Skocz do zawartości

[Białystok] Spotkania regionalne


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o galonoleje, to ja słyszałem z branży olejowej opinie, że są bardzo nielubiani bo sprzedają wszystko z bardzo niską marżą i możliwe, że dzięki temu zapracowali na taką opinię ;) Ja wszystko biorę z showcarshine ale najpierw umawiam się telefonicznie upewniając, czy będzie czynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja to ostatnio bylem po APC w Oponer (polecam) bo ten showcarshine to jakaś porażka. Otwarte od 9 do 14 czy 15 i jak szukałem na stronie ADBL to pod dwoma innymi adresami ten sam sklep. Pewnie postawili na sklep internetowy.

Co do myjni to luz jest na Karcher za Biedrą w strone Zabłudowa. Tam nigdy nikogo nie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libero, Dzięki ;) Towaru czy firm dużo nie mamy ( choć cały czas coś tam dochodzi ) ale przynajmniej zawsze otwarte :mrgreen: A dzięki showcarshine ze taką ma politykę to klientów mamy więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libero, Dzięki ;) Towaru czy firm dużo nie mamy ( choć cały czas coś tam dochodzi ) ale przynajmniej zawsze otwarte :mrgreen: A dzięki showcarshine ze taką ma politykę to klientów mamy więcej ;)

Czyli DIMA to OponeR.pl? Dobrze wnioskuję?

Na stronie u Pana jest wzmianka o czyszczeniu wnętrz itp.? I jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szkoda bo nie mam gdzie auta wstawić na czyszczenie wnętrza. Był na Towarowej 1 jakiś zakładzik ale też zamkneli :( Reszta ma horendalne ceny.

No nic trzeba szukać dalej.

 

 

P.S. Domów APC PRO od ADBL bo zabrałem ostatni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do myjni to luz jest na Karcher za Biedrą w strone Zabłudowa. Tam nigdy nikogo nie ma :lol:

Może i jest luz ale popołudniami. W dzień często (jak nie codziennie) przyjeżdża tam obsługa myjki i coś tam robi. Ale pewnie pod wieczór jest spokój i można robić co się chce. Szkoda, że dla mnie to kompletnie drugi koniec miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pogodnej jest 'myjnia ręczna' przy stacji paliw dla karetek (nwm jak to dokładnie sie nazywa) :dontknow: . 20 min 5 zł Cieciu otwiera ci garaż i tam masz wąż i robisz co chcesz, często kiedy są godziny południowe, kiedy na myjniach tłok to zajeżdżam wykupuje 40 min ale i tak siedzę czasami nawet ponad godzinę :D:D , nie było jeszcze żadnych problemów. Jedyny minus to w sobotę pracują do 15 lub 16 a w niedziele chyba w ogóle :dontknow: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ceny mają z kosmosu. Za same pranie pasów dopłata 150zl plus 200 za jakieś zabezpieczenie. Samo czyszczenie 500zł bez bagażnika. Sory ale za tyle to ja wyporzycze odkurzacz piorący i kupie dobre środki do skór a i jeszcze na porządnego grilla starczy.

Nie oddam pół wypłaty za sam środek. Chciał bym jeszcze jakąś korekte zrobić ale jak patrzę na ceny to chyba będę sam szorował padem :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libero, Car Spa. Myjnia ręczna Auto Detaling

ul. Świętojańska 15, (parking C.H. Alfa) 15-277 Białystok tel. 85 741 13 72

 

Śmiało polecam !!! ;) Ceny też umiarkowane !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika to z tego że niektóre firmy zaniżają ceny na rynku. A inne firmy wypiorą Ci auto dimerem, ale to Twoje auto i Twój wybór. Jak pomęczysz się z pasami to zrozumiesz dlaczego taka cena.

Jak masz miejsce do działania to sam podziałaj. Zawsze to kolejne doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.