Skocz do zawartości

[Białystok] Spotkania regionalne


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, polecam :D Fotki w moim poscie z wypadu :D 2godzinnego :D

 

1pln/45s kosztuje wiec troche drogo ale miejscówka idealna! na samym koncu,cisza,spokoj i nikt nie przeszkadza :D

 

Jedyny minus - brak rozmieniarki na drobne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi szkoda 40zł bo nie myje tak czesto na ręcznej, wiekszosci zawsze jezdze do rodziców i tam ma swoją myjke Black&deske Pw1700 plus pianownice PA i tyle miejsca na trawniku ze 15fur moze stac i je myc :D a na recznej to własnie 1-2 na 3-4miesiace :) Ale dzieki za info,szkoda ze ona nie jest na paliwo :D ładujesz 6kart po 40zł ~ wychodzi 60zł do przodu miesiecznie na ropie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj na BP.

Naprawdę super miejscówka - cisza i spokój (tylko ziom z pracy się napatoczył, to zagadał).

Wodę i chemię mają na poziomie. Dużo miejsca na docieranie, więc jak dla mnie bajka. :good:

 

Pytanko:

Orientujecie się, gdzie w Białym w sensownej cenie przyzwoicie przyciemnię szyby (komplet tył)?

Rozeznałem się w ALAR, bo są rzut beretem ode mnie..ale wydaje mi się że 490zł za komplet to szału nie ma i pewnie da radę jeszcze taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest ktoś kto mógłby mi pożyczyć polerke w okresie między 15 lipca a 15 sierpnia? Chodzi o 1 coś 2 dni w tym czasie żebym ogarnął sobie swoje auto =oczywiście za odpowiednią opłatą ;) pasty swoje mam, pady niedługo będą zamówione a szkoda mi trochę kasy wydawać żeby tylko jedno auto zrobić....

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest ktoś kto mógłby mi pożyczyć polerke w okresie między 15 lipca a 15 sierpnia? Chodzi o 1 coś 2 dni w tym czasie żebym ogarnął sobie swoje auto =oczywiście za odpowiednią opłatą ;) pasty swoje mam, pady niedługo będą zamówione a szkoda mi trochę kasy wydawać żeby tylko jedno auto zrobić....

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Ja mam Silverline ze stabilizacją + BP 75mm i 125mm i się zastanawiałem, czy nie wypożyczać jej, bo leży i się kurzy. Tylko Tobie to by się chyba nie opłacało, koszt wysyłki w dwie strony + coś dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.