Skocz do zawartości

Hyundai i10 '10


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

ktm950, historia tego auta jest taka, ze bylo jezdzone naprawde bardzo rzadko, a ostatnie 2 lata prawie wcale... a caly czas stalo w ogrzewanym garazu :)

 

Streat, ziomuś (specjalnie dalem polski znak). Daj sobie na wstrzymanie, to ze krytykowalem Twoja "relacje" to tylko dla Twojego dobra, zeby Ci uswiadomic o co chodzi. Ale widac, ze Ty wiesz lepiej. Dlatego dla dobra ogolu prosze Cie, nie ogladaj moich tematow i nie czytaj postow, ktore napisze. Niepotrzebnie tylko bedziesz szukal spiny i sie denerwowal. Milego wieczoru Ci zycze :) i z checia obejrze Twoja relacje w tym dziale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
ktm950, historia tego auta jest taka, ze bylo jezdzone naprawde bardzo rzadko, a ostatnie 2 lata prawie wcale... a caly czas stalo w ogrzewanym garazu :)

 

Streat, ziomuś (specjalnie dalem polski znak). Daj sobie na wstrzymanie, to ze krytykowalem Twoja "relacje" to tylko dla Twojego dobra, zeby Ci uswiadomic o co chodzi. Ale widac, ze Ty wiesz lepiej. Dlatego dla dobra ogolu prosze Cie, nie ogladaj moich tematow i nie czytaj postow, ktore napisze. Niepotrzebnie tylko bedziesz szukal spiny i sie denerwowal. Milego wieczoru Ci zycze :) i z checia obejrze Twoja relacje w tym dziale...

 

Po pierwsze nie jestem "Twoim" ziomkiem :)

 

Po drugie to Ty powinieneś dać sobie na wstrzymanie bo od dłuższego czasu obserwuje to co piszesz i w większości przypadków jest to albo wyśmiewanie albo mało retoryczne wypowiedzi m. in. w moim temacie ale też w innych :)

 

Po trzecie Twoje tematy są słabe i miej tego świadomość to że pucujesz auto które ma przejechane 690 km albo inne co ma przejechane 1000 km to dla mnie to nie jest żadne pucowanie taka prawda.

 

Po czwarte dla dobra ogółu to Ty powinieneś zobaczyć co wypisujesz :) dla przykładu Twoja jakże merytoryczna wypowiedź

Z tym napisem ART to wyjechal z fabryki? :evil:

Przecież ART to taka mało znacząca firma która tuninguje auta klasy premium a zapomniałem jeździsz skoda :acute:

 

Po piąte ja tego nie pisze że mi dogryzłeś że moja fotorelacja była słaba bo nie uważam się za Boga detalingu tak jak Ty :kox: inni mnie skrytykowali ale napisali co było źle czy co powinienem poprawić a Ty od razu wyśmiewki :)

 

Dziękuje dobranoc :)

 

żeby nie robić off-topa mało porównań 50/50 i w stylu krd nie podoba mi się to powinno to wylądować w dziale co dziś zrobiłem a nie w PSB :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Krytyka jest ważna. Jej przyjęcie jeszcze bardziej ;)

 

Zawsze tak uwazalem :)

No wiadomo, ze ta relacja nie jest na miare konkursu bo nie ma korekty lakieru. Tylko nie mozna jej z tego powody dyskryminowac. Jest ukazane krok po kroku co bylo robione i jakimi srodkami. Staram sie nie wrzucac zdjec byle jakich, gdzie malo co widac. Auto nie bylo zaszczurzone z racji malo uzywania.

Ale skoro na tyle glosow tylko Tobie sie nie podoba to moze z Toba jest cos nie tak?...

 

Co do Art to juz pisalem i powtarzam sie- nie znam sie na Mercedesach. I nie lap mnie za slowka gdy nie bede znal producenta felg do Bentleya bo tez sie na tym nie znam. O Skodzie nawet nie bede sie wypowiadal bo zebys zrozumial musialbym sie znizyc do Twojego poziomu, a tego moderacja/cenzura nie daruje ;) W kazdym razie jakbym chcial miec 10letnia Honde to bym mial :)

 

I nastepnym razem, o ile pacjent pozwoli to dam wiecej piecdziesiatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Panowie, nie mam takiego doświadcznia jak Wy ale mam małe pytanko ;)

czy każda relacja w PSB musi zawierać korekte lakieru ? moim zdaniem jak ktoś ma auto zakupione od nowości i np. 5 latach użytkowania zabradzo nie ma co robić na lakierze to mi się wydaję, że to też jest godne uwagi ;)

przynajmniej takie jest moje zdanie ;)

co do relacji mi się podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, oczywiście zgadzam się ;)

tylko mi chodzi tu o taki aspekt gdzie lakier za bardzo nie jest jeszcze zniszczony i nie wymaga korekty ;) rozumiem, że każdy inaczej odbiera pojęcie "zniszczony" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd, mam pytanie. Po jakim czasie docieracie Scholla W09? Od razu po przejeździe czy zostawiasz na kilka minut?

