Skocz do zawartości

Przedłużenie polisy OC


wooke

Rekomendowane odpowiedzi

Porównałem sobie w necie AXA z Link4, ale pełen pakiet ubezpieczeń i w AXA wyszło 1/3 mniej. Zadzwoniłem do nich, żeby się upewnić czy wszystko dobrze wybrałem i dlaczego tak tanio - "Bo przez Internet i dodatkowo zniżka za przejście". Warto brać OC+AC+NNW+szyby w AXA? Nadal się zastanawiam gdzie tutaj jest haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wczoraj znajomemu szukałem oc. 100 zł taniej wyszło w AXA niż w Link4 co się zdziwiłem, bo zawsze tam było najtaniej. Ciekawe co mi zaproponują za 3 tygodnie, ale chyba z tego yanosika wykupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kolo100 napisał:

Nie wiem dlaczego ale PZU policzylo mi tylko 30% rabatu czyli 544pln ale będę dzwonił i przy 50% rabatu wychodzi 374pln :)

Ja tyle w zeszłym tygodniu zapłaciłem za Malucha przy 60% zniżki :lol: A nawet więcej, bo 409 zł z podstawowym NNW i ochroną zniżek. Śmieszna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Pytanie do posiadaczy jednośladów, ile średnio płacicie za ubezpieczenie OC na pojemność 600ccm? Na wiosnę 2019 już będę szukał moto i narazie na chłodno robię wszelakie kalkulacje związane z zakupem motocykla. Te kalkulatory OC nie chcą mi nic policzyć bez podawania numeru rejestracyjnego motocykla, którego przecież jeszcze nie mam 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam YU! przez Yanosika, u mnie co roku najtaniej wychodzi, teraz za OC+AC od kradzieży + NNW + Assistance zapłaciłem jakieś 700 zł. Zniżki mam 30% chyba

Tylko trzeba pamiętać żeby uzyskać ofertę, należy przez 2 miesiące jeździć z włączoną aplikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DaV napisał:

No to podobnie będzie u mnie bo ja się rozglądam za Hondą cb 600 z tym, że 30% zniżek to i tak nie wyjdzie duża kwota. Myślałem, że będzie więcej. @mati73 Dziękuje za opowiedz 🙂 

Jeszcze kwestia od jakiego czasu masz prawko na kat. A bo to ważna kwestia w kategori liczenia stawki OC. Ja płacę 186 zł za Yamaha FZ6 S2 z 2010 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Gdzie dostanę rozszerzone Assistance na auto powyżej 15 lat? Właśnie kończy mi się ubezpieczenie i chcą przedłużyć mogę, ale tylko z podstawowym Assistance, czyli pomoc w razie wypadku, stłuczki.
Autem jeździ żona, więc chcę żeby w razie czego mogła sobie wezwać lawetę i wrócić do domu. Na ten czas znalazłem tylko SOS PZMOT. AXA i Link4 odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to do poprzedniego ubezpieczenia mojego 20letniego trupa  w Ergo Hestii dostałem assistance z opcją między innymi holowania 2x200km za darmo, a dopłaciłem wtedy chyba coś 50 - 100zł do ceny OC. 

Z tego co widzę to nadal w swojej ofercie mają opcje Assistance bez względu na wiek auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dementor napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to do poprzedniego ubezpieczenia mojego 20letniego trupa  w Ergo Hestii dostałem assistance z opcją między innymi holowania 2x200km za darmo, a dopłaciłem wtedy chyba coś 50 - 100zł do ceny OC. 

Z tego co widzę to nadal w swojej ofercie mają opcje Assistance bez względu na wiek auta. 

No właśnie o takie coś mi chodzi, wolę dopłacić teraz niż w razie czego za lawetę.  W weekend podzwonię po ubezpieczalniach i popytam. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 24.12.2019 o 11:17, Michał126 napisał:

Wesołych Świąt i zastanówcie się, czy 50 zł oszczędności w skali roku jest warte stresu. 😉

Jak Gefion dopiero wchodził to zaoferował spooooro tańszą polisę, było to jak dobrze pamiętam 300zł taniej od reszty. Wykupiłem, rok przejeżdżony bez szkód ale wznowienie przyszło już sporo drożej i wróciłem do AXA. W moim przypadku nic nie straciłem 300zł w kieszeni. Z tym, że teraz to faktycznie obecni klienci mogą mieć problemy ale ręka w górę kto prześwietla od A do Z ubezpieczalnie przed wykupieniem tam OC? Idzie się do agenta wybiera najtańszą opcje w przypadku OC jak agent jest kumaty i na bieżąco z wiadomościami to odradzi a jak nie to nie. Nikt na własne życzenie za 50zł nie robił by sobie problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. OC można brać z firmy taniej, bo to ubezpieczenie dla pozostałych użytkowników ruchu drogowego na skutek moich czynów.

AC i NW to jest moje ubezpieczenie, dobrowolne. 

Ja z reguły co roku zamieniam Link4 na AXA i na odwrót. Wtedy mam parę stówek taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, powalla napisał:

Bardziej od tego w czym ja ubezpieczam OC martwiłbym się żeby nie trafić na sprawcę szkody na sobie ubezpieczonym w takiej ubezpieczalni 😉 

PZU ma BLS dla wszystkich, nie tylko dla szkód spowodowanych przez ubezpieczonych w firmach skupionych w porozumieniu o BLS. Więc ja mając OC w PZU mam wszystkich innych gdzieś. 😉 Warunek: BLS działa tylko wówczas, gdy w zdarzeniu biorą udział dwa pojazdy.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.