Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Aż mnie brzuch boli od śmiechu. Te Passaty to naprawdę Niemcy Nobla powinni dostać, za to ze stworzyli coś niespotykanego. A na twoim miejscu Mati373737, pojechał bym jak najszybciej do serwisu na wymianę pompowtrysków, ponieważ ewidentnie coś w twoim modelu jest nie tak. Zdrowy passat w tdi to nie pali nic, jemu przybywa do baku, więc szybko diagnozuj problem :-)

 

A na poważnie, jak widzę że niektórzy wierzą w takie bajki to zaczynam rozumieć przez co w tym kraju jest tak jak jest.

 

A jeszcze ciekawsze jest to, że takie idiotyzmy bo inaczejw sposób bardziej delikatny nie potrafię tego określić pisze osoba, która chce zostać kierowcą zawodowym haha.

 

Leżę i płacze, ze śmiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff passat w tdi...ja nie wiem skąd te uwilbienie dla tych aut się bierze...rozwinąłbym wypowiedź ale nie chce obrazić tej "wspaniałej,idealnej i ponadczasowej maszyny która to zadowala się srkomną ilością ON wożąc w warunkach iście burżujskich swojego szejka po bezdrożach...." haha mati jesteś moim idolem ...

Marcin genialna fota...padłem..musze się napić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć.

mati373737 piszesz tak jakby ktoś cokolwiek Ci zarzucał, patrzę dokładniej i to twój pierwszy post w tej dyskusji, pytam sie WTF ?

Co z tym KA to ja nie wiem. Najpierw jakiś miszcz motoryzacji z E60 NikTaki rzuca że wszystkie auta plastikowe tylko jego prawilne limuzyny som jedyne słuszne auta takie topowe.

Tutaj viewtopic.php?f=35&t=7816&hilit=zakup&start=1500

Teraz Mateusz szaleje z Passatem.

5265b06ee691b20890aec574_736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostawcie już to Paserrati ;p pośmiejcie się z mojej Japonki bo się chłopaki z Paserrati załamią ;p

Mój pieszczoszek od Czerwca, wiem ze ta wgniota na zbiorniku szpeci no ale cóż...

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/669 ... 9159c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostawcie już to Paserrati ;p pośmiejcie się z mojej Japonki bo się chłopaki z Paserrati załamią ;p

Mój pieszczoszek od Czerwca, wiem ze ta wgniota na zbiorniku szpeci no ale cóż...

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/669 ... 9159c.html

Ale nikt sie tu nie śmieje ;) surowe fakty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.