 

W zasadzie lezal kilka minut, np zrobilem caly bok i dopiero scieralismy. Ale zdarza mi sie tez od razu go scierac mf.

 

To jest niemożliwe. Nawet nowe auta mają rysy i inne gratisy a nie mówię już o starszych

 

Jak sie dba od nowosci to mozliwe :)

Ja w swoim aucie (gdyby nie zacieki) to nic mocniejszego jak S17+ nie uzywalem. Geno w nowym BMW czy Mini tez nic nie musial poprawiac :) Takze zdarzaja sie auta nie porysowane od nowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo fajna i fajna relacja. Oby wiecej takich !!!

Jednak widzę, że znów wyłazi buractwo tego forum, czyli ludzie którym, a to mało 50-tek, albo sprzęt fotograficzny nie taki, albo cos ogólnie zawsze nie tak. Nie radzę przejmować się takimi zakompleksionymi osobami, bo przez własnie takich ludzi z tego forum odeszło bardzo dużo fajnych i mających niesamowitą wiedzę ludzi.

To jest forum hobbystów, a nie bogaczy. No i to jest forum o detailingu, a nie o fotografi, a liczba wklejonych 50-tek nie stanowi o zaangażowaniu w pracę i jej jakości!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca :good:

Tak jak pisałeś, nie jest to praca na poziomie najlepszej w roku, ale na pewno jak najbardziej powinna się znaleźć w dziale PSB!

Nie przejmuj się słowami jednej osoby która chyba tylko forum przegląda po to żeby coś ci wytknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie relacje Krd i Justyny są wzorem tego jak powinno się przedstawiać prace przy samochodzie. Biorąc pod uwagę nieciekawe auto w najgorszym możliwym kolorze, zrobił relację którą ogląda się ciekawie i z zainteresowaniem. Biorąc pod uwagę jak mało prac jest pokazywanych w psb ja nie mam nic przeciwko takim relacjom.

Szacun że krd z takim spokojem odpowiada trollowi który małe pojęcie ma o detailngu, ja bym nie potrafil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bardzo dziekuje za mile slowa ;)

Szczegolnie chlopaki ze "starej gwardii" :) Cieszy to i motywuje do jeszcze lepszych relacji w przyszlosci... :D

 

Adam, ja z natury spokojny chlop jestem i naprawde malo co i kto potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo fajna i fajna relacja. Oby wiecej takich !!!

Jednak widzę, że znów wyłazi buractwo tego forum, czyli ludzie którym, a to mało 50-tek, albo sprzęt fotograficzny nie taki, albo cos ogólnie zawsze nie tak. Nie radzę przejmować się takimi zakompleksionymi osobami, bo przez własnie takich ludzi z tego forum odeszło bardzo dużo fajnych i mających niesamowitą wiedzę ludzi.

To jest forum hobbystów, a nie bogaczy. No i to jest forum o detailingu, a nie o fotografi, a liczba wklejonych 50-tek nie stanowi o zaangażowaniu w pracę i jej jakości!!

Witam

Wypowiem się w kilku kwestiach lecz jako użytkownik tego forum, a nie detailer bo nim nie jestem.

Jeśli to forum hobbystów jak piszesz a nie bogaczy to chyba sam sobie przeczysz.

Można być bogatym i być zakręconym na punkcie detailingu......nie każdy biedny jest hobbistą :)

Czy ktoś jest zakompleksiony na pewno nie ocenisz tego po wpisach tutaj na forum.

Przeczytałem bardzo dużo relacji przez ostatnie kilka miesięcy i jedno co mi utkwiło w głowie że nigdy nie będę wklejał swych prac tutaj właśnie dlatego że wiele osób pisało, słabe zdjęcia , nie takie światło, takie foto lub inne i to mnie strasznie zniesmaczyło do pokazywania swych prac.

Co więcej lubię czytać i oglądać czyjeś pracę, lecz nigdy sam bym niczego nie wkleił z racji tych negatywnych docinek.

Pisanie z twej strony że nie chodzi o 50/50 czy o fotografię jest chyba sprzeczne z mym odczuciem, powtarzam z mym odczuciem.

Bo po przeczytaniu kilkunastu prac odebrałem część prac że nie chodzi tu o detailing tylko o fotografie bo kilka osób się do kogoś ,,przysapało" o to czy tamto w temacie właśnie fotek.

I teraz najlepsze zacząłem się zastanawiać chyba jestem za słaby, nic nie wiem, nie umiem..... aż kiedyś telefon do mnie ,,Art nie spinaj się nie udowadniaj, odpuść sobie jestem tu od lat i to już nie to samo forum, czytaj ucz się ale zostaw w spokoju pisanie i udawadnianie innym że to czy tamto, uważaj na innych, lub to.... bo to było najlepsze... jeśli ci ktoś czegoś będzie zazdrościł to nawet cię podpie...li żebyś tylko ty nie miał lepiej"

Przepraszam że to piszę bo nie chcę po czyjejś stronie stawać lecz tych telefonów i wiadomości miałem kilka od różnych osób a nawet od kilku partnerów.

