Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, spokojnie jak ogarnę jakąś fajną sesję w ciekawym miejscu a nie pod garażem to wrzucę fotki. Koło na sezon 2016 się szuka i na razie nie ma co pokazywać. Powiem tyle, że celuję w 19" i zacne szerokości. Zastanawiam się nad wywaleniem haka jednak czasem się przydaje a dodatkowo w dokładce ktoś wyrezał dziurę pod niego i konieczna będzie jej zmiana. Jak ogarnę temat to się pochwalę :D Jestem miło zaskoczony, że wielu się podoba. Warto dbać o auto :)

 

Dla dodatkowej rozrywki wrzucam kilka fotek mojego poprzedniego pieszczocha, którego z sentymentem wspominam. Zdjęcia niestety słabej jakości.

IMAG0665.jpg

100_3931.jpg

IMAG0675.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler nic nie zasłania kto posiada CIVIC 8 generacji wie jak wygląda sprawa z tylną blendą. Szyba składa się z dwóch części widoczność jest OK no prawie :-]

Samochód kupiłem dla żony wersja FN1 czyli topowa TypeS chciałem FN2 ;) ale nie zdążyłem, wycofali :zly: Niestety okazał się nie wygodny, za twardy, za niski sprzedaż po miesiącu nie wchodziła w rachubę więc został dla mnie jako 2. Miałem wtedy Accorda VIII i z żalem przez głupotę pozbyłem się jego :/ tak i został tylko CIVIC w moich rękach.

Co do kołpaków spokojnie są to zimówki na lato mam dwa komplety oryginalne 17x7 jeżdżę bardzo ostrożnie i już raz delikatnie prostowane oraz Tomasony TN1 18x8,5 totalna masakra (pogorszenie osiągów) jest za twardo no i strach z ciągłym prostowaniem więc już wędrują do kolegi. W przyszłym roku jednak kupię ENKEI WAKASA 17x7 (grafitowe).

No większość szpanerów śmiga na 19-20 z biciem kierownicy :-]

 

Spojler fajny, ale widoczność do tyłu przy parkowaniu będzie niezłym żartem :D

Są czujniki parkowania ;)

HONDA miało montować je seryjnie w TypeS ale ciecia kosztów oraz chęć zysku spowodowały wylądowanie w akcesoriach. Bez spoilera tył na górze jest mego wąski :-] zresztą jest to wersja TypeS więc zawsze był na wszystkich HONDAch spoiler :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czy owakie na lato, w zimie jest kolpak z Tesco i troche slabo to wygląda przy zamawianych częściach z ASO. Juz dwie osoby to zauwazyly wczesniej, wiec cos jest na rzeczy. Tematu Hondy nie znam, ale jesli to 15-16 " to nawet używane alusy można kupic za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo latało na 18- stkach i zrobiło 100 tkm -zawias ori łącznie z łącznikami staba, Julka ma 18- stki i także jest ok - żaden z komplet nie wymagał prostowania. :)

Może Japońce z plasteliny te koła robią? ;)

 

Dodane po 37 sekundach:

Ładna alfa :) widzę że garaże koło ulicy Głowackiego na której mieszkam :D nie wiedziałem że jest ktoś z Jarosławia i trzyma auto koło mnie :P

a twój golf na Kilińskiego hihi ;) codziennie go widuję - ładnie korplekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam juz od jakichś 70k km na profilu 35/40 i jak na razie tylko jedna felga musiała iść do prostowania, bo po prostu kupiłem używane i ktoś przedemną gdzies walnął. Jak sie jeździ ostrożnie to nic sie nie dzieje, no i koła oczywiście dobrej produkcji a nie typowe Chiny. Latam na gwincie, z 19 calowym kołem i profilem 35 z ciśnieniem 3,5 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.