rakiet 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś dla Mazowieckich klubowiczów. Dostałem informację od cysterniarza, że pękła rura z ropą pod Wisła miedzy Płockiem a Warszawą, i podobno muszą dalej jeździć z cysternami po paliwa dla stacji. Ma to spowodować wzrost cen na stacjach paliw do ok. 7zł, bądź zamknięciem niektórych stacji, do momentu usunięcia usterki. Rura faktycznie pękła, natomiast nie wiem jak patrzeć na tą prognozę cen, także wydaje mi się, że lepiej zatankować pojazdy w miarę szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, W1Michal napisał:

człowieku

nie bredzę, tylko przekazuję informację o tym co się stało, i jakie mogą być ew. skutki w domniemaniu człowieka, który dostarcza paliwa do stacji. Nie jest to moja interpretacja. Mam nadzieję, że tak nie będzie. Nie mniej jest raczej zrozumiałe, że jeżeli trzeba jechać dalej po paliwo, to i koszt może wzrosnąć. Nie jest to problem ogólnokrajowy tylko jeżeli już to dla Warszawy i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszperaj po portalach informacyjnych, a cysterniarz znajomy dla BP jeżdżący także wątpię, by to zarobkowo było mówione. Walnąc walnego, ale z tego co czytam prawie ogarnięte

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, clavikord napisał:

Coś dla Mazowieckich klubowiczów. Dostałem informację od cysterniarza, że pękła rura z ropą pod Wisła miedzy Płockiem a Warszawą, i podobno muszą dalej jeździć z cysternami po paliwa dla stacji. Ma to spowodować wzrost cen na stacjach paliw do ok. 7zł, bądź zamknięciem niektórych stacji, do momentu usunięcia usterki. Rura faktycznie pękła, natomiast nie wiem jak patrzeć na tą prognozę cen, także wydaje mi się, że lepiej zatankować pojazdy w miarę szybko

Vpower Racing 100okt podobno z Niemiec przywożą i kosztuje 6zł, a zwykłe paliwo przywożone z terminala kawałek dalej ma być po 7zł? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś jest z okolic Kraków-Wieliczka-Bochnia to macie w Targowisku stacje Tarpal. Na stacji macie cały rok zwykły diesel B7 i diesel B0 bez zadnych biododatków, przeźroczysty a nie żółte siki. Silnik chodzi zauważalnie lepiej i mniej pali. Te same wrażenia jak diesel akrtyczny lotosu rowniez bez bio B0. Gdzies obiło mi się o uszy że mają podnieść normę za kilka lat BIO do 10%, masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.