Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

2.0 CDTi 170KM 400Nm

OPC Line zew. i wewn.

Bi-ksenon z AFL (skrętny)

Nawigacja

Hotspot Wi-Fi

Sterowanie smartfonem (zamykanie drzwi, klakson, światła, wpisywanie zdalnie adresu nawigacji, spr. ciśnienie w oponach itp.)

Koła 20"

Kamera cofania (czujniki przód, tył)

Czujnik deszczu, zmierzchu, aut.przełączanie świateł

To z takich ciekawszych opcji. Poczytam troszkę na forum jeszcze, żeby się dokształcić to może wiosną wrzucę coś do Wash&Wax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 CDTi 170KM 400Nm

OPC Line zew. i wewn.

Bi-ksenon z AFL (skrętny)

Nawigacja

Hotspot Wi-Fi

Sterowanie smartfonem (zamykanie drzwi, klakson, światła, wpisywanie zdalnie adresu nawigacji, spr. ciśnienie w oponach itp.)

Koła 20"

Kamera cofania (czujniki przód, tył)

Czujnik deszczu, zmierzchu, aut.przełączanie świateł

To z takich ciekawszych opcji. Poczytam troszkę na forum jeszcze, żeby się dokształcić to może wiosną wrzucę coś do Wash&Wax.

 

Jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry silnik ale wymieniaj olej co 10-15kkm max bo inaczej będziesz miał problem z ciśnieniem oleju i będą kłopoty. Ciekawe czy soft Opla nadal oszukuje czujnik ciśnienia tak aby nie pokazywał komunikatu zbyt niskie ciśnienie oleju :] Uważaj też na DPF bo potrafi on ubić motor w insigniach przez zbyt wysokie EGT.

 

A tak to gratki wozu Insignie zawsze mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wymieniam olej co max 10kkm, odpalam auto i ruszam dopiero po chwili. Turbo zawsze chłodze po trasie nawet krótkiej. Staram się tankować na jednej stacji Orlen ale zawsze Verve ( niektórzy twierdzą że to bez różnicy ). Zbieram każdy rachunek a potem kseruje i spinam do segregatora :-) Trasa do pracy to w 90% A4 więc narazie z DPF spokój, a po gwarancji będziemy myśleć. Mimo wszystko dzięki za rady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu biały :cry: taki nijaki kolor, nie detailingowy :roll:

To już nie stare białe akryle co kiedyś ;) Aktualne białe perły potrafią urwać dupę. Suzuki Kizashi, Lex 600... i wiele innych. Idzie tyle różnokolorowej perły, że można się zdziwić, szczególnie w słońcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, i tak biała perłowa folia od PWF bije wszystkie lakiery na głowę :D.

 

Perłowa folia: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 921&type=3

Perłowy lakier: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 921&type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, i tak biała perłowa folia od PWF bije wszystkie lakiery na głowę :D.

No ładna :good:

Ale beemka to akurat słaby przykład. Szału nie robi ten lakier. Ostatnio widziałem nowego, czystego ( :) ), białego Lexa 600 w słońcu to niemogłem się nacmokać :) Mnóstwo niebieskiej perły. Świetnie się mienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach słabo ta folia wygląda, znaczy się ja nie widzę tego wow... :P

Na żywo leje wszystkie białe lakiery. Na stronie PWF można Range Rovera w tym kolorze obejrzeć - http://www.platinum-wrapping-film.de ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pieszczoch :D Może nie mój, ale dzisiaj kupiliśmy dziewczynie pierwszy dupowozik. Maszyna pewna, bo od dobrego znajomego, po wymianie sprzęgła, całego wydechu, zawieszenia, końcówek drążków itp. 1,8 120 KM na sekwencji :mrgreen:

8vZrNyk.jpg

btdFX9G.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, dziewczyna ma większy niż Ty? :kox:

Brawo Ty! - człowieku bez kompleksów :D

 

Widzę, że będzie niespiesznie, sprężyście i komfortowo. Kobiety w większości tak lubią ;)

No i jeszcze brawa za przywiązanie do c.pek na masce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam z tym problemu, że będzie jeździć większym, bo i tak przeważnie tylko do tej pory we dwójkę jeździliśmy. Szukaliśmy Puga 206, ale zagadałem do kumpla czy czegoś nie ma i okazało się, że chce pogonić te cudo, więc wzięliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.