Skocz do zawartości

Hyundai i10 '10


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Dla mnie w tym dziale jedyne korekcje fotek to ich rozmiar i usuniecie exifow, reszta zbedna. Jakies inne zabawki to zdjecia do innych dzialow, np "nasze pieszczochy" :P

A statyw jak jest dobre swiatlo nie jest potrzebny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie w tym dziale jedyne korekcje fotek to ich rozmiar i usuniecie exifow, reszta zbedna. Jakies inne zabawki to zdjecia do innych dzialow, np "nasze pieszczochy" :P

A statyw jak jest dobre swiatlo nie jest potrzebny :P

 

Co ma statyw wspólnego ze światłem?

Mi się ręce trzęsą i muszę mieć statyw...:)

Oczywiście żartuje:)

Wesołych Świąt raz jeszcze dla wszystkich......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

atvmmz, nie bede ukrywal, ze praca miala charakter mocno budzetowy, czyli uzywalem srodkow, ktorych raczej nie uzywam na codzien :) Aczkolwiek dressingi do opon CarChemu sa bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS

Nie obrażą się te osoby, które zostały w ten sam sposób poinformowane co ty ;)

Primo - najwięcej wiedzy i doświadczenia mają Ci, którzy milczą - aniżeli 'krzykacze' co komentują i hejtują.

Trzeba brać wpisy ludzi z przymrużeniem oka, bo inaczej trzeba będzie zmienić hobby na rywalizację z komentującymi.

To co robimy wszyscy ma sprawiać nam radość, łączyć, a nie dzielić.

 

Pozdro :D

 

Bardzo przyjemna dla oka relacja, zaciekawiła mnie podwójnie, gdyż sam pielęgnuję białe auto. A na tym lakierze o piękne 50/50 czy 'WOW' ciężej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłbym prosic o kilka słów na temat pasty A1 Speedpolish. Widze na zdjęciu,ze świetnie zebrała obicia na progu,polerowano ręcznie. czy jest to mocna pasta do pracy punktowej,czy też mozna nia zrobić cały element. Czy moge prosić o porównanie tej pasty z Menzerną 2500 ? Z góry dziekuję. Co do wymiany zdan to uważam,że to najlepsze z forum dotyczace detailingu jest czytanie przez setki,jesli nie tysiace zapalencow. I rezygnowanie z pokazania efektów swojej pracy tylko dlatego,ze komus sie nie spodobało byłoby ze szkodą dla tych,którzy sa takimi relacjami zainteresowani Serdecznie pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

atvmmz. moze do budzetowych nie, ale chyba najrzadziej go uzywam :)

 

canta8, tej pasty uzywalem pierwszy raz. Dostalem kiedys wlasnie taki mini samplerek jak na zdjeciu i sie kurzyl. Jak bede pamietal i nadarzy sie okazja to zrobie jakis mini test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Krzychu za każdym razem gdy coś tu wrzucam mam świadomość , że będą hejty itd...

Czy się tym przejmuję? Nie!

Duża większość docenia naszą pracę i co najważniejsze uczy się z naszych relacji.

Bawimy się naszą pasją. Forum to zabawa i edukacja i niech tak zostanie.

Fajna relacja i czekam na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Stefan-16, dressingi od CarChemu sa zasadniczo dosc trwale, nie jest to Endurance czy Brillance, ale zdecydowanie wyzej jak srednia ;)

Powloke do felg uzywalem pierwszy raz. Musze ogarnac jakis test konkretniejszy bo tez sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

krd Na początku chciałbym napisać, że bardzo fajna relacja.

Mam pytanie natury technicznej, zauważyłem że na początku połączyłeś prickborta z iron x, ma to jakiś wpływ na skuteczność?Bo wiele raz słyszałem, że nie łączyć itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

sensei123, lacze jedno z drugim gdyz najzwyczajniej w swiecie tak jest szybciej :) Poza tym jak widac na fotkach, oba produkty w sumie dzialaja ;P W mojej ocenie przy samochodzie zadbanym, kiedy taka czynnosc wykonujemy co pare miesiecy to nie ma to znaczenia. W przypadku samochodu powiedzmy 10-letniego, gdzie nigdy wczesniej tego typu proces nie mial miejsca raczej stosowalbym pokolei z myciem w miedzy czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.