Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

lukwawa, słyszałem że bliźniaki będziemy mieli :song:;)

 

Dokładnie, z tej samej matki (Pani Renata) i ojca (Franek) :D - z tego co rozmawiałem z Wojtkiem to chyba nawet identyczny konfig dodatkowego wyposażenia, łacznię z kolorem (którego nie jestem pewien do końca :mrgreen: ). Szczerze mówiąc to był to kompletny zbieg okoliczności z tym modelem. Dawno pogodziłem sie z myslą, że na 2016 już nie ma. W innym salonie jestem dalej wpisany na listę chętnych na 2017 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie forda to dawno dawno temu miałem Pumę, która przewinęła się przez to forum trzyktrotnie (po mnie jeszcze dwóch włąścicieli było na forum). Zawsze dobrze ją wspominam.

 

Od wakacji jeźdiłem różnymi furam na jazdach testowych i nie tylko. Myślę że śmiało mógł bym przebć złomnika w jego #52 samochodach.

Na początku była koncepcja kupić coś zamiast Merca - jako nowe auto rodzinne. Ale że merc ma 4 lata to bez sensu się go pozbywać, zwłaszcza że cały czas wszystko w ASO ogarniane. Zwlaszcza że tam jeszcze normalny silnik bez downsizingu, więc decyzja że kupuje coś czym w sumie będę sam jeździł.

 

No i jeśli chodzi o stosunek cena/fun z jazdy to w normalnej kasie fiesta wg mnie najlepiej wypada. W jednym salonie na siłę mi chcieli wcisnąć Leona cupre z poprzedniego rocznika w naprawdę atrakcyjnych pieniądząch, ale to kompletnie nie dla mnie.

 

Napewno podziękowania dla kolegi Kaskra1 - dzięki niemu miałem okazję się tym przejechać live.

Co do modów - narazie muszę go dotrzeć. Jak się uda to jakieś koło na lato. Później zobaczymy.

 

Edit:

Jakąś foto sesje pewnie się ogarnie w wolnej chwli, bo na rewirze RS i Mondek w STku stoi, więc towarzystwo będzie zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek,

Mam już dwa lata i gdybym miał cofnąć czas to za każdym razem wylądował bym salonie forda.

Wierzyć mi się nie chce ze ktoś jest w stanie wydać o 50 tyś więcej na golfa gti :kox:

Wiele tu nie trzeba koło i splitter i masz małego chuligana jak u mnie

PicsArt_10-11-03.19.51_zpshc0xmwjh.jpg

PicsArt_1431788209436_zpszuwh3g61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że całkiem ładne te fordy i bardzo ciekawy lakier. Gratuluję zakupu.

Mam tylko pytanie bo nie jestem pewien -> Jak rozumiem to jest to Fiesta ST Tzn dokładniej z serduchem 1.6 182KM/240Nm ? aż dziwne bo po wyglądzie to dawał bym jakąś "trójkę" z przodu a tak to trochę :o / wygląd całkiem "agresywny". :good:

i następne "w kolejce" coś mocniejszego ze stajni Forda to Focus RS ?

W konfig. Forda to ja dawno nie klikałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, Fiesta super :good: Kolor też najlepszy. Żadne tam te ich czerwone czy inne białe

Ale czemu nie Mercedes w AMG, w którym w trybie comfort można kobiete po bułki wysłać, a w ASO dają Doppio na skórzaną kanape? Jak Ty teraz przeżyjesz wizyte w ASO razem z plebsem, a jak kawa będzie sypana? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno, wiem wiem, koło drugie będę chciał dołożyć.

piotto0, Fiesta ST zamyka stawkę w tej półce, następny jest focus ST (mało ich jest, też super auto) no i finalnie dwa agresory - Focus RS i Mustang :-]

 

weglus, client service jest zupełnie inny i nie można tu porównywać. MB ma mistrzowski. Sypaną kawę to dawali w Toyocie, ale to już przemilcze.

W fordzie jest lepiej niż w toyocie.

Mercedes został więc na salonie będę się pojawiał nadal :lol:

 

kaskra1, właśnie wróciłem do domu i tak mi sie trochę z drogi zboczyło że pojechałem po trasie na białystok tak, że zrobiłem dodatkowe 30km by sobie polatać. W sobotę kobita ma babskie ploty to wsiadam w furę i lecę 300 km na kawę do rodziców :D

Mógł bym nie wysiadać z tej fury. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.