Więc tak sobie siadłem i zacząłem się zastanawiać...... nawet tutaj wśród ludzi z wielkim hobby jest zawiść itd.

Piszesz że kilku ludzi odeszło z tego forum, masz rację nawet z kilkoma mam kontakt i to właśnie oni też mówią za dużo tu gdybania ludzi którzy się tylko spinali o byłe co, albo pisali pod publiczkę.

Podsumowanie.

Przepraszam z góry jeśli ktoś się poczuł urażony mym postem, nie miałem na myśli pisania źle o kimś lub o konkretnej sprawie.

Bardziej mi zależało na poruszeniu zjawiska o którym można by powiedzieć że tam gdzie kilka osób tam kilka interpretacji, myślę że nie spinanie się tutaj na kogoś jest złem lecz pokazanie innym że można się dogadać i jeden drugiemu pomóc.

Ostatnia sprawa bo zostałem wywołany do tablicy jako ART nie każdy zna się na tunerach Mercedesa i to jeszcze tak niszowych jak ART, nie każdy ma samochód czy fajny projekt, ale każdy z nas jest tu w jednym celu: poznania i ciągłego uczenia się detailingu, a mam nieraz wrażenie że jedni tu są by krytykować i się naśmiewać a inni tylko żeby ich upokarzać z byle powodu.

Jeszcze raz powtarzam nikogo nie miałem na myśli, nikogo nie chcę obrazić, bardziej to co napisałem to zlepek mych przemyśleń czytając niektóre tematy na tym forum.

 

PS.

Skorzystam z okazji i złożę Wam wszystkim życzenia zdrowych i radosnych Świąt.

Cudownych chwil w gronie najbliższych.

Spełnienia wszystkich swych marzeń tych przyziemnych i tych orbitalnie dalekich:)

Życzę wam wielu wspaniałych projektów, świetnych samochodów i czerpania z pracy jak najlepszych wyników tych finansowych jak i tych twórczych.

I jeszcze jedno :) żadnych rys na samochodzie i świecących fur w blasku słońca bez żadnej skazy...:)

Życzę Wam tego czego sam bym sobie życzył, bo każdy z nas zasługuje na jeszcze lepsze życie w gronie dobrych ludzi.

Wiele zdrowia życzę bo ono jest najważniejsze..... w tej kwestii wiem w 100% co mówię.

Pozdrawiam Was wszystkich ARTBRABUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ARTBRABUS, juz wiele razy sie zastanawialem czy wrzucac prace czy nie. Z paroma zrezygnowalem, kilka co mi sie wydawalo fajniejszych wrzucilem tutaj i podzielilem sie. Wiem, ze zawsze znajdzie sie pare osob co beda narzekac nic nie robiac samemu, do tego paru co sie zna i pokaze gdzie samemu popelnilo sie blad lub co mozna bylo zrobic lepiej. I wlasnie dlatego jednak decyduje sie wrzucac kolejne relacje. Wydaje mi sie, ze sporo juz wiem, w koncu siedze w "branzy" hobbystow juz dluzszy czas. Z problemami, ktore mialem radzilem sobie lepiej lub gorzej, czasami pytajac sie osob z lepsza wiedza i doswiadczeniem zeby z dobrym skutkiem znalezc rozwiazanie. Bo w sumie na tym tego typu forum wyglada. Ani razu nikomu nie odmowilem pomocy czy zignorowalem pytanie na PW bo wiem, ze sam kiedys zaczynalem. Coprawda troche innym trybem, ale jednak. Zanim zarejestrowalem sie na forum czytalem je kilka miesiecy i z zazdroscia obserwowalem uzywanie rozmaitej masci kosmetykow w relacjach. Jako owczesny student nie wyobrazalem sobie, ze mozna miecy tyle rzeczy na polce... A teraz? coz... apetyt rosnie w miare jedzenia ;)

Dlatego z mila checia poczytam i wejde w polemike z kazdym kto pokaze co zrobilem nie tak. W koncu chodzi o to aby sie doskonalic, nieprawdaz?

 

I prosze, nie rezygnuj z wrzucania relacji, zdjec. Gro osob oczywiscie bedzie zazdroscic, krytykowac bezsensownie, ale wieksza czesc uzytkownikow bedzie dziekowac za kolejne wzorce czy po prosu umilisz im pare minut z zycia scrollowaniem :) No chyba, ze Ci kompletnie na tym nie zalezy... ale w sumie skoro tyle wyciagasz z forum to daj cos w zamian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i pomyślę że mi na ambicję wchodzisz...:)

Spoko wiem co będę robił i w jakim terminie i uwierz mi że będę swe relację wklejał tylko muszę kupić aparat, statyw, przejść kurs fotograficzny, zaznajomić się z kilkoma programami do korekcji fotek i wtedy zaraz będę dawał swe relacje:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.