Skocz do zawartości

Hi-Fi Hi-End...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sa na allegro takie rozgaleziacze " Y" z wyczkami i gniazdami RCA .

Woho, nie radź mu podłączania na raz dwóch wyjść ze wzmacniacza w jedno wejście w subie. :acute:

 

booohal, daj fotkę tylnego panelu tego wzmaka, to coś się poradzi. (a i fotkę panelu suba też możesz od razu dać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

656928 Woho, nie radź mu podłączania na raz dwóch wyjść ze wzmacniacza w jedno wejście w subie.

 

 

dlaczego ja odebrałem jego pytanie odwrotnie (jedno wyjście , dwa wejścia) tego nie wiem :o:wallbash: , nie mniej podłącz tylko pod jedno wyjście we wzmacniaczu (do wyboru L lub P) .

Oczywiście można zakupić sumator > https://sklep.avt.pl/avt2449.html i pobawić się lutownicą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ufff...znalazlem, odkopałem. Panowie, mieszkanie w bloku, "salon"😁(prostokąt) 17m2. Tv wisi centralnie na krótszej ścianie. Odsluch równolegle do tv. Miał być cyfrowy ampli plus monitory, ale ostatecznie padło na soundbar. Upatrzyłem sobie Yamahe yas 207. Budżet 1500zl, także bez fajerwerków. Siedzi może ktoś z Was w temacie coś by doradził, polecił❓Nie ukrywam, że coś tam muzyki będzie przez to puszczane. Delikatnie na jakości dźwięku zależy, o ile można w przypadku takiego budżetu czegoś takiego wymagać😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taki problemik się pojawił.... Otóż amplituner podłączony do TV nie daje dźwięku. Tak sam z siebie przestał. Podłączenie oczywiście HDMI a ampli uparcie twierdzi że Analog. TV wykrywa amplituner jako kino domowe, daje nawet możliwość manualnego przełączenia by dźwięk szedł przez urządzenie HDMI a jakoś tego dźwięku nie ma.

Podpiąłem innym kablem - to samo. Po optyku dźwięk jest. Ze źródeł typu USB również apli gra normalnie. Tylko to HDMI coś zwariowało. MA ktoś pomysł jak sprawdzić czy to kwestia uszkodzenia w amplitunerze czy wyjścia w TV ?

Samsung UE50MU6102

Onkyo 609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.