Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze i oba maja spory apetyt. Dlatego tez moja luba jako prezent na urodziny dostanie instalacje gazowa do swojego wozidła, moze w końcu chętniej w trasy bede jedzil :P

I bardzo dobrze.

Tylko koniecznie załóż dobrą instalację bez oszczędzania i nie oddawaj do partacza. Później pozostaje już tylko przyjemność z łykania kolejnych kilometrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to trzeba zmienić jej auto, bo Lupo moze i fajne, moze i ładne i takie idealnie skrojone dla mojej małej, ale jak taki dwumetrowiec jak ja wsiada, to wyglada to przekomicznie. :D

 

Próbuje ja namówić na e39 lub e46 w kombi 2.0 lub 2.5 i do tego lpg. Jestem typem ktory nie oszczedza na samochodach, tylko najwyzsza Jakość, dlatego tez gaz jak miałbym zakładać to tylko w renomowanej firmie i na najlepszych komponentach.

 

 

Dzięki za radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak szukam info o lpg to zaglądam na forum lpg-forum.pl

Wydaje mi się, że to najlepsze forum o instalacjach lpg do auta. Tam też można znaleźć info o dobrych zakładach w swojej okolicy.

Coś jak to forum, najlepsze o pielęgnacji aut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz w e 46 to żaden problem i można zapomnieć, że pod maską zamontowane jest coś dodatkowego. A im większy warsztat i bardziej "kompletna" instalacja tym gorzej będzie to działało. Dobrać pojedyncze komponenty i dać to do sprawdzonego montera, ale tutaj tak jak zostało wspomniane wystarczy kilka wizyt na lpg-forum i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://panoramafirm.pl/mazowieckie,nowo ... z_pra.html

 

Nie ma lepszego montera LPG w mazowieckim od Toudiego. Każdy na forum BMW sobie go chwali, gość robi wszystko mega estetycznie i na najlepszych komponentach, nie spotkałem się z żadnym negatywnym komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu amorki oddawałem do utwardzenia, także to jest przyczyną "piania" ;) gościu mi powiedział, że mają siąść, zobaczymy jak wyjdzie bo na talerzyku jest ukręcony na maxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu amorki oddawałem do utwardzenia, także to jest przyczyną "piania" ;) gościu mi powiedział, że mają siąść, zobaczymy jak wyjdzie bo na talerzyku jest ukręcony na maxa ;)

Zawsze można niższe sprężyny dobrać, coś na pewno się znajdzie. I na tyle masz normalny gwint czy regulację na frezach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.